Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

widzisz ja to inaczej interpretuje dla mnie ten tekst - pokazuje czego znow możemy sie spodziewac :D Moim zdaniem nie obraża on prezydenta ale jak juz pisałam za wczesnie na takie "satyry" to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zaś gazowe interesy Putina załatwiane z polskim premierem nad grobami oficerów w Katyniu dziwiły nawet rosyjskich dziennikarzy. Dwie godziny póxniej w jednym ze smoleńskich hoteli miała miejsce konferencja prasowa premiera Putina na temat zaspokojenia polskiego popytu na gaz do roku 2037. " Jesli jest to prawda to gratuluje wyczucia taktu zarówno tuskowi jak i putinowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyczy TOŁEM na łonecie :D Zagadka życia na Ziemi bliska rozwiązania "" Naukowcy potwierdzają: po raz pierwszy odnaleziono na powierzchni asteroidy wodę i substancje organiczne. Odkrycie może potwierdzać kontrowersyjną dotąd teorię na temat początków życia na Ziemi - informuje sciencedaily.com Teoria, o której mowa, głosi, że ziemskie życie nie rozwinęło się samo, ale powstało z pomocą materiałów, które trafiły na naszą planetę z przestrzeni kosmicznej. Brakowało dotąd dowodów, że asteroidy mogłyby przenosić tego typu ładunek, obecnie jest pewne, że to się zdarzało. """ http://wiadomosci.onet.pl/2163023,16,zagadka_zycia_na_ziemi_bliska_rozwiazania,item.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coca cola to jest to
Kontrowersyjna radiowa audycja duetu Wojewódzki-Figurski wzbudza ostrą reakcję jej sponsora - koncernu Coca-Cola. Kiedy prowadzący w swoim "Porannym WF-ie" w radiu Eska Rock zaśpiewali: "Po trupach do celu,/po trupach do celu!/Każdy chce leżeć na Wawelu", firma nakazała wycofać swoje logo z internetowej edycji programu. - - Wyrażamy ubolewanie, że nasza marka została wykorzystana w programie, który mógł urazić uczucia wielu osób - komentuje koncern i wycofuje swoje logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Wyrażamy ubolewanie, że nasza marka została wykorzystana w programie, który mógł urazić uczucia wielu osób - komentuje koncern i wycofuje swoje logo. " jak mawiają 15-stoletni raperzy spod bloku : Szacun :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO następna pomarańcza, co nawet n ie umie mojego nicka poprawnie odmienić? Czego mam mniej pić? Herbaty? Czy soku pomarańczowego, czy może coli zero? Obywatelu odpowiesz mi na pytanie, co sądzisz o eutanazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cola zero
następna puszysta.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i znowu nie potrafią
wyciągnąć żadnych wniosków ["Komisja Krajowa "Solidarności" poparła kandydaturę szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego na prezydenta. Związkowcy uważają, że jego zwycięstwo daje największą gwarancję kontynuacji programu Solidarnej Polski. "Polska zasługuje na prezydenta wiernego wartościom i ideałom Sierpnia" - podkreślają związkowcy."] W Polsce własciwie związków zawodowych juz nie ma i tak jest od czasu kiedy "związkowcy" zaczęli bawić się w politykę, popierać partie polityczne, zasiadać w Sejmie ... itd. itp. KKS to dziwny twór, który dba tylko o swoje stołki jakże dobrze płatne, a przeciętny związkowiec jest dla nich tylko przedmiotem do załatwiania spraw a co za wielkie słowa "program Solidarnej Polski" ha ha ha :-D :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogo to obchodzi....
