Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość paranoja211
Nie jestem żaden mądrala Łeb mam pełen debilizmu Nie zagłosuję na Jarka Bo zbyt cię kocham Obczyzno! Niejedno kłamstwo wcisnęli już mi bez trudu Nie zagłosuję na Jarka bo jestem pełen obłudy! Jeśli nie wiesz dlaczego Los Polski mnie nie obchodzi szczerze Nie zagłosuję na Jarka Bo nawet i w Boga nie wierze! Nie chcę powrotu partii Ziobry i Macierewicza Tak dobrze sie było agentom A teraz to się obrzydza! Szczuliśmy na Jarka w czasie gdy był premierem, chcieliśmy mu wmówić Blidę, nie wiadomo po jaą Cholerę! Za to podupadnięcie złodziejstwa i kłamstwom nie dawanie szansy za ten jego patriotyzm za to że tak nim straszył! Za to że nie ogłupiał ludzi i pisać prawdę sprzyjał za to że nie tępił religii ani też Radia Maryja! Za to że śmiał podsłuchiwać przestępców i szukać na nich haków, nie wybaczy mu POlska, tak ciągle pełna łajdaków! Za wydanie walki pseudoelitom Za to że nie skłócał rodaków Za to miało być lepiej za Czwartą Rzeczpospolitą. Lubię i Mira i Zbycha i Rycha Tacy fajni to ludzie, Gdy będą teraz rządzili to każde zło im ujdzie! I już idzie ta POlska o jaką my tak kłamstwem walczyli, będą cuda cudactwa,czy każdego to zmyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyż spadł na
bezdomnego - tragedia przed katedrą [Podczas prac konserwatorskich przed szczecińską katedrą zginął bezdomny mężczyzna - poinformował rzecznik zachodniopomorskiej policji Przemysław Kimon. Na głowę ofiary spadł kilkudziesięciokilogramowy element drewnianego krzyża misyjnego stojącego przed świątynią. Według wstępnych ustaleń policji prace konserwatorskie krzyża przeprowadzali wolontariusze. Wówczas pojawił się bezdomny, ok. 50-letni mężczyzna, który regularnie otrzymywał pomoc w kościele, m.in. posiłki. Od krzyża odłamał się drewniany element ramienia i spadł na mężczyznę z wysokości ok. 6-7 metrów. Jak powiedział Kimon, w sprawie będzie przeprowadzone postępowanie, które ma ustalić, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy też doszło do ewentualnego niedopełnienia obowiązków.] SZUKASZ ŚMIERCI? STAŃ POD KRZYŻEM. Według wstępnych ustaleń policji prace konserwatorskie krzyża przeprowadzali wolontariusze. Ciekawe czy mieli odpowiednie uprawnienia do przeprowadzania takich prac ? Czy prace były przeprowadzane zgodnie z przepisami bhp ? Pewnie nie śmiem twierdzić, bo księża załatwiają takie sprawy jak najtaniej i zapłata idzie z raczki do rączki czyli prace wykonywane są na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...........Krzyż spadł na
Wniosek! Postawić krzyż upamiętniający bezdomnego! Bóg widocznie tak chcial, bo jak wiemy niezbadane są wyroki boskie PS Wolontariusze ?!!! Śmiechu warte. Kościół zatrudnia na czarno a ukrywa to pod wolontariatem. Żadnego ubezpieczenia, składek na ZUS, podatków ... Sprytne. A, że przy okazji ktoś straci życie, zostanie inwalidą ... nie ma znaczenia, sprawę się co najwyżej umorzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranoja 45
mi bardzo nie wiem jak z Wami będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomnik ok
tylko poniatowski trochę mógłby się przesunąć w prawo nie uważacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt mozna wpasc w depresje
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błazen tusk
i jeszcze jakby było tego mało śmierdzi mu z dupy. mańka waliszewska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha oj oj
wszystkim nam z d... śmierdzi i tobie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak podają media
Jan Paweł II jeszcze długo nie będzie świętym [Poważnym zarzutem wobec Jana Pawła II jest też fakt, że pozwalał on na budowanie swojego kultu, w czym akurat przodował polski Kościół. Polscy hierarchowie mogą sobie pluć w brodę, że pozwolili jeszcze za życia Jana Pawła II na stawianie mu pomników, gdyż może to znacząco spowolnić beatyfikację. O ile jej nie zatrzymają. W każdym razie, szanse na szybką beatyfikację Jana Pawła II znikają powoli w gąszczu coraz liczniejszych argumentów "przeciw". I nie wygląda na to, by coś miało się szybko zmienić. Polski Kościół poczeka więc jeszcze na swojego największego świętego.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi nie smierdzi
