Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość fvfvvfvv
przecież napisał dla pisiorów a ty jeszcze dodałeś idiotów :D no właśnie !!! dobrze siebie nazwałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wawcia
nastaw odbiornik na RM :classic_cool: tam ładniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wawcia
powiedz no wawcia co Kaczor dla wawki zrobił za swojego królowania?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisz ze jeszcze baby z nosa wydlubuje i zjada bo tak czytales w skandalach czy na pudelku czy gdzies tam nie wiem co czytasz na codzien :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wawcia
no jak tam wawcia odpowiesz ile Kaczor dla stolicy zrobił?:P wiesz jaki Pan taki Kram :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej wawcia
muzeum powiedasz :P no tez osiągniecie :classic_cool: i Katedre koniecznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe dementi do osób chorych na paranoję które wszędzie widzą shatyna / obywatela : :-( piszą tu również pomarańczka na które nie mam wpływu ... ale jak już pisałem ... z choroby nie wolno się śmiać :-( a ja kocham wszystkich ludzi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatki wychodza ze tworzysz nowa historie? pijac tylko herbate jednego ze starszych userow oskarzajac ze wyzywa cyt"od k**ew" SLOWICZKA SCHIZOFRENICZNA osobowosc No, a kłania się czytanie ze zrozumieniem, nie oskarżałam Jej o nic, tylko podałam przykład jak się rozmawia z takimi ludźmi. Znasz mnie, czy jesteś psychologiem? Odstosunkuj się ode mnie, bo sama sobie wystawiasz opinię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nicka
noo, wawcia, muzeum to nie wszystko! To ja ci powiem co dla wawco zrobil za swojego krolowania w stolycy- gowno zrobil, rozpieprzyl dzielnice mimo protestow, co przyczynilo sie do zubozenia tych ze.Nie bylo zgody na most polnocny i wiele, wiele innych rzeczy, po prostu wolal przezrec dochody miasta, a nie inwestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lech Kaczyński i muzeum
10 kwietnia 2010 zginął tragicznie Prezydent Polski Lech Kaczyński, współtwórca Muzeum Historii Żydów Polskich, zaangażowany w jego powstanie od wielu lat. Polska straciła prezydenta, nasze muzeum jednego z wielkich przyjaciół. Związek Lecha Kaczyńskiego z muzeum zaczął się „kiedy wybuchło Jedwabne wspomina rok 2001 Ewa Juńczyk-Ziomecka. - On był wtedy ministrem sprawiedliwości, ja pracowałam w Muzeum Historii Żydów Polskich. Kiedy zaczęto mówić o ekshumacji zamordowanych Żydów, zadzwoniłam do niego i zapytałam, czy chciałby się dowiedzieć, jak ważny dla Żydów jest spokój ich zmarłych. Zgodził się i przyjechał do muzeum. Dzięki naszym wielogodzinnym rozmowom ekshumację przeprowadzono bardzo delikatnie, z dbałością o to, żeby nikogo nie skrzywdzić, w porozumieniu z rabinem Schudrichem. Później był prezydentem Warszawy i budował Muzeum Powstania Warszawskiego, byłam tym zainteresowana osobiście, bo mój tato walczył w Powstaniu. Wtedy mi obiecał, że najpierw Muzeum Powstania, a następnie Muzeum Historii Żydów. I dotrzymał słowa. W następnych latach, już jako prezydent Warszawy, Lech Kaczyński bardzo przyczynił się do zbudowania w Polsce szerokiego porozumienia na rzecz utworzenia muzeum. „Dla mnie szczególnie ważnym momentem był koniec 2003 r., gdy lewicowy rząd Leszka Millera, na wniosek Włodzimierza Cimoszewicza, zaproponował pierwszą, poważną dotację publiczną dla naszego projektu wspomina dyrektor muzeum Jerzy Halbersztadt. Nieprzejednani spod znaku Antoniego Macierewicza chcieli to wykreślić z budżetu i odbyło się w tej sprawie specjalne głosowanie w Sejmie. Pod wpływem Lecha Kaczyńskiego prawie cały klub PiS poparł nas razem z SLD, Unią Pracy, Platformą Obywatelską, większością PSL-u i konserwatywnym SKL. To było bardzo niezwykłe, jak na owe czasy, „porozumienie ponad