Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość jelonekk..
nie :) bolek jest nieuleczlnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedzieć . Dzieli nas 700 km , a to utrudnia podglądanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ... jelonek
Co ty wyciągasz jakąs idiotyczna sprawe nic nie znaczącą i nazywasz to szwindlem wiesz to jest chwyt poniżej pasa Kazdy kiedyś popełnił w życiu błąd ... Zych pewnie też Jak chodzi o autorytety to media maja w tym duży udział Pamiętam jak próbowano m.in. zrobić autorytet z Rokity ... potem okazało się to co się okazało :( Osobiście uważam, że człowiek zmienia się, nabiera doświadczenia życiowego ... Ale tobie podejrzewam chodzi pewnie o zmianę na lepsze Jarosława K. Osobiście nie wierzę w jego zmianę i przemianę ot tak na zamówienie w związku z wyborami prezydenckimi Jarosław to stary kawaler w wieku chyba ponad 60 lat Człowiek w tym wieku ma juz pewne ugruntowane spojrzenie na świat, które tak łatwo nie zmienia, ma swoje przyzwyczajenia z których łatwo nie rezygnuje ... Jar ma w dodatku okropny charakter, rozbudzone do niewyobrażalnych rozmiarów swoje ego, w dodatku otoczenie wchodzi mu bez masła w tyłek, co nie wpływa korzystnie na jego zdrowe spojrzenie na niektóre sprawy ... Nie mowie już o jego kłamstwach i to nie tylko dawniejszych, ale i świeżych dot. np. obecnych wyborów i jego matki ... Nie wierzę Jarkowi i na pewno nie będę na niego glosować, NIE CHCĘ POWTÓRKI Z KACZYZMU, NIE CHCĘ IV RP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prymas Glemp:
Radio Maryja to duży problem [- Radio Maryja to jest duży problem. Choć nie tak groźny, jak się to przedstawia - mówi w wywiadzie dla "Newsweeka" prymas Józef Glemp. Twierdzi też, że wyobraża sobie, żeby na czele Radia Maryja nie stał ojciec Rydzyk. - Ojciec Rydzyk jest w tej dziedzinie sprytny. Większość założonych przez niego instytucji kryje się za osobowością prawną zgromadzenia zakonnego. Kiedyś zapytałem go o status telewizji "Trwam". Dał mi delikatnie do zrozumienia, że to nie jest dziedzina, którą miałbym prawo się interesować - dodaje. A wyobraża sobie ksiądz prymas Radio Maryja bez ojca Rydzyka? - dopytuje gazeta. - Wyobrażam sobie. Taki właśnie był mój postulat - mówi Glemp.] Czyżby Glemp chciał nam powiedzieć, że Prymas Polski nie ma nic do powiedzenia w sprawach KK ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia powraca5
[Bezczelność niektórych nie ma granic. Wyobraźcie sobie bowiem, że są kobiety, które piszą do papieża żądając zniesienie obowiązkowego celibatu! Rozumiecie tę niespotykaną zuchwałość i elementarny brak pokory! Tak bezceremonialnie stawać papieża pod ścianą, to nie tylko chamstwo, ale straszny, nienaprawialny grzech. Co to się porobiło na tym świecie. A dlaczego kobiety chcą zniesienia celibatu? Bo od lat tworzą z księżmi rodziny, czyli żyją z sobą, mają dzieci i plany na przyszłość. Chcą by fikcja przestała być fikcją, by legalizując pewien stan rzeczy, mogły zabezpieczyć swą przyszłość. Logika nakazuje, zwłaszcza zaś wielkie zaangażowanie kościoła w obronę „wartości rodzinnych, by żądania kobiet uwzględnić. Kościół nie może przecież z jednej strony popierać ze wszech sił rodzinę, a z drugiej niszczyć ją pod byle pretekstem. To absurd. Tyle, że ów absurd jest istotą funkcjonowania kościoła. Wszystko tam opiera się tam na absurdzie i udawaniu. To lukier, smród kadzidła i mistyfikacja. Pamiętajcie, że prawie 50% księży nie ma poczucia służenia bogu. Swą „niby-posługę uważają za zwykłą pracę, na sposób zarabiania pieniędzy na własne utrzymanie. Znaczny procent księży nie wierzy nawet