Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

offerma "to ośmieszaj shatyna i innych merytorycznie " merytorycznie to ja ich ośmieszam za każdym razem gdy tylko odważą się ze mną podjąć jakąkolwiek dyskusję. tak jak wczoraj ffcio próbował bronić przyjęcia euro ale wymiękł po dwóch postach na ten temat. tyle że jeżeli ktoś używa wyzwisk twierdząc że jacyś ludzie z którymi się nie zgadza "odjechali" albo że "kaczor jest żądny władzy" to są pospolite obelgi i nie ma tu pola do merytorycznej dyskusji. to że "odjechał" to każdy cham może powiedzieć o dowolnym człowieku i jak on ma się przed tym bronić? twierdzić "nie odjechałem" i udowadniać że nie jest wielbłądem. szczególnie że ta banda nie jest w stanie zrozumieć większości argumentacji. bo jedyne co do nich dociera to "argumenty" na poziomie "kaczyński jest człowiekiem tchórzliwym", które są po prostu kolejnymi obelgami których można użyć w stosunku do każdego a przed którymi nie ma obrony. Znowu bredzisz. Mówię Ci, zmień zioło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
jak mozna zmienic ziolo? tzn co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komorowski - niezmienny
w poglądach? - Wie Pan, trudno mi siebie samego zachwalać, ale ja mam jedno, ja nie muszę nic zmieniać w moich poglądach, moich zachowaniach, w tym co głosiłem, w tym co teraz głoszę, bo dokładnie tak samo się zachowywałem przez wiele, wiele lat i sądzę, że wszystkim musi dać wiele do myślenia to, że Jarosław Kaczyński inaczej się teraz zachowuje. Każdy będzie pytał czy to jest wiarygodne, czy to wynika z jakiejś stałej zmiany, czy tylko i wyłącznie z jakiejś koniunktury wyborczej. Ja nie muszę się zmieniać. (Bronisław Komorowski w programie Tomasz Lis na żywo 10.05.2010) A co łatwo sprawdzić, obaj panowie kiedyś mówili jednym głosem w sprawach stosunków z Rosją: Twardo z Rosją Na kilka dni przed moskiewskimi obchodami 60. rocznicy zakończenia II wojny światowej polscy politycy zastanawiali się nad "Sensem 9 maja 1945 roku i polską polityką". Debatę, którą zorganizowano w Fundacji im. Stefana Batorego, zdominowała kwestia naszej obecności na uroczystościach i wyjazdu prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego do Rosji. Zarówno Jarosław Kaczyński, lider PiS, jak i Bronisław Komorowski, członek zarządu PO, jeszcze raz podkreślili, że ich partie są przeciwne udziałowi prezydenta w moskiewskich obchodach. Ich zdaniem świętować zakończenie wojny powinniśmy raczej 8 maja, bo nie można tego pogodzić ze zniewoleniem, jakie po 9 maja przyszło. - Zaproszenie generała Jaruzelskiego i prezydenta Kwaśniewskiego to jeszcze jedna prowokacja ze strony Rosjan, chęć usankcjonowania nowej wizji historii - mówił lider PiS. - Jechać bez zastanowienia, to polityka cepa, a nie finezja dyplomatyczna - krytykował Komorowski. Stanowiska prezydenta bronił trzeci z gości, minister spraw zagranicznych Adam Rotfeld. Podkreślał, że obecność prezydenta w Moskwie w żaden sposób nie legitymizuje polityki Rosji wobec Polski. Ostatnie konflikty na linii Warszawa - Moskwa przypomniał zarówno Kaczyński, jak i Komorowski, m.in.: zablokowanie śledztwa katyńskiego, wystąpienie rosyjskiego MSZ w sprawie Jałty czy krytyczne uwagi Władimira Putina pod adresem Aleksandra Kwaśniewskiego za zaangażowanie się w przemiany na Ukrainie. Zdaniem liderów opozycji nasza polityka wschodnia od lat jest chaotyczna i ugodowa wobec Kremla. Według Kaczyńskiego w sprawach Moskwy wyjątkowo trudno na polskiej scenie politycznej o jedność. - Może dlatego, że rządzi formacja wywodząca się z PZPR - krytykował. Komorowski wytykał, że żaden z lewicowych rządów nie umiał naprawić stosunków z Rosją, a nawet doprowadzały do niekorzystnych dla nas rozwiązań, np. w sprawie dostaw gazu z Rosji. Wskazywał też na potrzebę uprawiania polityki historycznej - jego zdaniem to Polska powinna zorganizować uroczystości rocznicowe i nadać im wymiar polityczny. new-arch.rp.pl/artykul/544927.html http://vexilla.regis.salon24.pl/180901,komorowski-niezmienny-w-pogladach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie trzeba ograniczonym umysłowo, żeby nie dostrzec podobieństwa nicków. Ale cóż... jakie elyty, takie rozumowanie. Tak, tworzę osiemset nicków, żeby stworzyć większość na forum, większość wśród mniejszości ofiar. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