bo sie myje ale peowcom wali z dupy ino jak cholera no i mordy tysz. zgnilizna i zaklamaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIST OTWARTY
DO PANA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO Panie Jarosławie Kaczynski, W imieniu swoim i jak sądzę znacznej części polskiego społeczeństwa, wzywam Pana do ustąpienia z zajmowanych przez Pana stanowisk partyjnych i społecznych oraz ostatecznego wycofania się z życia politycznego i mediów. Uważam że działalnością swoją wyrządza Pan naszemu krajowi dużą szkodę. Z premedytacją usiłuje Pan zdestabilizować sytuację polityczną w Polsce w momencie, w którym nasz kraj ma szanse stać się krajem liczącym się w Europie. Podając w wątpliwość zasadność wyniku demokratycznych wyborów usiłuje Pan podważyć autorytet i wiarygodność polskiego Rządu i Prezydenta. Osłabia i kompromituje Pan własną, stojącą w opozycji partię, wpływając destruktywnie na demokratyczną równowagę polityczną kraju. Polaryzuje Pan społeczeństwo, wykorzystując w cyniczny sposób naiwność i niedoświadczenie mniej uprzywilejowanych grup społecznych. Posługując się symbolami religijnymi dla uzyskania osobistych sukcesów politycznych, obraża Pan uczucia religijne katolickiej części społeczeństwa. Jest Pan miernym lub nawet mniej niż miernym politykiem, cynikiem szerzącym fałszywe prawdy, demagogiem żerującym bez skrupułów na ludzkiej naiwności, słabości i niewinności. Pana obracające się na granicy politycznej legalności postępowanie, ma na celu wyłącznie zaspokojenie Pańskich mocno wygórowanych ambicji i potrzeby zrealizowania się. Apeluję jeszcze raz do Pana i Pańskiego sumienia, aby wycofał się Pan z areny politycznej zanim ostatecznie zaszkodzi Pan naszej Ojczyznie i być może samemu sobie. Z poważaniem Polak z sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIST OTWARTY
podpisuje się pod tym listem Jaroslaw powinien odejść z polityki Już Wałęsa wiedział co robi wywalając braci Kaczyńskich na zbity pysk z Kancelarii Prezydenta Migalski ma u Jarka przerąbane, tak jak inni, ktorzy pozwolili sobie na własne zdranie Najbardziej mi żal zindoktrynizowanych młodych umysłów, które rzeczywiście odbierają niektóre idee, jako prawdy objawione. Ale cóż, niektórzy też kochali Stalina wbrew rozsądkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podpisuję się obiema rękami.
Prawda jest, że braciom Kaczyńskim udało się skutecznie podzielić Polskie społeczeństwo. Trudno przewidzieć dalszy rozwój wypadków, ale jak ktoś analizuje od kilku lat sytuacje w Polsce to takich podziałów nie było jeszcze nigdy.:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz !? Teraz zaczynają przecierać i otwierać oczy !? Troszkę późno Lepiej późno niż wcale . Należało wsłuchiwać się w opinię wielu ( a tu i mojej skromnej osoby ) kiedy dziesięć lat temu Kaczyńscy wracali na scenę polityczną mocno wsparci PiSem . " Nie zaprzęga się kucyków do wozu z węglem " A nasz polski "węgiel" to jeszcze straszna dzicz podatny i otwarty na wszelkie ekstrema , spiskowe teorie , kołtuństwo , anarchię itd... Na naszych oczach tworzą się i umacniają polscy talibowie . Tępi , głusi i bardzo niebezpieczni . Gorąco wspierani przez Jarka i grupę jego szaleńców . Wspierani idiotycznymi wypowiedziami i karkołomnymi argumentacjami takich ludzi jak Senator Romaszewski , znany dziennikarz katolicki Terlikowski i wielu innych . Przed tym chorym problemem Państwo okazało się bezradne . Bezradny okazał się Episkopat . Wszyscy jesteśmy bezradni . Bo jak postępować z szaleńcami gorąco wspieranymi przez "drugą siłę" w Państwie ? Dzięki takiej chorej opozycji rząd może robić to co robi. Czyli nic . Jak wielu poprzednich idzie po najmniejszej linii oporu . Brak kasy , podnieść podatki . Śmieszne to , ale mając w tle Jarka