podziałami, i do dzisiaj musi być chyba traktowane jako ewenement. Wywołało też duże wrażenie w wielu krajach, że miażdżąca większość polskiej elity politycznej chce coś zmienić w stosunkach polsko-żydowskich. W trakcie różnych późniejszych rozmów z prezydentem Kaczyńskim zrozumiałem, że tradycja endecka i ksenofobiczna była mu z gruntu obca, a już szczególnie, gdy chodziło o stosunek do Żydów. Miał w sobie naprawdę bardzo wiele z „żoliborskiego inteligenta. Będąc jednym z przywódców polskiej prawicy starał się przesunąć ją w stronę nowoczesnego konserwatyzmu, napotykając na wiele oporów w swoim własnym obozie politycznym. Ale właśnie dlatego, że był politykiem prawicy, jego zaangażowanie w sprawy muzeum wywoływało szczególne wrażenie. W 2005 roku Lech Kaczyński, jako prezydent m.st. Warszawy zaproponował ministrowi kultury Waldemarowi Dąbrowskiemu, aby Muzeum powstało jako wspólna instytucja, utworzona wraz ze Stowarzyszeniem Żydowski Instytut Historyczny. Zdecydował również, że miasto Warszawa pokryje połowę kosztu budynku. W dwa lata później, podczas uroczystości wmurowania aktu erekcyjnego, mówił już jako Prezydent RP - "Istnieje wielka diaspora żydowska w Stanach Zjednoczonych i w wielu innych krajach, odradza się w Polsce, czy, można powiedzieć, się już odrodziła kiedyś bardzo liczna, dziś już niestety nieliczna żydowska społeczność. Myślę, że dla was wszystkich, ale także dla nas, Polaków, to muzeum jest wielką szansą na przełamywanie wzajemnego braku wiedzy o sobie z jednej strony i na coraz głębsze pojednanie po drugiej. Pamiętajmy o naszej wspólnej historii. () Historia Żydów polskich to część historii mojego kraju, to w szerokim tego słowa znaczeniu, część historii mojego narodu, która wymaga pamięci i uczczenia". „Podczas tej ceremonii w 2007 r. powiedziałem i będę to zawsze powtarzał mówi Marian Turski, przewodniczący Rady Muzeum że najpierw Aleksander Kwaśniewski był orędownikiem budowy tego muzeum i rzecznikiem tej sprawy na forum międzynarodowym (słynna konferencja sztokholmska), a potem prawdziwy „push został dokonany przez Lecha Kaczyńskiego, wówczas prezydenta Warszawy. I nie mówię o tym dlatego, że „de mortuis nil nisi bene, ale dlatego że zawsze tak uważałem. To właśnie Lech Kaczyński zadecydował o wkładzie finansowym miasta, a to spowodowało, że Ministerstwo Kultury nie mogło nie uczynić tego samego. I wtedy to obie te instytucje wraz ze Stowarzyszeniem Żydowski Instytut Historyczny w Polsce postanowiły niezwłocznie przystąpić do realizacji projektu naszego muzeum. :):):) shalom wawcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D wyczyTOŁEM na łonecie :D Pomysł PiS ws. piwa odrzucony ' Sejm nie zgodził się, by reklamy piwa mogły być emitowane w mediach wyłącznie między godz. 23 a 6. Posłowie odrzucili w głosowaniu projekt PiS, który wprowadzał takie rozwiązanie. Za odrzuceniem projektu noweli ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi opowiedziało się 242 posłów, 143 było przeciwnych, a 2 wstrzymało się od głosu. Projekt - autorstwa posłów PiS - przewidywał wprowadzenie wymogu umieszczania na opakowaniach alkoholu ostrzeżeń o jego szkodliwości szczególnie dla nieletnich i kobiet w ciąży oraz niebezpieczeństwach, jakie niesie za sobą prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Autorzy projektu chcieli także, aby piwo mogło być reklamowane od godz. 23, a nie od godz. 20 - jak jest teraz." http://wiadomosci.onet.pl/2163176,11,pomysl_pis_ws_piwa_odrzucony,item.html TO NIEDOBRZE, REKLAMY ALKOHOLU POWINNY BYC PO 23 ... WG MNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nicka noo, wawcia, muzeum to nie wszystko! To ja ci powiem co dla wawco zrobil za swojego krolowania w stolycy- gowno zrobil, rozpieprzyl dzielnice mimo protestow, co przyczynilo sie do zubozenia tych ze.Nie bylo zgody na most polnocny i wiele, wiele innych rzeczy, po prostu wolal przezrec dochody miasta, a nie inwestowac.