Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Co tylko świadczy o jakości PR w naszych partiach politycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie i zostalo zinterpretowane przez wiekszośc w ten sam sposób - po trupach do celu. nie przez wiekszosc tylko przez tych co tak pisza to jest roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i nie z premedytacją ale wiesz przy takiej kampani raczej nie ma miejsca na pomyłki. Przeciez ktos tym kieruje i wie na co może sobie pozwolic. Mnie to dziwi i oburza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia_powraca2 no własnie i zostalo zinterpretowane przez wiekszośc w ten sam sposób - po trupach do celu. nie przez wiekszosc tylko przez tych co tak pisza to jest roznica. tak, masz racje źle napisałam. A wiec wiekszośc osób ktore znam są podobnie jak ja zniesamczeni tym faktem i interpretują te zdjecia właśnie tak jak Wojewódzki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajmy, że byliśmy kilkadziesiąt lat indoktrynowani w wielu płaszczyznach. Weszło to w krew, a takie zachowania pozostają na lata. Mam tylko nadzieję, że potomstwo mojej Latorośli będzie już wolne od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wam wadzą zdjęcia
kto ma potrzebę to sobie je bierze nie ma obowiązku ich brania po co to bicie piany? listę podpisują ci którzy będą głosować na Jarosława ci sami, którzy w warszawie i w krakowie żegnali prezydenta i pierwszą damę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie stary artysta?
czyżby go namierzyli?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy nie jest nadużyciem,
że komitet Komorowskiego zbiera podpisy w Lublinie przy wystawie o Pileckim. Przez PO postać i organizowanie wystaw ku jej czci były wielokrotnie wyśmiewane, a teraz przydałyby się jakieś patriotyczne akcenty, tak? PiS przynajmniej ma prawo "zawłaszczać" wizerunek swojego b. prezydenta zresztą wywodzącego sie właśnie z PiS, ale dlaczego Komorowski próbuje zawędzić wystawę Pileckiego dla siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybywam z daleka ---> a jak to oceniasz ? """ (....) Z kolei Figurski w jednej z wcześniejszych audycji Radia Eska wcielając się w rolę dziennikarza BBC i tłumacząc na angielski wystąpienie prezydenta Lecha Kaczyńskiego mówił o prezydencie "small, retarded, stupid man", czyli "mały, niedorozwinięty, głupi człowiek". Po tym incydencie obaj dziennikarze przeprosili za przekroczenie granicy dobrego smaku."""" http://www.wprost.pl/ar/193834/Wojewodzki-i-Figurski-spiewaja-ze-kazdy-chce-lezec-na-Wawelu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież sztabowcy
pana Komorowskiego, mogą również rozdawać fotografie.Kto im broni? Nie rozumiem oburzenia. Czy w Warszawie również trwa taka akcja? Czy ktoś wie, gdzie mogę dostać zdjęcie Pary Prezydenckiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obywatel podczas tej audycji ewidentnie przegieli. Obrazili prezydenta, zwłaszcza figurski z tym mały głupi niedorozwiniety. To mi sie nie spodobalo i równiez to krytykowałam. Prezydent jaki byłł taki był ale jakis szacunek z racji sprawowanego urzedzu mu sie nalezy i zwłaszcza osoby publiczne powinny o tym pamietac. Tylko w tej piosence nie obrazili prezydenta, nie szydzili z niego jak poprzednio i wyrażali opinie o Jarosławie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie biorę udziału w wyborach.. pisałem już parę razy o tym. Natomiast niedawno złożyłem podpis pod kandydaturą Mikkego.. mimo że uważam że nie nadaje się na prezydenta. Prezydent nie powinien mówić tego co myśli. Takie niestety są realia. I pewno złożyłbym podpis pod innymi nazwiskami.. to nie jest to co oddanie głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh no widzisz wszystko zalezy od tego jak ktos interpretuje ten tekst. Owszem była tam szydera ale nie z prezydenta tylko z kandydata, i owszem wawel był wysmiewany ale predzej chodzilo o to że jarosław każdemu grób tam może załatwic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znalezione w necie
Co o tym sądzicie? "Jak informuje niemieckojęzyczny dziennik Polskaweb, przy świeżych jeszcze grobach rząd Platformy Obywatelskiej zawiera bardzo kontrowersyjną transakcję dostaw i transferu gazu do roku 2037 względnie 2045. Transakcja ma wartość ok. 100 miliardów dolarów (288 mld PLN). Polskaweb pyta, dlaczego transakcja zawierana jest akurat w chwili obecnej, skoro do roku 2022 zawarto inną umowę pomiędzy Gazpromem i PGNiG pozwalającą importować gaz po uzgodnionych cenach. Jeszcze przed katastrofą w Smoleńsku opozycyjni politycy PiS-u grozili postawieniem Donalda Tuska pod Trybunał Stanu jeśliby zawarł tą w ich opinii szkodzącą finansowo w interes mieszkańców kraju umowę. Na dwa dni przed katastrofą prezydenckiego samolotu światowe media donosiły o odkryciu w Polsce ogromnych zasobów gazu łupkowego. Lech Kaczyński nie podpisał zaś jednej z umów z Rosją dających jej 50 miliardów euro w zamian za rosyjski gaz. Zaś gazowe interesy Putina załatwiane z polskim premierem nad grobami oficerów w Katyniu dziwiły nawet rosyjskich dziennikarzy. Dwie godziny póxniej w jednym ze smoleńskich hoteli miała miejsce konferencja prasowa premiera Putina na temat zaspokojenia polskiego popytu na gaz do roku 2037. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybywam z daleka. Podzielam Twoją opinię, naturalnie z zastrzeżeniem co do poziomu dobrego smaku autorów piosenki. Interpretacja jest indywidualną sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak ale z dwojga zlego wolę taką forme wyrażania swojego niezadowolenie z takiego stany rzeczy niz te skandaliczne manifestacje po wawelem i okrzyki nie chcemy tu prezydenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Jeszcze przed katastrofą w Smoleńsku opozycyjni politycy PiS-u grozili postawieniem Donalda Tuska pod Trybunał Stanu jeśliby zawarł tą w ich opinii szkodzącą finansowo w interes mieszkańców kraju umowę. " Chciałbym usłyszeć opinię nie tylko PIS-u w tej sprawie ale także PO i niezależnych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oko za oko
Po co ten wrzask? przecież platforma może rozdawać czarno-biale zdjęcia zapłakanej sawickiej, spoconego chlebowskiego lub kolorowe drzewieckiego grającego w golfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Jarek, Jarek wróci wspomnień czar, irasiad i borubar na oczach twoich cały kraj wylał jak dziecko z kąpielu po trupach do celu " A co jest fajnego w przypominaniu wpadek słownych ś.p Prezydenta 2 tygodnie po katastrofie ? Nie ma tu szydery ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie nasz "artysta"?
czyżby udzielał pierwszych wywiadów?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×