co pijesz?:O SŁOWICZKO pomyśl to nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę agentów
kurwa komorowski za ten ipn to powinien podać się do dymisji! tu już nie chodzi o wolę prezydenta Kaczyńskiego. Tu chodzi o to, ze właśnie dokonywany jest zamach na niezależność tej instytucji. Wszyscy, którzy głosowali za tą ustawą powinni podać się do dymisji. teraz z jeszcze większą premedytacją zagłosuję na Jarkacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę agentów
teraz już nie mamy wolnej Polski. to już nie jest III RP. Ona się skończyła jak eks prezydent 10 października 2009 podpisał traktat lizboński. Sprzedawczyki cholerne. Rządzić im sie nie chciało to oddali suwerenność w zamian za jakieś korzyści pewnie i teraz patriotów udają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę agentów
bo w pierwszej turze chcę zagłosować na Korwina - bo to jest najlepszy prezydent z tych wszystkich innych. Zna języki i ma super poglądy. Uśmiałabym się gdyby został zaproszony na jakiś szczyt klimatyczny. On by ich tam dopiero do pionu poustawiał tych wariatów. Marzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę agentów
Niestety pewnie nie wejdzie do II tury :( Nie jest też pewne czy zbierze podpisy :( TAk samo obstawiam szansę również dwójki innych dobrych kandydatów. Chodzi mi o Marka Jurka i Morawieckiego. Ten ostatni to na pewno nie zbierze. Pozostaje więc Jurek lub Korwin wolę Korwina, ale to zależy jek mówie kto z nich zbierze podpisy. Jarkacz będzie w II turze. Bo chciałam nie iść na II, ale za tą decyzję o IPN to komorowski nie może być prezydentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najgorszy prezydent
Polski Lech Kaczyński Niestety ale przez ta katastrofę ludzie zapomnieli ,że Lech Kaczyński był najgorszym prezydentem i nawet nie można powiedzieć ,ze był prezydentem Polski ,bo był z cała pewnością prezydentem Pi Su i tych co ich popierają czyli tych których charakteryzuje zawiść i nienawiść przeciwko reszcie około 75% Polaków To był prezydent ,który dzielił, a nie łączył naród, a miał szansę pokazać się z innej strony ,gdy rządy objęła Platforma Obywatelska ale buta i popieranie swojego brata wzięły górę podkładanie nogi rządowi PO było na porządku dziennym, weto do ustaw dobro kraju było na dalszym planie Nie mówi się źle o zmarłych, wiadomo, ale Lech Kaczyński był osoba publiczną ,którą ocenia się za jego poczynania i za życia i po śmierci ,nawet najwybitniejszych ludzi historycy oceniają . Oczywiście żal mi Lecha Kaczyńskiego, ,jego małżonki oczywiście jako zwykłych ludzi i pozostałych 94 osób ,które zginęły pod Smoleńskiem i wyrażam szczere wyrazy szacunku dla ich rodzin ,ale ta katastrofa uważam była niepotrzebna ,gdyby Prezydent nie chciał postawić na swoim i uznał ,że oficjalne obchody odbyły się dwa dni wcześniej ,na które nie był zaproszony do tej tragedii by nie doszło ,,jeżeli tak bardzo pragnął oddać hołd pomordowanym w Katyniu wystarczyłaby uroczysta msza w Polsce i złożenie hołdu tutaj na miejscu ofiarom mordu Katyńskiego Na swoją wycieczkę zaprosił osoby najważniejsze w Państwie ,nie myśląc o bezpieczeństwie kraju ,trudno ,żeby minister Klich sprzeciwiał się Zwierzchnikowi Państwa Polskiego i zwierzchnikowi sił zbrojnych ,bo dopiero Pis i media nie zostawiłby suchej nitki na Klichu ,że utrudnia wyjazd Pana Prezydenta . Słyszę często powiedzenie od szerokiej rzeszy ludzi ,że jak w piosence jakie życie taka śmierć : ,jakie rządy Pana Lecha Kaczyńskiego -katastrofa ,taka śmierć -katastrofa, bardzo to smutne i przygnębiające, ale czy było to potrzebne ? Skromność i pokora oraz dbanie o interesy innych nigdy nie było i nie jest domeną braci Kaczyńskich ,miałam nadzieję ,że ta tragedia Jarosława KACZYŃSKIEGO coś nauczy dobrego i jak zwykle pomyliłam się ,ten człowiek niestety nie powinien kandydować i nadal jątrzyć ,wykorzystywać śmierć swojego