no wiec zmien plyte poszukaj sobie przyjaciol wsrod wielbicieli donalda i jego cudownej nieskazitelnej partii :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma a o czym niby ma świadczyć podobieństwo nicków? jeżeli ktoś na podstawie podobieństwa nicków uznaje że pisze pod nimi ta sama osoba to niezłym musi być idiotą. Większego od Ciebie nie ma, nie martw się, nikt Cię nie przebije. Masz palmę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę pajacyku trochę popracować. Mydełko po drodze nabędę dla Ciebie, może być lawendowe, czy wolisz rumiankowe???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
moze byc rumiankowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wawcia nie jest śliski???? No nie wiem, czy to w tym układzie dobrze. :D Ale ok, masz rację, nie jest śliski, pajacuje tylko. Kiepsko mu to idzie, taki Pajacyków trochę. Kurde, idę. 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak nie mogę.... Rzecznik sztabu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego Paweł Poncyljusz powiedział w Trójce, że list części rodzin ofiar katastrofy w Smoleńsku, może być inspirowany politycznie. 19 rodzin osób zmarłych w katastrofie, apeluje w opublikowanym wczoraj liście, by "nie wykorzystywać smoleńskiej tragedii do politycznych celów". Gość Salonu Politycznego Trójki w Polskim Radiu podkreślał, że PiS nie zawłaszcza tragedii pod Smoleńskiem i nie wykorzystuje jej do politycznych celów. - Ja szczerze mówiąc nie widzę takich przykładów, by ktokolwiek zawłaszczał tę tragedię, a już na pewno nie sztab wyborczy PiS. Dziwię się trochę temu listowi, bo to tak, jakby część rodzin mówiła "Jarosław Kaczyński nie ma prawa przeżywać po swojemu utraty swoich najbliższych". Mam jakieś dziwne przeczucie, że to ma być jakiś element gry. Naprawdę w niczym nie wykorzystujemy w tej kampanii, żałoby ani nastrojów - powiedział Paweł Poncyljusz. Zdaniem Poncyljusza, o tym że list może być inspirowany politycznie, miałaby świadczyć lista osób które się pod nim podpisały. - Są tam żony generałów, ale są tam też bliscy polityków Platformy Obywatelskiej - powiedział Poncyljusz. REKLAMACzytaj dalej Rzecznik sztabu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego zapowiedział też, że pod koniec tego tygodnia kandydat Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta, zacznie częściej pojawiać się w mediach. Rodziny ofiar: nie ulegajcie pokusie List otwarty w tej sprawie podpisało 19 rodzin, między innymi wdowy po dowódcach Wojska Polskiego, którzy zginęli w katastrofie. "Jesteśmy głęboko zasmuceni nieustającymi próbami wykorzystywania tragedii naszych rodzin do celów politycznych i medialnych. Dlatego zdecydowaliśmy się zabrać głos w tej sprawie" - czytamy w liście. Bliscy ofiar proszą o uszanowanie żałoby i wstrzymanie się od przedwczesnych spekulacji na temat katastrofy. Podpisani pod listem przypominają również, że wszelkiego rodzaju dywagacje medialne, dotykają ich uczuć. Pod apelem podpisało się 19 rodzin. Wśród nich wdowy po najwyższych dowódcach wojska wraz z rodzinami: Lucyna Gągor, Krystyna Kwiatkowska, Ewa Błasik, Maria Gilarska, Mariola Karweta, Marta Ptasińska; wdowy po parlamentarzystach wraz z rodzinami: Małgorzata Rybicka, Barbara Dolniak, a także rodziny członków załogi samolotu: Magdalena Protasiuk, Agnieszka Grzywna i rodziny stewardes, które zginęły: Natalii Januszko, Justyny Moniuszko, Barbary Maciejczyk. Sygnatariuszami listu są również: Ewa Komorowska, wdowa po Stanisławie Komorowskim, wiceministrze obrony narodowej z rodziną, Tomasz Komornicki, syn gen. Stanisława Komornickiego, Kanclerza Orderu Wojennego Virtuti Militari z rodziną, Janina Sariusz-Skąpska, wdowa po prezesie Zarządu Federacji Rodzin Katyńskich Andrzeju Sariusz-Skąpskim z rodziną, Joanna Krupska, wdowa po kierowniku Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych Januszu Krupskim z rodziną, Jolanta Przewoźnik, wdowa po sekretarzu generalnym Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, Andrzeju Przewoźniku, z rodziną, Bożena Mikke, wdowa po wiceprzewodniczącym ROPWiM, Stanisławie Mikke, z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
