Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Obywatelu dzikiego kraju wybacz. Przeoczenie. Funkcjonuję w necie od 11 lat i do trolli przywykłem. Zresztą mam takiego jednego ulubionego nawet. Nie tutaj, ale Anouk pewnie coś słyszała o pewnym wrocławskim tropicielu pedofilów. Skazanym zresztą prawomocnym wyrokiem za podżeganie i rasizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk --> odnośnie ładnej karty w PRL Komorowskiego to chyba warto też poznać opinie drugiej strony: Ludwik Dorn ( o Komorowskim): W latach 90. to był już inny człowiek. Coś się z nim stało, podejrzewam, że wtedy, kiedy trafił do MON. Pod względem politycznym i ludzkim stał się zupełnie innym Bronisławem Komorowskim niż ten, którego znałem kilkanaście lat wcześniej. Pojawiła się zapiekłość oraz autentyczna a byłem tego świadkiem jako marszałek Sejmu niezdolność do rozumienia wydarzeń. I stan napięcia, który można chyba tłumaczyć głęboko przeżywanym lękiem. Zewnętrznym tego znakiem jest fakt, że jako jedyny członek Platformy głosował przeciwko rozwiązaniu WSI. Trudno mi to zrozumieć. Przebył jakąś drogę nie do, ale z Damaszku. Paweł zamienił się w Szawła mówi. http://www.rp.pl/artykul/433182_Bezpieczne_wybory_Komorowskiego.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze coś, smoku, a zastanów się, co by zrobił dziś Marszałek? Bo na pewno nie to samo. Czasy się zmieniają i gdyby w nich wylądował, trochę pożył i zaznajomił się z naszym stylem życia, sposobem myślenia i wartościami...niekoniecznie mielibyśmy powtórkę z przewrotu majowego. Takie schematy myślenia są uproszczeniem. Historia się zmienia, a czasem o tym zapominamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatelu dzikiego kraju gratuluję więc wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Obywatelu popadasz w sprzeczności. Zarzekasz się, że nie karmisz, a tymczasem... " no to nie wiem o co Ci tutaj chodziło , coś unikasz konkretnych odpowiedzi jak cie do sciany z lekka przydusić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z liceum :) Matura, maturzystki... Korepetycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A trzeci bliźniak się nie zmienił? Jak żyje i patrze na świat, to tylko Jarek się nie zmienia:P:P:P:P WeWo, mi leci Kazik. Też fragmenty aż gryzą w uszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:16 [zgłoś do usunięcia] Anouk Anouk@tlen.pl'; A Komorowski akurat w przeciwieństwie do niektórych członków pisowskiego rządu ma ładną kartę zapisana w PRL-u." Mówisz ładna kartę ?? To zależy jak na nią popatrzeć. Za to w tzw. III RP współpracownik WSI i być może w PRL w SB. Taka to jest karta czerwonego Bronka. :) A legend w stylu wałęsa pokonał komune czy skoki przez płot nie działają na mnie może na naiwnych. :O Nigdy bym nie oddał głosu na tego sflaczałego komucha. Wolałbym zagłosować na Kononowicza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn, bądź życzliwszy. Może jak będzie miał miłą noc i rano i jutro będzie milszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatelu dzikiego kraju źle zinterpretowałeś moją lekką ironię. Anouk - "Amnezja"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn ..blisko..już niebawem kolejny Twój cytat wyląduje w mojej stopce kolejny cytat z tego art: Komorowski: Okazało się, że z tymi ludźmi można znaleźć wspólny język przekonuje. Stosunek do nich bardzo zmieniła moja rozmowa z Siwickim. Okazał się bardzo miłym człowiekiem. Zaprosił mnie kiedyś do siebie, do domu. Ta rozmowa zmieniła mój pogląd na temat ludzi tamtego systemu. Wtedy zrozumiałem, co decyduje o tym, że ktoś obrał taką, a nie inną drogę. Siwicki powiedział mi wtedy: Wie pan, ja siedziałem na Syberii i bardzo chciałem dotrzeć do armii Andersa. Ale nie zdążyłem. I trafiłem gdzie indziej. Do 1 Dywizji Piechoty. I zostałem komunistą. A gdybym zdążył, może byłbym dziś w rządzie londyńskim? pamiętam to jego wyznanie. Wtedy zobaczyłem, że ludzie armii są też ofiarami tamtego systemu. Poznałem ludzi, którzy często nie znali swoich korzeni, bo przeszłość ich rodziny ukrywano przed nimi. Pamiętam takiego oficera, który dopiero we wspólnej Polsce dowiedział się, że jego dziadek został odznaczony za wojnę 1920 roku. Tych ludzi pozbawiono własnej tożsamości i nie można dziś ich za to winić tak dzisiejszy marszałek Sejmu tłumaczy swoją zmianę stosunku do wojskowych z PRL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli krótko mówiąc Komorowski chciał przez to powiedzieć, że nie ważne czy na lewo czy na prawo ale ważne, że przy korycie. Gość mysli, że jest w specjalnej kascie powołanej do rzeządzenia czy jaki ch...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co? Ostatnie dwa utworki i lulu:) Zobaczymy, co nam w majowy weekend politycy zmajstrują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryże co strzyze...
W 1979 skazał działacza Ruchu Obrony Praw Człowieka i Obywatela Adama Wojciechowskiego na karę więzienia za napaść i pobicie trzech funkcjonariuszy Służby Bezpieczeństwa. W marcu 1980 jako sędzia Sądu Rejonowego w Warszawie skazał na karę aresztu zasadniczego Andrzeja Czumę, Wojciecha Ziembińskiego i Bronisława Komorowskiego za publiczne stwierdzenie, że PRL nie jest państwem niepodległym i zorganizowanie w Warszawie 11 listopada 1979 obchodów Święta Niepodległości. Wykonane wyroki zostały skasowane przez Sąd Najwyższy. Od listopada 2005 do maja 2006 był z ramienia Prawa i Sprawiedliwości sekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości w okresie, kiedy urząd Ministra Sprawiedliwości sprawował Zbigniew Ziobro. Od maja 2006 do listopada 2007 był podsekretarzem stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na weekend mam zamiar odciąć się od wszelkich mediów, także...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:21 [zgłoś do usunięcia] Anouk Anouk@tlen.pl'; smoku, uważnie pisz. Patriotą się jest lub nie. Nie ma prawdziwych i nieprawdziwych patriotów. Kto stanowi o prawdzie Twej postawy? Tylko Ty sam jaki masz feeling. No sorry, ale dla mnie określenie "prawdziwy patriota" jest alogiczne i totalnie głupie. Po prostu." Niestety się mylisz. Prawdziwy patriota to taki Kaczyński a tzw. patriota to taki Tusk. :D Nie widzisz różnicy ??:D To tak jak z liberałami. Porównaj sobie Janusz Korwin Mike liberał i Tusk liberał :D:D:D:D:D tylko u tuska nie można znaleźć oznak tego liberalizmu poza określaniem sie tym liberałem. :) Podobnie jak pewna tu osoba na forum określa się liberałem tylko że przedstawia marksistowskie poglądy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×