rząd postępuje głupio , a jego poparcie rośnie . Pisałem o tym grubo wcześniej . Jeszcze przed tą feralną straszną katastrofą , że Tusk może nic nie robić , może się wczasować , grać w piłkę , wykonywać pozorne działania , a i tak przy opozycji całkowicie niezdolnej do rozsądnego przejęcia władzy jego pozycja będzie mocna . To jest "dziki kraj" moi drodzy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lista jak list, można sobie pisać listy otwarte, tylko czemu ktoś się wstydził podpisać swoim imieniem i nazwiskiem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo że to Migalski napisał to jest też na jego blogu więc ja bym się nie czepiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda o J Kaczyńskim
Największa partia opozycyjna powinna cieszyć się zaufaniem większości Polaków. Tak jednak nie jest. I jest to, w dużej mierze, Pana wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz widac doskonale
dlaczego Wałęsa wywalił na zbity pysk braci Kaczyńskich ze swojej Kancelarii. Pod listem podpisuje się wszystkimi kończynami. Mój pies również. Szkoda straconego czasu na odkręcanie skutków wojny domowej którą rozpętał Jarosław A najbardziej mi żal zindoktrynizowanych młodych umysłów, które rzeczywiście odbierają niektóre idee, jako prawdy objawione. Ale cóż, niektórzy też kochali Stalina wbrew rozsądkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartofej Jar
Kaczyński niech nam żyje długo nawet wiecznie bo z czego my szaraki będziemy mieli ubaw,tyle tematów to najgłupszy aparatczyk dawnego PZPRu nie potrafił nakręcić :-D :-D :-D:-D :-D:-D :-D:-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D:-D :-D:-D :-D:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Widzę że i tutaj panuje czasami duch kretyna Shatyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy bardzo dobry? IMHO Lis się podczepił pod dość ciepły temat i tyle. O tym o czym pisze już mówili inni a więc nic nowego nie wymyślił. Za Korwinem Mikke powtórzę, pomnik to rzecz jasna ,jak dla mnie, przesada, jeśli idzie o miejsce. Wystarczy tablica upamiętniająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię arabów . Nic mi nie zrobili , nie znam żadnego , ale ot tak po prostu na podstawie literatury , filmów , opowiadań i doniesień prasowych przez lata wyrobiłem sobie o nich bardzo negatywne zdanie . O wiele gorsze niż np. o żydach. Sporadycznie i na krótko bywam za granicą . 10 dni w Tunezji było na życzenie i z pomocą córki . Ona świetnie zna angielski , ona coś powie po arabsku ona była mi przewodnikiem . Dwa równoległe turnusy . Jeden normalny , drugi dla rodzin z małymi dziećmi . Wszystko świetnie zorganizowane . Araby grzeczne , przymilne ( przynajmniej te z obsługi turystycznej ) . Może tylko zbyt otwarte i bezpośrednie ( okazywane w wiadomych ruch ) propozycje seksu dla Polek troszkę mnie raziło . Ale przez całe lata Polki podobno sumiennie zapracowały na takie śmiałe traktowanie . Cały ten udany wyjazd nie zmienił mojej opinii o arabach . Ale kolejny raz potwierdził ogólnie panującą złą opinię o nas Polakach . Jesteśmy obywatelami " dzikiego kraju" i zachowujemy się jak dzikusy . Araby nie lubią Polaków . Tolerują w ramach dobrze pojętych usług turystycznych . Świetnie pracujemy na taką opinię . Obserwując nasze zachowanie , spokojnie i obiektywnie , wstyd i wściekłość ogarnia każdego normalnego człowieka . Jesteśmy gorsi niż bydło ( nie obrażając bydła oczywiście ) . Kiedy patrzyło się na nasze polskie dzieciaki miało się ochotę rozedrzeć je na połowę , albo pozamykać z małpami w klatkach ( ze szkodą dla małp ) . Oprócz wciąż słyszanych opowieści o nas Polakach na obczyźnie , mnie drugi raz przyszło coś podobnego przeżyć . Pierwszy raz było 20 lat temu w Niemczech . Noc kiedy nastąpiło ich zjednoczenie . Ale bez szczegółów . Scenariusz jest zawsze podobny. Jesteśmy "dzikim narodem" z "dzikiego kraju " i jeszcze nam wiele brakuje do normalnych , cywilizowanych ludzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×