bardzo duzo stracilismy w oczach zachodu na tym wypadku w smolensku. dziwnie na nas patrza za granica i po cichu sie mowi ze jestesmy owinieci wokol palca ruskich. a jesli tak dalej sie rzad bedzie zachowywac jak to robi do tej pory to jedynym sojusznikiem wlasnie naszym rosja bedzie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
walczy ta sama bronia :) o fotel z tym opasem ..... ale ty za glupi jestes zeby to zrozumiec ale widze ze widzisz :) ale sluzalczosci rzadu swoich pupili w stosunku do ruskich juz nie widzisz?? i przestan sie podszywac pod oferme pierdolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
zostan na poziomioe lykania takich hasel jak to "Prezydentura Kaczyńskiego groźna dla Polski" i zostan troglodyto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
Podczas konferencji prasowej, rzecznik sztabu wyborczego Jarosława Kaczyńskiego, Paweł Poncyljusz potwierdził, że kandydat PiS jest gotowy do odbycia debaty z Bronisławem Komorowskim jeszcze przed pierwszą turą wyborów. buhaha zaraz nastapi atak ze jak to tak mozna po smierci brata byc gotowym do debaty :D:D idziemy o zaklad patafiany bez szkoly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten troll to ten przyglup obywatel Troll, to ja.... Kolejny mądry inaczej. Ja nie wiem, ofiara się rozmnaża przez pączkowanie, czy jak? :) Nawet nieśliski wawcia się zorientował, choć rozumek u niego malutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość był czy był tak wykreowany?
"powszechnie uznawany za polityka miernego, niekompetentnego, niesamodzielnego w podejmowaniu decyzji, dającego sobą powodować i kierującego się przede wszystkim interesami partii swojego brata. Nie budził ani szacunku, ani sympatii, choć oddawano mu, że jest patriotą przywiązanym do tradycji i wartości narodowych"." pytanie tylko dla samodzielnie myślących:) a ty shatyn możesz iść na piwko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
bronislaw maria to go pokarali :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
akurat przed wyborami taki wyrok :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicole scherzinger
im więcej ta pseudoekonomistka zaczyna nawijać tym bardziej jestem skłonna poprzeć eutanazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W najbliższą sobotę
o godz. 14 będzie święto:) shatyna nie będzie na kafe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 10 "postępowych" prawd o seksi
1. Jeśli nie jesteś otwarty na homoseksualizm, to masz zamknięty umysł. 2. Jeśli nie wyobrażasz sobie siebie podczas stosunku homoseksualnego, to jesteś ograniczonym, homofobicznym heteroseksistą. 3. Bycie homo- lub biseksualnym oznacza bycie otwartym, twórczym i zabawnym. 4. Homo/biseksualny stosunek jest lepszy, wartościowszy i przede wszystkim bardziej ludzki od heteroseksualnego. 5. Homo- i biseksualiści są bardziej towarzyscy i przyjaźni niż heteroseksualiści. 6.To heteroseksualiści mają większe predyspozycje do zdrady i do bycia pedofilami, niż osoby o orientacji homo/biseksualnej. 7. Wszystko jest dewiacją seksualną, oprócz homo- i biseksualizmu. 8. Wszystkie orientacje są równe, ale homo- i biseksualizm są równiejsze. 9. Nauka homoseksualizmu w szkole jest ważniejsza niż nauka matematyki. 10. Każdy jest homo- lub biseksualny, tylko nie każdy o tym wie. http://antykolektywizm.salon24.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław Maria
a teraz proszę o dowody na temat kampanii opartej na trumnach tylko spróbuj shatyn "swoimi słowami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×