Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość
Projekt budżetu Rostowskiego zakłada karanie społeczeństwa- jeśli deficyt przekroczy 55%- będą zlikwidowane ulgi: internetowa i na dzieci i pójdzie jeszcze w górę VAT. Brawo wyborcy PO- dalej głosujecie na partię Tuska!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Raczej niedorozwoju- który przechodzi ładnie z Tuska, na Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do .................
z drugiej strony z ciekawosci skoro zarabia to 1200-1400 zl dlaczego nie wynajmie mieszkania np z kims na pol,kolezanka siostra,jakas studentka..nie trzeba od razu wynajmowac mieszkania samemu albo z facetem, ktorego jak mniemam ona nie ma..ale jest szereg innych mozliwosci..>>>>>>>>>>>> to tylko tak się mowi, wynając mieszkanie z kimś koleżanki w jej wieku mają już swoje rodziny, zajęte sa swoimi sprawami ... to wszystko nie jest takie proste, tym bardziej, że ona nie mieszka w duzym mieście ale pisalam o tym, bo dawniej za czasów PRLu tak było i jest tak nadal. młodzi ludzie nie mają szansy na samodzielne życie, samodzielne mieszkanie ponieważ realia ekonomiczne są jakie są i to jest okropne, żadnych perspektyw na lepsze jutro dla młodych no chyba, że ktoś ma bogatych rodziców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo musi być przestrzegane
przez wszystkich. RM nadaje reklamy to fakt, niech płacą za koncesję tak jak każdy i niech zapłacą karę. Nie może być tak, że wobec prawa są równi i równiejsi. [Departament reklamy Krajowej Rady przeanalizował nagrania audycji Radia Maryja z jednego z sierpniowych tygodni. Jak podaje Polska Agencja Prasowa, powołując się na źródła w KRRiT, analiza wykazała, że Radio Maryja nadaje ukryte formy reklamy, a tym samym łamie koncesję nadawcy społecznego. Koncesja nadawcy społecznego charakteryzuje się tym, że jest wolna od opłat za udzielenie lub zmianę koncesji, ale w zamian zakazuje emisji reklam. Wnioski departamentu reklamy nie zostały jednak - jak dotąd - ujęte w formę uchwały, we wtorek KRRiT jedynie je przedyskutowała. Rada ma zająć stanowisko w tej sprawie na jednym z najbliższych posiedzeń, wtedy też przedstawi je nadawcy. Na antenie Radia Maryja wysłuchać można m.in. codziennych zachęt do czytania gazety "Nasz Dziennik" lub oglądania Telewizji "Trwam", emitowane są audycje promujące toruńską Wyższą Szkołę Kultury Społecznej i Medialnej. Radio nie określa tych audycji mianem reklamy.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona 🖐️ Tym bardziej, że szanse na uratowanie tych ludzi, były na początku szacowane na 2%..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona Chile pokazały się ze strony troski o człowieka- i nie liczenia kosztów- jeśli chodzi o ratowanie życia ludzkiego. Chociaż podobno górnicy nie zarabiają tam dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adinnn
_____________$$$$$$$ ____________$$_____$$ _____________$$ _______________$$$$ __________________$$ ______________$$$$ _____________$ ______________$$ _________________________ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__$$ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _______$$$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$___$$$$$$$$$$$$$$___$$$$$$ $$$$$$$$________________$$$$$$$$ __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ _______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowo "musi" jest dla mnie wystarczającym straszakiem by nie brać w tym udziału. :P Poza tym nie mam tam profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale otulona- wystarczy jeden dzień- to już dużo. Zaraz napiszę na topie największego upierdliwca tego forum- jak Tusk zawracał dupę (prościej: kłamał)- w maju, że nie będzie opłat za obwodnice autostradowe- opłaty bedą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona szkoda i wiem, że masz rację- ale piszę. Wiesz, kiedyś naprawdę myślałem, że komunizm się skończył. Teraz wiem, że nie- że żyje tam na górze w ludziach i układach, służbach specjalnych itd. Ale dalej nie mogę zrozumieć, że ktoś tak za friko, bezinteresownie- będzie sączył czerwono-czarną propagandę- będąc Polakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " (...) Wiesz, kiedyś naprawdę myślałem, że komunizm się skończył. " } To w Polsce był komunizm !!!??? Czy pełnoletni obywatele dowolnego kraju mogą się dziwić , że politycy kłamią ?? ( właściwie nie kłamią , a mówią tylko to - co my , wyborcy chcemy usłyszeć ) Nie znajdziecie na świecie prawdomównych polityków . Nawet żebyście cały Episkopat ( od czego broń nas Boże ) do rządu wsadzili !