brata( i na dodatek pozostałych osób, które zginęły w katastrofie),która była wynikiem nieprzemyślanych i dobrowolnych decyzji obu braci ,podyktowana już taktyką z myślą o walce wyborczej ,to nie była śmierć bohaterska to była śmierć katastroficzna i naprawdę można było temu zapobiec dzięki dobrym chęcią ze strony Pi-su ,bo wie dobrze Jarosław Kaczyński ,że obecny rząd pracuje najlepiej i poświęcenie premiera Donalda Tuska ,który zrezygnował z ubiegania się o taki prestiż jakim jest Fotel Prezydencki i które to wybory miał wygrane , ale wolał dla dobra naszego kraju pozostać premierem ,żeby mógł dbać nadal o nasz kraj ,żeby wszystkim Polakom żyło się lepiej Jedynym kandydatem ,który może nasz naród pojednać i doprowadzić do polepszenia naszej egzystencji jest Bronisław Komorowski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to powyżej to pisał jakiś
kretyn:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę agentów
Jurek to jest taka ewentualność jeśli Korwin nie zbierze podpisów, bo dochodzą mnie głosy, że Jurek ma wieksze szanse z tymi podpisami. Czy coś ich łączy? Na pewno są przeciwnikami UE przynajmniej w takim kształcie w jakim ona teraz jest.Jak jeszcze Korwin był UPR to mieli koalicje w jakiś wyborach z Prawicą Jurka i LPR. Po za tym Jurek głosował za zniesieniem PIT, czyli to jest ten punkt za którym na pewno zagłosował by i Korwin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ........Najgorszy prezydent
To nie była zła prezydentura . To była prezydentura fatalna ,najgorsza w wolnej Polsce . Prezydentura Kaczyńskiego była nastawiona na konflikt z Rządem RP, a więc Polakami. dlaczego ? Dlatego, że Polacy głosowali tak a nie inaczej a bliźniakom śniło się, że jeden bedzie prezydentem, drugi premierem i hulaj dusza piekła nie ma . Kaczyński był prywatnym prezydentem pisu a tak naprawdę prywatnym prezydentem swojego brata . Prezydent Komorowski podpisując ustawę o IPN już pokazał swoją niezależność i to dobrze rokuje na przyszłość .Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba za dużo wypiłam!:D, bo nie widziałam twojej wypowiedzi. Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. A tak swoją drogą, rozmawiałam kiedyś z osobą z nickiem słowiczka i to była wyjątkowo miła, nieco zagubiona dziewczyna, nigdy by nie napisała tego, co tutaj napisała. Do tego umiała samodzielnie myśleć... Nikogo nie obchodzi co pijesz, jednak niektórych obchodzi to odpowiadam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn uprzejmie donoszę :D :D 09:17 [zgłoś do usunięcia] Ponieważ nikt tego nie wie Przed kwadransem wysłałem link do forum kafe i ten poniżej zacytowany post, wszędzie, gdzie sie dało Napisałem, że pod nickiem Shatyn ukrywa się znany artysta z Nowej Huty, mąż wybitnej aktorki i bliski przyjaciel Jerzego Stuhra, Ryszarda Filipskiego i Anni Dymnej. Wieloletni współpracownik Teatru Ludowego oraz przyjaciel ks. Zalewskiego Jestem zdziwiony natychmiastową reakcją mediów , a ponieważ niewiele więcej mogę im powiedziec, odesłałem ich do Redakcji Kafeterii. Mam nadzieję, że dziennikarze śledczy namierzą znanego artystę, a on sam chetnie wystąpi przed kamerami i zdradzi kulisy pochówku pary prezydenckiej na Wawelu...... 22:11 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Pomysł z Wawlem to pomysł niejakiego Jarosława K. Przekazał ten pomysł panu Dziwiszowi który natychmiast sie zgodził nie pytajac Kapituły o zgodę bo wiedział, że takiej zgody nie dostanie. Podobnie postąpił w sprawie Kurtyki ale tutaj Kapituła sie postawiła i Dziwisz chyłkiem, udając że takiej decyzji nie podjął, wycofał sie z tego... W przypadku prezydenta tak nie postąpił bo pochówek był znacznie wiekszej wagi... Tyle że wnuk "Dziadka" pogadał ostro z panem Dziwiszem i Dziwisz wycofał się z pomysły umieszczenia Kaczyńskich obok Dziadka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×