w boga. Celibat traktują jednak o dziwo nie jako złe konieczne, ale sposób na wygodne i bezpieczne ułożenie sobie życia. Celibat zwalnia ich z podejmowania bardzo wielu życiowych decyzji, daje w wielu sytuacjach doskonałe alibi. Więc przeciwko jego zniesieniu będzie nie tylko watykańska elita, ale spora armia zwykłych kościelnych urzędasów w sutannach. Po co komplikować sobie nader wygodne życie? Żeby sobie pobzykać panienkę (często koleżkę), nie trzeba się z nią od razu żenić. Te zasadę zrozumieli nawet księża, będący nota bene podstawą klienteli wielu agencji towarzyskich. Osobiście znam nawet siostrę, która ma przystojnego „przyjaciela, nauczyciela historii w liceum. Spotyka się z nim przynajmniej trzy razy w tygodniu, na pewno nie w celach korepetycyjnych. I co w tym złego zapytam?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurski i Cugier-Kotka
[ Strategię wyborczą Jarosława Kaczyńskiego i PIS da się określić: ręce na kołderce. Za sprawą czkawki z poprzedniej kampanii, w której uczestniczyła jako silny punkt - "gwóźdź" - aktorka Anna Cugier-Kotka, widzimy że te ręce mają sporo za paznokciami. Wymyślił wówczas Cugier-Kotkę Jacek Kurski. Jak dotąd jeszcze w kampanii nieobecny. Można mieć nadzieję graniczącą z pewnością, że nie powiedział Kurski ostatniego słowa. Włączy się w kampanię na finiszu. Cugier-Kotka najpierw zagrała w reklamówce PO. Potem została podkradziona przez Kurskiego dla PIS z treścią: "Poznała się aktorka na PO i za żadne pieniądze już tej partii nie poprze". Oj, dowali jeszcze Kurski. A dlaczego? Bo taka jest strategia PIS, znana wcześniej z 2005 roku, kiedy to politycy PO mówili: "nasi przyjaciele z PIS". Ostatnie dwa tygodnie kampanii to było "dowalanie" przez PIS. Wówczas nie zdążyli zareagować z PO, gdyż urny już były otwarte. Tym razem Cugier-Kotka postanowiła samopas włączyć się w kampanię. Ujawnia kulisy "słynnego", acz obecnie nieco zapomnianego, pobicia. Cugier-Kotka utrzymuje, że wyglądało to następująco: Najpierw informacja o jej pobiciu została puszczona w obieg przez kogoś z PIS. Później do niej zadzwonił Kurski, aby "własnoręcznie" upubliczniła pobicie z silną sugestią, że pobita została przez elektorat Platformy, a najlepiej przez bojówki PO. Kurski kazał aktorce iść do Rymanowskiego i w jego programie opowiedzieć o pobiciu, popłakać się i wzruszyć. Anna Wojciechowska w wywiadzie dla "Pola The Times" pyta Kurskiego, jak to było naprawdę. Znany z tego rodzaju "brudnych" prowokacji europoseł PIS nie chce z nią na ten temat rozmawiać, chce, aby pytania w tej kwestii zostały nadesłane mailem. Kurski twierdzi, że Cugier-Kotka jest niezrównoważona emocjonalnie: - To jest bardzo brudna prowokacja bazująca na osobie nie do końca zrównoważonej emocjonalnie i wpisuje się to w brudną grę wyborczą. To wszystko, co mam do powiedzenia w tej sprawie. Cugier-Kotka to dobra znajoma Kurskiego. Ale i tego dzisiaj się wypiera poseł PIS. Na razie członkowie PIS trzymają ręce na kołderce. W powietrzu jednak czuć już nadchodzą bryzę. Słupki sondażowe Kaczyńskiemu nie będą wzrastać, wówczas otrzymamy burzę. Prawdopodobnie jednym z tych, którzy ją wywołają, będzie niezastąpiony w tego rodzaju akcjach Kurski. Na razie Kurski trzyma ręce na kołderce i odżegnuje się od "brudnych czynów". ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
