Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

A może ryba-miecz? Czocha też ładna, choć tam była bardziej szkoła szyfrantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swordfish raczej nie. 128-bitowy kod... za stary jestem na taką ilość permutacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, skończyła się d u p a Kazika, Kirgiz znalazł konia i idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybywam, nie narzekaj, bo zaraz przybędą pomarańczowi mściciele;) WErner WOn braun:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Przestałem karmić..." :) @Anouk dobranocki. I snów o Gartenstrasse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro kończą tam roboty i tramwaje wracają na swoje normalne trasy. Branoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk Anouk@tlen.pl'; Przybywam, nie narzekaj, bo zaraz przybędą pomarańczowi mściciele to może wtedy jakoś zmobilizują mnie do działania, wyjatkowo ospała jestem dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:40 [zgłoś do usunięcia] Anouk Anouk@tlen.pl'; Ja też go poznałam i kiedyś w małym gronie palnął, że musi byc taki, żeby być widocznym. Smoku, nikt Ci nie dał prawa do określania kogoś prawdziwym lub tak zwanym. To obłęd, na dodatek takie dzielenie rodzi mury i nienawiść. Nie ma wspólnego celu. Wielokrotnie pisałam tu o polityku, którego ulubiona zasadą jest dziel i rządź. To własnie to." Mam prawo do takich określeń bo mam prawo do wypowiadania swoich opinii. :O Natomiast nie mają prawa komuniści protestować przed Kurią przeciw Kaczyńskiemu określając że Krakowianie nie zgadzają się na pochówek Kaczyńskiego na Wawelu !!!! Bo ja nie przypominam sobie żebym dawał mandat takim oszołomom wypowiadania się w moim imieniu !!!!!!!!!!!!! Oczywiście każdy ma prawo do swojej opinii ale niech to zrobi w swoim imieniu np. ja stary komuch shatyn nie zgadzam się na pochówek Kaczyńskiego na Wawelu tak mi dopomóż Lenin i Stalin. I wszystko jest OK. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk akurat wiem. Jestem związany zawodowo z kwestią :) @Obywatel dzikiego kraju - "nunu!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obywatel dzikiego kraju "Przestałem karmić " no właśnie ... zerwałem abstynencje na kilka sekund obywatelu a czy wiesz że teraz terapie musisz zaczynac od nowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komuniści mogą to robić w swoim imieniu. Nie są w niczym od Ciebie gorsi:) Czy Ci się to podoba czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:42 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju dlaczego Trollek Smoczek przemilcza sprawę Pana Kryże -->>> za cięzki ten orzeszek do zgryzienia ? " Dlaczego ??? Bo gówno mnie obchodzi jakiś kryże. :O Jakaś nieistotna osoba. Na prezydenta czy premiera nie startuje to co mnie obchodzi kryże. Obchodzi mnie za to bronek komuch który nie lepszy od kryże. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było tłumaczenie tego co mówił Smok, że ktoś jest prawdziwym, albo nie prawdziwym patriotą. Czyli wytłumaczyłam to tak, a przepraszam za błędy, bo dwa razy napisałam Mi... Jak pisałam dziś jestem lekko zmęczona i czasem po prostu szybciej myślę niż piszę i wychodzą takie kwiatki. A co do głosowania na prezydenta też nie mam kandydata, na którego w 100% oddałabym głos. Poglądy Korwina Mikke, które ktoś wkleił, podobają mi się, ale są dwa wyjątki, jednym z nich jest aborcja, gdyż ja jestem za legalizacją bezwzględną aborcji, w dwóch przypadkach, kiedy ciąża jest wynikiem gwałtu, lub kiedy zagraża życiu kobiety, lub Jej zdrowiu. Jestem jednak przeciwna traktowaniu aborcji, jako kolejnej etapu antykoncepcji. Druga rzecz to eutanazja, też jestem za, ale tylko w wypadku, kiedy pacjent wie, że umrze tak czy tak, lub kiedy jest tylko taką roślinką. Oczywiście nie za pierwszym powiedzeniem że ja chcę umrzeć, tylko po konsultacjach z lekarzami, psychiatrami, bo być może zmieni zdanie, tak jak ten niepełnosprawny chłopak. Nie pamiętam, jak Mu na imię, ale jeśli powie następny i następny raz, że chce, jest zdecydowany to ma prawo, to jego życie. Do tego powiem tak aborcja legalna to nie znaczy, że każdy tak hop siup poleci wykonać aborcję, powiem tak legalne jest picie piwa, ale czy każdy pije? Nie. Legalne jest picie denaturatu, czy każdy pije? Nie. Legalna aborcja, jest wyborem każdej kobiety i to ona będzie za to odpowiadać, to ona będzie musiała z tym żyć. Jej sumienie, jej sprawa. Kiedy aborcja była by legalna każda kobieta mogła by wykonać aborcję w naprawdę dobrych warunkach, w higienicznych i przez dobrych lekarzy, a nie gdzieś pod ziemią, w nieczystych warunkach. Można by wtedy było wiedzieć ile tak naprawdę jest wykonywanych aborcji. Nie było by podziemia aborcyjnego i wydawania wielkiej kasy na nielegalne aborcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:01 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju wiem wiem też że nie dowiem się nic o panu Kryże od oszołomskiego Pisiorka dobranoc " Co do oszołomstwa to raczej ciebie to dotyczy. :) Twoja bytność tu poza smrodem nic nie wnosi. Inwektywy i zaczepki. Tyle potrafisz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie ci echja
kwiatki wychodza ze tworzysz nowa historie? pijac tylko herbate jednego ze starszych userow oskarzajac ze wyzywa cyt"od kurew" SLOWICZKA SCHIZOFRENICZNA osobowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×