Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

ad pikiety w obronie historii Polski : Nie liczy się ilość ale jakośc; "W proteście wzięli udział m.in szefowie "Gazety Polskiej" Tomasz Sakiewicz i Katarzyna Hejke, Mirosław Chojecki, Sławomir Cenckiewicz, współautor książki pt. "SB a Lech Wałęsa. Przyczynek do biografii", Adam Borowski, honorowy konsul Czeczenii w Polsce, Anita Gargas, była szefowa publicystyki TVP zwolniona przez obecnego prezesa telewizji publicznej Piotra Farfała, członkowie stowarzyszenia "Koliber"." A nie np: http://i39.tinypic.com/w9zfop.jpg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " skoro się nie zgubiło w mafijnych latach 90tych to teraz pod butem FSB zagubienie się jest " } Może bajka , może prawda tego nie wie nikt , ale wyczytałem , że w ZSRR wytworzono ściśle dla celów terrorystycznych kilka sztuk mini bomb at. tzw. "walizkowych" . Podobno brakuje dwóch . Może bajka , może prawda ... " (...) ale czasem trzeba szczeknąć, szczególnie w sytuacji gdy owczarki alzackie nawet nie warkną(...) " Tylko obawiam sie , żeby z tym szczekaniem nie było tak jak za dawnych lat w szkole . Kiedy trzeba było załatwić "śliską sprawę" podpuszczało się największego głupka- desperado . Jeśli uważamy , że ktoś nie ma predyspozycji aby być naszym prezydentem , trudno oczekiwać żeby został liderem opozycji przeciwko wielkomocarstwowym dążeniom Rosji . Obawiam się żeby nie zadziałała tu metoda " głupka - desperanta "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba obejmuje ostatnia hipoteza; zachowanie osób trzecich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obywatelu jak już
To z pomarańczą. To się tak nie odmienia. No ale spoko. W odróżnieniu od (no comment)ty się wydajesz jeszcze normalny. A to to już wypadek stracony dla świata.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skwituję to zasłyszanym: "Trzymać się ramy, bo zapie*dalamy!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ad stopki to dopiero pierwszy cytat. Właśnie mam nowe hobby, bede zbierał cytaty forumowe. Po za tym pierwsze sie myśli a potem pisze, bo ktos tu ma wyraźnie problem z tym. Shatyn napisał : "Tylko podatki płacone od sprzedazy wejdą do PKB a nie produkcja." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast Alei Przyjaźni - Lecha i Marii Kaczyńskich Teraz na hucie będziecie się z Kaczyńskimi przyjażnić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To do Shatyna, a nie odnośnie Klicha czy cytatów. Założę się, że każdy z nas ma na swoim koncie różne perełki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ulica Straszliwej męki Pańskiej zamiast ulicy Wiosennej. A propos. U mnie w tzw. Gruzji nadal funkcjonuje sobie ul. Generała Karola Swierczewskiego - Waltera. I żyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie , Shatyn, odnośnie rozważań o losach stopki z cytatem z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grigorij Saakaszwili (nie mylić z obecnym prezydentem) zwykł mawiać - "u nas w Gruzji...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego ma się o was nie mówić gumiory jak to przyjechało na drabiniastych wozach z trzodą i drobiem. Potem władze latały żeby kur i świń w blokach nie trzymali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie manii nadawania imion ulicom, alejom, ławkom, parkom, skwerom itp. 10 kwietnia byłam na kolacji (zwanej z tej okazji: stypą narodową) i wówczas stwierdziłam, że nie mam cienia wątpliwości, że ta wiosna będzie czasem nazywania ulic imionami zmarłych, nadawania im honorowych obywatelstw. Przewiduję też, że stadion narodowy będzie miał jego imię. I tu akurat się nie czepiam. Nie przewidziałam tylko pochówku na Wawelu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak jesteś zmęczony
To zażyj viagrę:-D to uaktywni odpowiednio właściwe obszary na jakich opierasz swą "aktywność intelektualną"na forum:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeWo, dżygicie:D:D:D:D:D:D Rozbawiłeś mnie. Ja tam wolę Wiosenną, Zimową i Letnią i inne wesołe: Karmelkowa, Orzechowa, Wiśniowa niż z napuszonymi bohaterami. Moja kuzynka mieszka w Szwecji na Królowej Śnieżki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O ho zaczęło się
Powoli...powoli....krew zaczyna krążyć. Wypełnia ciała jamiste. Niedługo nastąpi ideologiczną eksplozja a potem będzie dłuższa miła faza plateau.....coś o niecnych uczynkach kapłanów....:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Podobno pan Dziwisz otrzymuje sporo listów z protestami ale na nie nie odpowiada" A co PO sypneła kasą na znaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×