szwinle nie szwindle - gościu sprzeniewierzył coś , za co dostał wyrok ...- sprawa dawno przedawniona , nie zamierzałem tego wyciągać , gdyż raczej nie mam teraz do niego jakichś większych zastrzeżeń , ale szukanie na siłę kolejnego autorytetu ... dostał póżniej szansę ...i wykorzystał ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja napiszę coś o kampanii prezydenckiej, że niby taka wyciszona przez Kaczyńskiego i PiS. Parę dni temu byłam na cmentarzu na Bardzkiej we Wrocławiu, gdzie pochowano Aleksandrę Natalii-Świat. Leży w takim miejscu, że ja idąc odwiedzić mi bliska osobę, muszę koło niej przejść. Jakież więc było moje zdziwienie, gdy na jej grobie zauważyłam zdjęcie z miniaturą plakatu Jarosława Kaczyńskiego i hasłem: Polska jest najważniejsza. Więc się pytam: Jaka Polska? Na grobach (dosłownie) prowadząca kampanię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Highimoono
To co Jelonek napisał to prawda. Pamiętajcie o jednym. Jeśli znikały parówki i ser na obozie to tego nijak nie można podpiąć pod opozycję tylko pod zwykły wał. A jeśli ktoś pisze że to nie istotna sprawa.....nie sądzę. W każdym razie tak było i to dość wstydliwy wątek./ Szatyn niby nie pisze na pomarańczowo tylko sobie obczajcie ostatnie posty. Heh. Gadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Anouk Do Anouk
A nie przyszło Ci przez moment choćby do głowy Anouk że to mógł położyć na grobowcu zwykly człowiek a nie "spindoctor partyjny" nie przyszło Ci to do głowy że mógłbyć to ktoś kto tak uważa? Albo nawet ktoś bliski? To mogło być tak samo lub równie dobrze wyrazem prywatnych przemyśleń na sprawy tyczące się Polski. Nie musiało być wyrazem strategii wyborczej. Tak tylko się to Tobie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z kilkoma osobami, które tez tam się czasem pojawiają. Jedyne, co przychodzi do głowy: to rodzina, bo musieli się zgodzić. Ale jest to również dość żenujace. Bo moim zdaniem tylko rodzina ma moralne prawo decydowania o wystawieniu zdjęcia na grobie. Co samo w sobie jest już dość sprzeczne z naszą kulturą. Bowiem w moim przekonaniu grób najbliższej osoby to nie słup ogłoszeniowy. A jeśli zrobił to jakiś agitator - to jest to totalnie niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3...2....1....0.....
A gdyby te słowa zostały wyryte na płycie grobowca....ale wiadomo byłoby,że pochodzą od konkretnego polityka-i bez tego zdjęcia to też uznała byś to za ogłoszenie a grobowiec za "słup"na takie? Czy zawsze musimy patrzeć na osnowę tego a nie na treści?? Ale w sumie każdy ma prawo do spojrzenia na to tak jak chce. Ty chcesz na to tak patrzeć...twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIESPODZIANKA1234
a kuku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzeczywiście ...
Do ... 21:40 [zgłoś do usunięcia] Anouk A ja napiszę coś o kampanii prezydenckiej, że niby taka wyciszona przez Kaczyńskiego i PiS. Parę dni temu byłam na cmentarzu na Bardzkiej we Wrocławiu, gdzie pochowano Aleksandrę Natalii-Świat. Leży w takim miejscu, że ja idąc odwiedzić mi bliska osobę, muszę koło niej przejść. Jakież więc było moje zdziwienie, gdy na jej grobie zauważyłam zdjęcie z miniaturą plakatu Jarosława Kaczyńskiego i hasłem: Polska jest najważniejsza. Więc się pytam: Jaka Polska? Na grobach (dosłownie) prowadząca kampanię? --- aż trudno uwierzyć w to co piszesz Ale to cały PiS, po trupach do celu :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___Brak słów__
"Krezusi" z pensjami 1500zł / mies. Zapytajcie waszego guru Komorowskiego jak można będąc historykiem ,mając 5 dzieci i niepracującą żonę, dorobić sie majątku rzędu 3 mln zł. Niech wam zdradzi tą tajemnicę....Niech nam wszystkim ją zdradzi.... LOL http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,7955939,Wybory_2010__Majatek_kandydatow__Kaczynski_oszczedny_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ...............
