Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Oj......
W "PraWyborach Prezydenckich 2010" na Facebooku do tej pory wzięło udział 35 tys. użytkowników. Według nich pierwsze miejsce bezapelacyjnie należy się Bronisławowi Komorowskiemu, który z wynikiem 43.57% głosów wyprzedza kolejnego kandydata o ponad 20%. A jest nim nie Jarosław Kaczyński, do czego przyzwyczajają nas wszelkie sondaże, lecz Janusz Korwin-Mikke (21.47%). Jarosław Kaczyński uplasował się na trzeciej pozycji z 13.68% poparciem. Poza podium znaleźli się: Grzegorz Napieralski (6.93%), Andrzej Olechowski (6.06%), Marek Jurek (2.56%), Waldemar Pawlak (0.91%), Andrzej Lepper (0.80%), Kornel Morawiecki (0.36%), Bogusław Ziętek (0.23%). Tylko pół procenta ankietowanych nie chce wziąć udziału w wyborach, a prawie trzy procent użytkowników nie ma swojego faworyta. Ankieta "PraWybory Prezydenckie 2010" ma charakter sondażu przedwyborczego do Wyborów Prezydenckich 2010. Aplikacja została uruchomiona 7 maja. Ma na celu poznanie statystycznych opinii użytkowników portalu Facebook. Użytkownicy oddają anonimowo tylko jeden głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
ta mustards jednak nie ma pojecia o konkretach ( wplyw tvn , czy co - chwali się , że czyta , a nie wie nic konkretnego poza tym że Kaczory to "ciemnogród."...) PIS obniżył podatki z 19 , 36, 45, na ...18 , 32 % PIS obniżył podatki na ubezpieczenia - o 3 % i na obowiązkowe składki emerytalne - o 2 % ( tu mgłem się pomylić o 1 % ...ale nie w tym rzecz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiS obniżył??? Ale jak to zrobił, no powiem mi, bo nie wiem. Za obniżeniem podatków opowiedziały się wszystkie Kluby, znajdę to głosowanie, to jakiś październik 2008 roku. PiS to sobie mógł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewuwooo
http://tnij.org/guad taki kwiatek zniszczony przez PO i jak sobie bede walil teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
w głosowaniu sejmowym nad własnym projektem dotyczącym akurat w tym przypadku...obniżenia podatków na rok następny ...tak się to robi w parlamencie - zgłasza się projekt , dyskutuje , poddaje pod głosowanie ....i ewentualnie uchwala - i tak tak obniżono podatki ....żenada Qrna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
dodam jedynie , że PO tylko podnosi POdatki - głównie związane z akcyzą dlatego za PISu - paczka papierosów - 6 zł - teraz 9 zł flaszka 12 zł- teraz -14 zł benzyna ok. 4 zł - teraz 4.70 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nadal wodospady. To wrócę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeWo, ja Cie rozumiem i mówię Tobie cześć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to było dzisiaj z tramwajem na Postwańców przed siódmą, nie wiesz, może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem. Serio. Zalatany byłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co w tym;) radiu mówili, że tramwaje nie jeżdzą i musiałam jechać autem i tkwić w korkach...jak to w deszcz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to w deszcz :) Ja niestety mieszkam na wschodzie, hihi. A poruszam się w chorych porach. Ale jutro postaram się dowiedzieć szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Krajanie;) Bo się wystałam w korku, żeby złożyć podpis, a potem pędzić w drugą stronę;) w jeszcze większe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwolenniku, kontekst albo forumowe znajomości i lokalny klimat:D:D:D Ja ani chyba WeWo nie jesteśmy wróżkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też po pracy miałem przepychanie się przez korki. BTW mostu o takiej nazwie u nas nie ma. To do piszącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do rzeczy: to wczoraj w którychś wiadomościach był Poncyliusz i niska kobitka, która chyba kiedyś była Joanną Kluzik-Rostkowską. Rozumiem, że kampania kampanią, ale tak zmienić się pod wpływem stylisty, że ciężko kogoś poznać. Mogli jej zostawić te okularki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeWo, on nie wie, tsssss.....U nas tylko plac z Małgosią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas cudów Anouk :) PR działa na potęgę. Swoją drogą ciekawe czemu tak się odmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I krasnale Anouk, nie zapominaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:30 [zgłoś do usunięcia] Anouk Anouk@tlen.pl'; A do rzeczy: to wczoraj w którychś wiadomościach był Poncyliusz i niska kobitka, która chyba kiedyś była Joanną Kluzik-Rostkowską. Rozumiem, że kampania kampanią, ale tak zmienić się pod wpływem stylisty, że ciężko kogoś poznać. Mogli jej zostawić te okularki.... ------- Kampanijna ściema dla plebsu :D Jarek teraz wypowiada się że potrzeba współpracy ... ciekawe co zrobi jak wygra wybory .. pewnie zapomni o tych słowach wielokrotnie juz łamał obietnice a takie wawcie czy otulone to kupią ... nie mówiąc o offermie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z Tuska jeszcze bardziej się śmiałam i jego ślubu. Ale co Ty tam wiesz....albo Ty wiesz lepiej, co według Ciebie powinnam myśleć. Ale poważnie nie poznałam jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×