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj "otulona.." Wiesz dobrze o czym napisałem i wiesz , że tak jest . Mówią to , co wyborcy najbardziej pragną usłyszeć . Stąd te gadki o "szklanych domach" . Tych "Panów" , których wspomniałaś jednak podsłuchiwano . A to już całkiem inna bajka . Jeśli ma się przed sobą marnych polityków , słabych dyplomatów to z chwilą wielkiego poirytowania , autentycznej wściekłości gotowi są mówić prawdę . Jak Drzewiecki , kiedy mówił , że żyjemy w dzikim kraju . To było autentyczne i z serca . Bo prawdziwy polityk i dyplomata to : " jak powie ci spierdalaj , to zaczniesz odczuwać pełną radość prze zbliżającą się podróżą " . A Twoja śp. Babcia miała świętą rację . To właśnie głowa często jest przeszkodą do pojmowania świata . Schematyczność myślenia , fobie , brak elastyczności w odbiorze rzeczywistości , niczym nieuzasadniony upór i wiele innych ograniczeń rodzi się właśnie w niej . I jeśli uważasz , że "nie dla każdego " to jesteś w błędzie . Nikt nie jest wolny od tych ograniczeń , które stawia przed nami nasz własny umysł . A PO byłaby najbardziej krytykowaną partią przeze mnie , gdyby na horyzoncie było coś choć troszkę zdatniejsze do rządzenia . A my nie mamy nic . Nawet namiastki grupki ludzi zdolnej do podjęcia ciężaru rządzenia państwem . Mamy natomiast grupę szaleńców , którzy potrafili nawet wydarzenia związane ze zwykłą katastrofę komunikacyjną doprowadzić do granic absurdu i paranoi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Otulona- jeśli chodzi o Wałęsę to dokładnie tak sądze jak Ty- wystarczyło powiedziec prawdę- Wałęsa to zrobił przez chwilę (1992 rok)- ale odszczekał zaraz. Tylko nie bardzo się zgadzam, że społeczeństwo chce usłyszeć prawdę- niestety tylko cześć. Ta druga duża część, woli się okłamywać i zyć w iluzjach- jak nie przymierzając- TycJan 24. Po takich słowach jak TycJan-a- jak myślą rządzący: a ha, możemy nie robić nic dla Polski i Polakówi kraść dalej- te głąby i tak na nas zagłosują- podniesiemy podatki, obniżymy standard życia- a ta masa i tak na nas zagłosuje- wystarczy tylko jeden człowiek- teraz to Ostachowicz- wystarczy robić z Kaczyńskiego szaleńca. Przepis na "rządzenie": woda z mózgu pięknie spraprowana- tylko my, nie ma w Polsce innych zdolnych do rządzenia... ech:( Przypominają się czasy PZPR- tamci też tak mówili- jak nie my, to was ZSRR zje- to geopolityka. Dzisiaj to PR-polityka. Wniosek jeden- PO to neo PZPR- które trafia do świadomości części Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No aż taki naiwny i zaślepiony to nie jestem- chciałem, żeby Kaczyński przegrał. Po to aby te pustaki przestały zwalać na kogoś (chociaż to dalej robią, ale coraz mniej skutecznie) i żeby zaczęły coś robić. Ale było do przewidzenia jak oni będą robić- kompletny knot p. Kopacz, czy pseudo walka z narkomanią, czy też "wspaniała" nowelizacja prawa pracy. Idą tą drogą co niegdyś SLD- też mieli wszystko: Sejm. prezydenta, a efekty wiadome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adinnn
piękna i naiwna..mrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona ja przynajmniej zeszytów nie widzę tu w w-wie często, ale oglądałem film o pijackiej rodzinie śląskiej, gdzie dzieci zbierają węgiel przy torach- wstrząsające- sceneria z połowy XIX wieku, a bardziej współczesna to przejście podziemne przy dworcu w Katowicach- gdzie wszedłem jak padał deszcz- bajoro gł. 15 cm- woda zmieszna z moczem plus zero oświetlenia. Nie trzeba się fatygować przynajmniej na schodach. 20 lat "wolnej" Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do........ Otulona
w koncu coś mądrego:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...........................