___Brak słów__ spadaj ty nedzny dupku pisowy z twoim vou toube, ktore i tak nich nie ogląda tłumoku jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do .......
___Brak słów__ mi tez bak słow na ciebie idioto pisuarowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Parę dni temu byłam na cmentarzu na Bardzkiej we Wrocławiu, gdzie pochowano Aleksandrę Natalii-Świat. Leży w takim miejscu, że ja idąc odwiedzić mi bliska osobę, muszę koło niej przejść. Jakież więc było moje zdziwienie, gdy na jej grobie zauważyłam zdjęcie z miniaturą plakatu Jarosława Kaczyńskiego i hasłem: Polska jest najważniejsza. Więc się pytam: Jaka Polska? Na grobach (dosłownie) prowadząca kampanię? --- aahahahah hahahaaha To ja wsadze psu sąsiada w odbyt chorągiewke z wizerunkiem Komorowskiego i powiem " ludzie patrzcie, PO zwierzeta wykorzystują w kampanii"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trząchnij mi gałęzią
a niejaki prokuratorek pisiowy świniak , gdy mnie oklepywali zomowcy to ten bogoojczyżniany chuj pisiowy oskarżał i sobie w pzpr cieplutko kurwa ta pisowa siedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trząchnij mi gałęzią
chodzi o andrzeja kryże czy jak on tam się wabi ten chujek z PISU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Kryże nigdy nie był w PiSie ani nie jest w ogóle politykiem. Czyzby tu ten memel nowohucki znow zagladał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaugoll, myślałam , że stać Ciebie na bardziej merytoryczny komentarz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Anouk ---> sorry ale tekst , że nieboszczka dostała ulotke wyborcza mnie rozłozył na łopatki. Nastepnym razem zrób zdjęcie i wyslij do Michnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytaj ze zrozumieniem. A po drugie rozpuściłam wici i się co nieco dowiedziałam....rodzina wyraziła na to zgodę (!) A co u pułkowników Brochwicza i Miodowicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc zgadzam się z tobą, że to rozkłada na łopatki. Tylko patrzymy na to z odmiennych punktów widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaugolll
Z tą ulotką na grobie to sprawa rangi przypalonych pierogów gospodyni na mazurskiej wsi lub cielacej się krowy w podkarpackim. Przecież każdy głupi może se ulotke wsadzić gdzie mu sie spodoba, jeden na grób inny w d***, nie róbmy z tego sprawy rangi pańtwowej. Wsszystko ma na celu pokazać, że " po trupach do celu" jest nadal aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoj dzieci , dzieci
co tam jakiś krzyżak na posadzie przez rok - teraz komuszego premiera wybieracie na 6 lat ...obłudne i wulgarne Popłuczyny komusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko, że
[Przecież każdy głupi może se ulotke wsadzić gdzie mu sie spodoba, jeden na grób inny w d***, nie róbmy z tego sprawy rangi pańtwowej. Wsszystko ma na celu pokazać, że " po trupach do celu" jest nadal aktualne.] PiS z Jaroslawem na czele idzie po trupach do celu i to dosłownie widocznie jakby mozna osiągnąc cel wsadzając sobie ulotke w dupę też by to zrobili Teraz wykorzystują trumny, nie wiadomo co i kogo wykorzystają w następnych wyborach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tawmgo
Do tylko,że-może wreszcie nareszcie ciebie ktoś wykorzysta w następnych wyborach od tyłu i się wycisz z tymi swoim teoriami. Przydałoby Ci się dziurkowanie w końcu....:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×