Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość wawcia_powraca3
Jesteśmy otwarci na rozmowy na temat debaty wyborczej między Jarosławem Kaczyńskim a Bronisławem Komorowskim - zadeklarowali w Sejmie przedstawiciele sztabu kandydata PiS na prezydenta. ale komorowski nie jest gotowy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław Maria
i przestań pisać w liczbie mnogiej tamte czasy sie skończyły 20 lat temu otrząśnij się w reszcie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronisław Maria a teraz proszę o dowody na temat kampanii opartej na trumnach tylko spróbuj shatyn "swoimi słowami" A mogę ja? :D Nie trzeba dowodu, wystarczającym faktem jest start Jarosława K. w wyborach prezydenckich. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
no nikt sie nie spodziewa ze nagle bronislaw maria zacznie mowic moj ukochany brat to juz by bylo troche chore ale wyborcy i tak mogliby to lyknac w koncu to nie jest skomplikowany elektorat duzo im nie potrzeba :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław Maria
Nie trzeba dowodu, wystarczającym faktem jest start Jarosława K. w wyborach prezydenckich. mustarda a mozes to loswinąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
Bronisław Maria a teraz proszę o dowody na temat kampanii opartej na trumnach tylko spróbuj shatyn "swoimi słowami" A mogę ja? Nie trzeba dowodu, wystarczającym faktem jest start Jarosława K. w wyborach prezydenckich. Amen tzn?? widziice jak z wami sie jedzie na argumenty ?? dlatego wole wam ublizac bo jak juz z wami na serio rozmawiam to nagle miekkie nogi sie wam robia:) i sie od razu denerwujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronisław Maria Nie trzeba dowodu, wystarczającym faktem jest start Jarosława K. w wyborach prezydenckich. mustarda a mozes to loswinąć? Cekaj chwilkę, pociumkach tylko jesce cukielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszeliscie ze PO sie lekko wystraszyło poparcia dla Jarka i wypuscili z klatki Palikota no teraz to im sie palant " przysłuzy" powie głosno jak i koles Jaruzel ze poprze Bronka z Maria :D:D:D:D:D:D:D:D i pozamiatane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
a mustalda juz nic nie pofie ?? cukielaskiem sie delektuje jak brak argumentow:D:D:D:D ps. alicja widzisz jak to z nimi jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
*blak pseplasam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tutaj rozwijać? Nie miał zamiaru startować w wyborach. Skoro miał jakąś wizję Polski i misję do wypełnienia, to mógł wystartować zamiast Brata. I nie tłumacz mi proszę, że to naturalne, iż stał się kontynuatorem swojego śp. Brata. Dla mnie to nie jest naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław Maria
mustarda powiedz cóś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław Maria
mustarda dla ciebie wiele zecy nie jest naturalnych np. zycie poza kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronisław Maria mustarda dla ciebie wiele zecy nie jest naturalnych np. zycie poza kafe Uwielbiam takie teksty, na poziomie kafaterii. Siedzisz tutaj 24/h, nie masz innego życia, stara baba. Już wiem z kim rozmawiam, z kolejnym zakompleksionym pisiorkiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
hehehe oj czuje ze bedize znowu wymiana inwektyw jak cos jestem gotowy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia_powraca3 musztardo ale zauwaz ze pis tak samo dziala jak po identyczne zagrania i zobacz jaki skutek to przynosi zobacz jaki ten narod jest latwy do manipulowania. i nie ma co pie**olic ze tak nie jest Wawcia, Ty też się najarałeś, czy co????? Ty do mnie musztarda piszesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisław Maria
tak to jest jak się nosa poza nową hutę nie wytknęło:( gdybyś miał jako takie pojęcie o życiu i bywałbyś w szerokim świecie to wiedziałbyś, że po tragicznej śmierci wybitnej postaci takie pamiątki w postaci zdjęć są rzeczą naturalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
ja nie jaram nie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicole scherzinger
a co jest w tym złego, że zdjęcia rozdawali? ja podpisałam, zdjęcie dostałam i wsio. to już naprawdę nie ma jakiejś poważnej debaty o tym co dany kandydat chce w tym pięknym kraju zrobić? czy musimy się ograniczać do zdjęć, fortepianu czy innych mało ważnych rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
shatyn jak trzeba bylo bajerowac irlandia to juz nie wspomnisz:D:D wiesz to sa wszystko zagrywki pod publike kazdy o tym wie ale nie wiem o co walczysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
mustalda a masz mydelko :D? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztarda on jest gotowy do wymiany inwektyw inwektywa nie ma nic wspólnego z wypinaniem sie jakas niedopieszcona z ciebie musztarda ze wszystko ci sie kojarzy z jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×