Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość legendarny Wilk
ale Bór Komorowski dalej tkwi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....
no a o wawuni to juz nie wspmonę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
to po co wspominasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/czulem-ze-mam-obowiazek-kandydowac,1,3224300,aktualnosc.html """ "Czułem, że mam obowiązek kandydować" Czułem, że mam obowiązek kandydować; doszedłem do wniosku, że jest szansa dla kraju - po 10 kwietnia - by wyniknęło coś, co zmieni jakość naszego życia publicznego - powiedział Jarosław Kaczyński, szef PiS i kandydat partii na prezydenta w wywiadzie opublikowanym na portalu Salon24. - Czułem, że mam taki obowiązek - odpowiedział Kaczyński na pytanie, dlaczego zdecydował się kandydować w wyborach prezydenckich. Podkreślił przy tym, że nie chce się odwoływać do relacji z bratem i wszystkie sprawy osobiste, rodzinne, oddziela. - Teraz rozmawiam jako kandydat na prezydenta. Doszedłem do wniosku, wraz z moimi politycznymi przyjaciółmi, że w tej sytuacji jest szansa dla kraju. Jaka to szansa? By z tego pozytywnego odruchu społecznego, odruchu jedności, który powstał po 10 kwietnia, wyniknęło coś, co zmieni jakość naszego życia publicznego. Będzie w nim więcej współpracy. A przez to zmieni się jakość innych dziedzin życia. Na lepsze zmieni się codzienne życie Polaków - powiedział Kaczyński. Szef PiS był też pytany m.in. o to. czy tragedia smoleńska uruchomiła w społeczeństwie nowe oczekiwania. - Na pewno jest bardzo potężne dążenie do prawdy. Prawdy jako wartości. Wielu ludzi teraz doceniło wartości, które na co dzień w życiu publicznym nie były specjalnie eksponowane. Sądzę też, że zmieniły się postawy w bardzo dużej części społeczeństwa. To kapitał społecznego dobra. Kluczowe jest pytanie, czy potrafimy coś na nim zbudować? - podkreślił Kaczyński. " --------------------------- WZRUSZYŁEM SIĘ :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek jak ci się
nie przynudzaj, idż na piwko.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głosuję na Jarka
tylko sie nie rozpłacz bo w twoje łzy i tak nikt nie uwierzy :-p Jak widzisz sztuka dyplomacji nie obca jest PiS-wi,czego nie mozna powiedzieć o sztabowcach PO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były trzy telefony
satelitarne. Nie mamy żadnego Na pokładzie Tu-154 był nie jeden, ale trzy telefony satelitarne, za pośrednictwem których kilkanaście minut przed katastrofą prezydent rozmawiał z bratem, a asystentka Marii Kaczyńskiej z mężem. Polscy prokuratorzy nie wiedzą, gdzie może znajdować się sprzęt. - Nie mamy go my i nie wiemy, czy posiadają go Rosjanie. Ale nie robiłbym z tego sensacji - stwierdza w rozmowie z tvn24.pl prokurator generalny Andrzej Seremet. I dodaje, że on "wie o istnieniu tylko jednego telefonu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
nie obrazaj gazet:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komuś zależy na całkowitym
zagmatwaniu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
tak sie ksztaltuje spoleczesntwo kretynow poprze takie "gazety"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani otulona dzisiaj nie chciała się odnieść do słów Poncyliusza ... za to chętnie krytykowała Kutza i Bartoszewskiego Po co ma się odnosić. Poncyliusz to powiedział a nie otulona. Już Mao Zedong zauważył, że przywilejem ludzi prawicowych jest mówienie to co myslą, w przeciwieństwie do lewicowych, których musi obowuiązywać poprawniośc polityczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwolennik określonych kręgów -->> To nie do mnie pytanie. Ale w obozie prawicowym nie masz tak , że jak guru coś powie ( jak np Tusk w PO) to wszyscy to powtarzają i uznają to za święte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .... on ...
mowiles, że nie mam odpisywac więc nie odpisuję ;) , ale chociaz tobie pomacham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jeżeli ktoś coś powiedział to nie powinienem tego komentować] Gdzie napisałem "niepowinienem'???? A może ktoś ma to w d.. co powiedział Poncyliusz, może kogo to g... obchodzi ,a może ktoś uznał że ranga tej wypowiedzi nie wymaga komentarza. Rozumiesz?? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:37 [zgłoś do usunięcia] smaugolll zwolennik określonych kręgów -->> To nie do mnie pytanie. Ale w obozie prawicowym nie masz tak , że jak guru coś powie ( jak np Tusk w PO) to wszyscy to powtarzają i uznają to za święte. Przed chwilą wypowiedziałeś się jak adwokat otulonej a teraz uważasz że ona powinna sama odpowiadać ? :D niewygodne pytanie zadałem chyba ..... " że jak guru coś powie ( jak np Tusk w PO) to wszyscy to powtarzają i uznają to za święte. " Jaki to ma związek z otuloną i jej komentarzem o Bartoszewskim i brakiem komentarza o Poncyliuszu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Otulona.........
napisała ci dzisiaj obywatel ze nie bedzie odnosić się do czegoś czego nie słuchała i ze nie zna tej wypowiedzi i że to co uzna za godne uwagi skomentuje lubisz manipulować faktami jak widać tak ci ta pani Otulona za skóre zalazła:D:D:D:D bidoku forumowy:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Po co ma się odnosić. Poncyliusz to powiedział a nie otulona " Logika Panie smaugoll tak wynika z twoich słów że skoro Otulona nie ma się po co odnosić do nie swoich słów] w takim razie można by przyjąć taką zasadę że nie komentujemy słów innych ludzi słyszałeś o LOGICE czy piszesz bezmyślnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwolennik określonych kręgów---> nie zasdajesz niewygodnych pytań tylko upierdliwe pytania, a to jest zasadnicza różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 16:41 [zgłoś do usunięcia] pani Otulona......... napisała ci dzisiaj obywatel ze nie bedzie odnosić się do czegoś czego nie słuchała i ze nie zna tej wypowiedzi i że to co uzna za godne uwagi skomentuje lubisz manipulować faktami jak widać tak ci ta pani Otulona za skóre zalazła " Wypowiedź Poncyliusza jest jasna i klarowna , kontekst niepotrzebny jakoś łatwo jej było komentowac inne wypowiedzi :-) Od manipulowania jest offerma i smaugoll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:43 [zgłoś do usunięcia] smaugolll zwolennik określonych kręgów---> nie zasdajesz niewygodnych pytań tylko upierdliwe pytania, a to jest zasadnicza różnica. Obnazam brak logiki w twoich wypowiedziach i dlatego się irytujesz :D przeczytaj co sam napisałeś ze spokojem .... obawiam się że jeżeli cos dotyczy PIS to będziesz stosował uniki ale co do komentarzy na temat PO już się nie będziesz tak wykręcał bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwalić sie od Otulonej
każdy komentuje co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....
["Czułem, że mam obowiązek kandydować"] Też się bardzo wzruszyłam , och ten Jar Nie bede na niego glosować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE CHCĘ KACZYZMU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE CHCĘ IV RP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwolennicy PIS na tym topiku stosują podwójne standardy łatwo oceniają wypowiedzi z ust PO zaś w przypadku PIS nagle potrzebują kontekstów robią się wyważeni w ocenach :D obłuda :-O Ja jestem w stanie przyznac wprost że Bartoszewski przesadził zaś zwolennicy PIS na skandaliczną wypowiedź Poncyliusza nie powiedzą NIC bez komentarza :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×