} Jasne bo budowa mostu to nie inwestycja. 😴 Dopiero za jego prezydentury (tej warszawskiej) udało nam się pozbyć smierdzących wozów handlarzy z ulicy. Wcześniej 13 lat podpisywaliśmy bez najmniejszego skutku petycje. Więc jeśli ktoś mówi że nic nie zrobił, to mówi o sobie. Dla mnie to że bez zapachu moczu mogę przejść do domu to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatelu zgadzam się z Tobą, reklamy alkoholu powinny być po 23:00. Zaatakowała mnie jakaś pomarańczka, może czytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echja :-) czytałem... ale więcej pomarańczek cie zaatakuje i nie tylko pomarańczek. Szkoda że nawet Ciebie nie potrafią uszanować przecież masz na prawde pokojowe nastawienie :-( Ja zaś już nie karmię trolli , czasem tylko bezosobowo do nich coś napiszę ... generalnie już mnie nie śmieszą braki u innych osób ... smucą mnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z topidła o Smoleńsku : 01:54 [zgłoś do usunięcia] Tym razem to znowu ja/ (acccca.m@gmail.com) macie już jakieś dowody i wniosek do prokuratury o wszczęcie śledztwa i aresztowanie putina? do jakich wniosków doszła "Międzyforumowa Komisja ds Zbadanie Przyczyn Katastrofy w Smoleńsku"? kiedy można się spodzewac raportu w tej sprawie? NO WRESZCIE KTOŚ TU ROZSĄDNIE "DOWALIŁ " SPISKOWCOM. I SŁUSZNIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam znajoma stewardese ktora mi powiedziala ze nikt nie wierzy ze to byl blad pilota i ze przy tak niskiej wysokosci dziwne jest to ze nikt nie przezyl przy uderzenieu samolotu. ale to wiecie przeciez tylko fantazje przeciez tv i portale mowia i pisza co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie skąd ona wie, co Ja pije, siedzi we mnie? czy może jest ze mną wtedy, kiedy jestem w domu sama, a może to któryś mój pies potajemnie z nią rozmawia?Telepatia. A ciekawe skąd wie, jaką mam osobowość. Bo osobowości schizofrenicznej nie posiadam, ważne badania także mam. Piję tylko herbatę, a co do kwiatków chodziło mi o to, że dwa razy wpisałam MI, a nie o tworzenie nowej historii, poza tym skąd ona wie, że tamta jest starszym userem, ja tu jestem też wiele lat. Podobał mi się Twój wpis ACHTUNG Trolling, Oszołoming i coś tam... Chyba nie należy zwracać uwagi, a jak mi ktoś powiedział tylko winny się tłumaczy, a ja się nie czuję winna, a boli mnie brak czytania ze zrozumieniem... Czy to tak trudno, ale nie Oni wiedzą lepiej. Przecież to było tłumaczenie, do wszystkich... Jak miałam to napisać by zrozumieli. Może co drugie słowo rzucać na h, ch,czy k, wtedy by może dotarło. A alkoholu nie piję, bo nie lubię, ostatnio piłam szampana w Sylwestra. Ach no tak wczoraj wypiłam dwa łyki wina o 20:00. Pokojowe zamiary naprawdę nie wystarczą na chamstwo, na brak możliwości zrozumienia tekstu pisanego. A właśnie Obywatelu jakie są Twoje poglądy na temat eutanazji...? Moje można przeczytać jakąś stronę wcześniej. A teraz się żegnam, bo muszę iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :D ja się odniosę do tych teorii spiskowych. Fakt wiele jest niejasności w tej sprawie ale najbardziej w błąd wprowadzają nas właśnie takie teorie. Nie którym ciężko pogodzic się ze stratą i tak reagują inni szukają taniej sensacji itp. Ja uważam że powinni z wysnuwaniem bredni wstrzymac sie do wyjaśnienia śledztwa a pózniej ewentualnie zgodzic sie lub nie z jego wyjaśnieniami. Teksty że tusk ma krew na rękach i to zaplanował sa poniżej jakiegokolwiek poziomu krytyki. Że też tacy ludzie mają dostęp do neta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma stewardesssa
większym autorytetem niż analizy z TV i portali :D :D :D :D :D :D :D no tak !!! chcą coś ukryć zapewne rzed nami może naciski na pilota ? :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×