Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Ale już dajcie spokój z Hitlerem. :) To w ogóle nie chodzi o to. Chodziło tylko i wyłącznie o odniesienie do systemu parlamentarnego w Polsce. Do większości jaka potrzebna jest do uchwalenia ustawy, do odrzucenia bądź przyjęcia veta prezydenckiego. Oferma myśli, że jak będzie PO w Sejmie i "ich" Prezydent, to heja i do przodu. :) Nie ma takiej możliwości. Ale oferma tego nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie podoba mi się, że ciągle
są jakieś przecieki ze śledztwa dot. katastrofy w Smoleńsku Nie wiem czy media tworzą jakies historyjki czy sa to przecieki kontrolowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka możliwość. Całkiem realna i wygodna. Pisałem już o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
to czemu taki lament byl zawsze jak kaczynski vetowal jakas ustawe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>wiec twierdzenie że hitler doszedł do władzy demokratycznie nie jest sprzeczne z tym że III rzesza demokratyczna nie była. Przerażasz mnie. Wiesz co to jest DEMOKRACJA I CESARSTWO????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
wiec twierdzenie że hitler doszedł do władzy demokratycznie nie jest sprzeczne z tym że III rzesza demokratyczna nie była. hehe ale on tu dobrze napisal wystarczy sie wczytac a nie od razu piane toczyc:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia_powraca3 to czemu taki lament byl zawsze jak kaczynski vetowal jakas ustawe?? A pomyśl... bo zawsze jest trudno zebrać większość, szczególną w tym wypadku, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Jak zawetował pomostówki, to Sejm przegłosował prezydenta. Weto Lecha Kaczyńskiego do ustawy o emeryturach pomostowych przepadło. Koalicja PO-PSL wsparta przez posłów lewicy zdecydowała, że od Nowego Roku prawo do emerytur pomostowych straci około 750 tysięcy Polaków. Kto się dogadał? PO-PSL to wiadomo, z kim? Z lewicą. I takie koalicje na potrzebę konkretnej ustawy są, były i będą. Przykłady można mnożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....
Mustard Returns Masz rację , a to co pisze offerma to sie w glowie nie mieści Wnerwił mnie ten smarkacz Nie wiem po co on w ogóle mowi o Hitlerze i co to ma do rzeczy [Oferma myśli, że jak będzie PO w Sejmie i "ich" Prezydent, to heja i do przodu.] Zapomniał dzieciak, że rządził PiS czyli Jarosław K. i prezydentem był Lech K. czyli jego brat bliźniak, a politycy otworzyli ze zdziwienia szeroko usta, że to jest możliwe ... Niestety Polacy poszli po rozum do łowy i powiedzieli braciom Kaczyńskim NIE na ich IV RP Osobiście mówię NIE I NIE CHCE KACZYZMU, NIE CHCĘ IV RP BIS W ŻADNYM WYDANIU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
Zapomniał dzieciak, że rządził PiS czyli Jarosław K. i prezydentem był Lech K. czyli jego brat bliźniak, a politycy otworzyli ze zdziwienia szeroko usta, że to jest możliwe ... Niestety Polacy poszli po rozum do łowy i powiedzieli braciom Kaczyńskim NIE na ich IV RP Osobiście mówię NIE I NIE CHCE KACZYZMU, NIE CHCĘ IV RP BIS W ŻADNYM WYDANIU posypaly sie argumenty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, III Rzesza, była demokratyczna. :( Jak można o państwie totalitarnym mówić, że było demokratyczne????? Pytam się, jak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Program Komorowskiego
to ten sam, z którym Platforma w 2007 r. szła do wyborów. W programie nie sposób dostrzec punktów, których braku realizacji wytłumaczyć się nie da ani kryzysem, ani wetem, ani niechętnym koalicjantem. Przykład: przychody z prywatyzacji miały iść na "istotne dla obywateli cele".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"13.05.2010] 15:15 [zgłoś do usunięcia] on ... wiem, że jestes żołnierzykiem PiSu i w dodatku robisz to nieudolnie bo nic do ciebie nie dociera ja natomiast nie jestem za PO (nie wiem dlaczego wam z PiSu wydaje się, że w Polsce nie ma innych partii) , a Polacy mają tez inne przekonania Życie to nie PiS i PO, nie dodawajcie sobie" A gdzie ja napisałem, że jest tyklo PiS i PO? Zresztą nie odpisuj nawet- jestem tym, który ma dość kampanii nienawiści i strachu rozpętanej przez D. Tuska w latach 2005-2007- zaczęło się od nawoływania do wyjścia na ulice w postaci błękitnych marszów- mam dobrą pamięć i to i inne podobne działania do mnie dotarły- dlatego nie popieram PO. I mam przekonanie, że to Tusk pogrzebał szanse na normalność- dobrze pmiętam rozmowy na temat PO-PiS-u. Dzisiaj Tusk jest jednak trochę inny- te śmierci- zrobiły na nim wrażenie. Nie krytykuję go więc tutaj. Gdybym natomiast był żolnierzykiem PiS-u- dyżurowałbym tu dzien i noc. Jak nie wytykając, niektórzy. Więc daj spokój z ocenami i ściemnianiem, że nie popierasz PO. Zwolennicy innych opcji- nie wykazują takiej zaciekłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głosuję na Jarka
