Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Jak dla mnie to kogoś bardzo lekkomyślnego... A do Dziwisza...bo go nie obowiązuje 30-dniowy termin udzielenia odpowiedzi na reklamację:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szatyn niepotrzebnie
Się przed tym bronisz. Powinieneś być otwarty bardziej na ludzi. Chcą Cię poznać poobserwowac twoje życie "wewnętrzne"no przecież Twa aktywność tu jest jego nierozłączną cząstką.:-D ta sugestia o kozach i owcach. Te elementy rustykalne. Skąd Ci to przyszło do głowy tak nagle czyżby silny nieokiełznany impuls do podzielenia się z innymi sugestią co liczy się w życiu?Co jest przyjemnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie Dziwisz przesadził i to dwa razy. Raz z Kaczyńskim, dwa z pochówkiem Kurtyki. No sorry, ale tak się nie robi, to nieludzkie i niehonorowe. Pokazuje hipokryzję. Jak już podjął decyzję, że Kurtyka me leżeć koło Skargi, to niech leży. Tym bardziej, że na Wawelu pochowano Kaczyńskich. Nie przepadałam za działaniami Kurtyki, ale wzburzyła mnie sprawa zmiany miejsca pochówku. Nie w takich okolicznościach i nie, kiedy tak zginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Anouk Też się cieszę, że mieszkam na Jarzębinowej, a przedtem na Nowowiejskiej, Wyszyńskiego. Takich nie zmieniają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojemu znajomemu zmienili dwie,na rogu których mieszkał: Pruchnika i Przodowników pracy:P:P:P:P Mi też nie zmienili, ja całe życia mam wesoły nazwy ulic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeWo, to było do Ciebie. Zapomniałam zaznaczyć. Pierdoła ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po co wcześniej bruździł? Co on taki szybkostrzelny? Wszak on ksiądz katolicki, a jak ich słucham ( z wyjątkiem jednego zakonnika), to zawsze mają czas miedzy jednym zdaniem a natchnieniem na następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ulic, ja dalej mówię na PKWN-ie, zamiast na Placu Legionów:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Możesz jeszcze być
Szczęśliwy. Możesz zakosztować życia. Musisz się tylko rozluźnić. Zrobić kilka głębszych oddechów. Być może wziąć kąpiel(tylko niezbyt gorąca). Scalic na wyższym poziomie coś poprzez dezintegracje pozytywną(jak pisał w swoim czasie sławetny K. Dąbrowski)tego co mniej ważne. Rzuć kafeterię. Udaj się samochodem w dal na południe i gdy nadejdzie krwisty zachód Słońca udaj się nago w pogoń za swymi skrytymi marzeniami.........za owcami......kozami. A kiedy nadejdzie spełnienie napisz jak było......carpe diem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, WeWo, bo właśnie się zastanawiałam, jak to się on pisał. Ale zostawili Rapackiego. A też chcieli zmienić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk mam pytanie, o jakim pochówku Kurtyki mówisz, bo ja jakoś nic nie wiem. Gdzieś czytałam,że pomysł z pochowaniem Marii i Lecha Kaczyńskich na Wawelu nie był ani pomysłem rodziny, ani Dziwisza, ani członków PISU, więc winnych nie ma. Cytat z tego nie wiem czy dokładnie pamiętam, ale było to coś takiego:" Jednak ciemny lud nie kupił tego pochówku na Wawelu, to nie ma winnych". Nie wiadomo czyj to był pomysł. Ja także byłam przeciwko pochówkowi na Wawelu prezydenta i pierwszej damy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Anouk. Urodziłem i wychowałem się na Barlickiego. Niby socjalista II RP. ale w Berezie siedział, także również "niezmienialny". Zresztą w "Gruzji" historia ulic to osobna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Za skład delegacji odpowiadają ci, którzy wysłali zaproszenia" W dzisiejszej debacie w Sejmie na temat katastrofy smoleńskiej, posłowie chcieli uzyskać informacje na temat przebiegu śledztwa w tej sprawie. Padały też pytania, kto powinien ponieść odpowiedzialność za katastrofę. Komentując wieczorem tą debatę w TVN24 Marek Siwiec postawił bardzo kontrowersyjną tezę. - Odpowiedzialność jest w rękach tych, jakkolwiek ponuro by to nie brzmiało, którzy wystosowali zaproszenie. Prezydent Kaczyński chciał przylecieć do Katynia i powiedzieć "tu jest Polska, najważniejsze osoby w państwie są ze mną" - mówił Siwiec. Zwracając się do przedstawiciela BBN, Witolda Waszczykowskiego dodał, że "wy mieliście prawo to zrobić". http://wiadomosci.onet.pl/2163154,11,za_sklad_delegacji_odpowiadaja_ci__ktorzy_wyslali_zaproszenia,item.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planowano pochowanie Kurtyki w krycie kościoła chyba św. Piotra i Pawła (tam leży Piotr Skarga). Wyrażona została arcybiskupia zgoda, a potem decyzję cofnięto i....nici. Jest pochowany na cmentarzu Rakowickim. Nagle miało być, potem nie miało. Ale wyjaśnia to mechanizm decyzyjny. Jest jednoosobowy. http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Kuria-wyjawia-prawde-nt-pogrzebu-Kurtyki-w-Panteonie,wid,12200365,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal należę. Ale wiem, kto się mógł wstrzymać od głosu. I szanuję tę decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeWo, zawsze podobał mi sie klimat tych starych kamienic i tej kostki brukowej. Heh....rozmarzyłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, że napiszę, ale u mnie to gotyk to gotyk, a nie gotyczek. Kamienice są inne i inny układ komunikacyjny. On akurat został wspaniale zamyślony ponad 100 lat temu i jeszcze nie wszystko spaprano. Nie chcę nikogo denerwować, ale.... ja kocham swoje miasto. Zawsze mam coś w stopce o nim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się te łapkę wstawiało. Zaraz, zaraz przypomnę sobie . Macham do Ciebie Obywatelu, poczuj się dowartościowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatelu dzikiego kraju to mnie dowartościowuje. Taka bezinteresowna miłość :) @Anouk wychowywałem się właśnie w takiej starej kamienicy i biegałem po kostce brukowej do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×