15:47 [zgłoś do usunięcia] Do .... Mustard Returns Masz rację , a to co pisze offerma to sie w glowie nie mieści Wnerwił mnie ten smarkacz Nie wiem po co on w ogóle mowi o Hitlerze i co to ma do rzeczy [Oferma myśli, że jak będzie PO w Sejmie i "ich" Prezydent, to heja i do przodu.] Zapomniał dzieciak, że rządził PiS czyli Jarosław K. i prezydentem był Lech K. czyli jego brat bliźniak, a politycy otworzyli ze zdziwienia szeroko usta, że to jest możliwe ... Niestety Polacy poszli po rozum do łowy i powiedzieli braciom Kaczyńskim NIE na ich IV RP Osobiście mówię NIE I NIE CHCE KACZYZMU, Reakcja godna Niewsiłowskiego. I Palikota.Pogroż zamiast dubeltówką "myśliwego" penisem od Palikota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legendarny Wilk -
"pułkownik Aleksander Komorowski" Na stronie Kandydata widnieje taki tekst: "moja bliska krewna, współpracowała z dowódcą Okręgu Wileńskiego legendarnym „Wilkiem, pułkownikiem Aleksandrem Komorowskim". Komendantem Wileńskiego Okręgu AK był ppłk Aleksander Krzyżanowski "Wilk". Na dodatek bez wyjaśnień podaje jako autorytet "Bora" Komorowskiego z którym to absolutnie nie ma nic wspólnego tylko nazwisko. A na dodatek wymienia go po krewnych sugerując lemingom iże jest kolejnym krewnym A jak mawia mój stryj nie jednemu psu burek na imię. Może ktoś by wyjaśnił lemingom w mediach że ten Komorowski to nie z tych Komorowskich. Oni to maja we krwi, Kutz to jednak Kuc, a Wajda szukał sobie ojca w Katyniu, swojego prawego rodziciela odstawiając na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się pytam ofermy w jakim systemie doszedł Hitler do władzy, czy w systemie parlamentarno-gabinetowym, bo chodziło o konkretne odniesienie do wyboru Prezydenta i systemu parlamentarnego jaki mamy w Polsce, a ten wali, że w systemie demokratycznym.... A teraz uzasadnia, że doszedł do władzy w sposób demokratyczny. I dodaje potem, że nie można powiedzieć, że III Rzesza nie była niedemokratyczna... Jestem a matrixie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z WIKIPEDII
Aleksander Krzyżanowski, ps. "Wilk", "Wesołowski", "Dziemido", "Jan Kulczycki" (ur. 18 lutego 1895, zm. 29 września 1951) pułkownik artylerii Wojska Polskiego, członek SZP, ZWZ, komendant Okręgu Wileńskiego AK. http://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksander_Krzy%C5%BCanowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
w matrixie to jestesmy wszyscy :D:D kazdy nas czaruje robia z nas parówy a my sie jeszcze o to klocimy :D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....
Mustard Returns CZYLI WNISEK JEST ROSTY offerma ma IGNORA i nie ma co się denerwować smarkaczem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....
Mustard Returns miało być wniosek jest prosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia_powraca3 w matrixie to jestesmy wszyscy kazdy nas czaruje robia z nas parówy a my sie jeszcze o to klocimy : Te, parówa, kces mustardy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia_powraca3 w matrixie to jestesmy wszyscy kazdy nas czaruje robia z nas parówy a my sie jeszcze o to klocimy : Wypiszę to hasło na ścianie, serio. :) Już mnie nikt nie wciągnie w spory polityczne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
no ale musztardo nie jest tak :D:D ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....
Mustard Returns wybacz ALE WKURZAJA MNIE smarkacze w rodzaju offermy Wiem, że niepotrzebnie ale ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
jest i obywatel pod nowym nickiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głosuję na Jarka
legendarny Wilk - już poprawoine jest na Krzyżanowski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelek jak ci się
nie pieprzą te wszyskie nicki? iwonki, pisiu pisiu a teraz kolejny:O masz chłopie pałera w wirtualnym swiecie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×