I to jest własnie to co piszesz otulona ... Jesteś kilka miesięcy w kraju i ... masz inne spojrzenie , diametralnie inne, a tak niedawno psioczyłaś jak pisałem, że Polacy, którzy nie mieszkają w kraju dłużej jak 3 lata , nie powinni mieć prawa głosu Widzisz tak się zmienia punkt widzenia :P PS Wałęsa powinien się przyznać ... hmmmm, a Wielgus się przyznał ? Sąd lustracyjny uznał, że Wałęsa nie był współpracownikiem ... więc nie ma o czym mówić. U nas niestety ci którzy walczyli w czasach PRL-u, siedzieli w więzieniach ... dzisiaj sa opluwani na okrągło w przeciwieństwie do tych "opozycjonistów", którzy co najwyżej spali pod pierzyną u mamusi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...........................
otulona_snem i jeszcze jeda rzecz, Tusk wprowadza reforme ze wszystkie leki, refundowane beda w jednej cenie,( podobnie jest w DE,gdzie za wszystkie leki na recepte placi sie 3 eu), reszte pokrywa Panstwo,mnie ciekawi jaka to bedzie cena, jezeli niska to ok np 15 zl( ale skad w takim razie i do czyjej kieszeni siegnie by pokryc reszte),a jezeli to bedzie wieksza kwota to uwazam ze tez ze strata dla pacjenta, bo teraz niektore leki refundowane( wiem bo siedze akurat chora),kosztuja i 8 zl i 10 zl..ciekawi mnie jak on chce to rozwiazac..bo jakos nie do konca wierze ze nie kosztem podatnika...mimo ze z boku to wyglada bardzo zachecajaco...bo do czyjejs kieszeni na bak musi siegnac by ta roznice pokryc >>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Najgorsza sprawa jest z lekami refundowanymi dla osób nieuleczalnie chorych i uważam, że to co wprowadza rząd PO-PSL to zwykłe draństwo. Leki dla osób nieuleczalnie chorych, którzy muszą żeby żyć brać lekarstwa, zastrzyki (jak np. chorzy na cukrzyce), w UE są bezpłatne, u nas podwyższa się cenę tych leków TO SKANDAL delikatnie mówiąc! Zwykłe DRAŃSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"15.10.2010] 17:50 [zgłoś do usunięcia] Do ........................... PS Wałęsa powinien się przyznać ... hmmmm, a Wielgus się przyznał ? Sąd lustracyjny uznał, że Wałęsa nie był współpracownikiem ... więc nie ma o czym mówić. U nas niestety ci którzy walczyli w czasach PRL-u, siedzieli w więzieniach ... dzisiaj sa opluwani na okrągło w przeciwieństwie do tych "opozycjonistów", którzy co najwyżej spali pod pierzyną u mamusi" Może cie obrażę, ale pięknym za nadobne- kobieto marna- poducz się trochę- Sąd lustracyjny nigdy nie uznał, że Wałęsa nie był wpółpracownikiem, jak piszesz. Sąd lustracyjny uznał, że nie ma wystarcających dowodów, że Wałęsa był TW. To prawie to samo- ale jednak nie- bo "prawie" czyni wielką różnicę. A dowodów nie było, bo Wałęsa je zniszczył (choć nieudolnie). Wielgus był TW i jego nie przyznanie się, nie ma znaczenia. Ponadto Wałęsa nigdy nie siedział w więzieniu- owszem w areszcie (na dołku) tak- wielokrotnie i w ośrodkach internowania. A o czy mówić jest- bo trzeba się rozliczyć z przeszłościa- a pierzyny udziel też Tuskowi- bo też tam wtedy się grzał. L. Kaczyński był internowany i działał w w WZZ (jak wiesz co to było)- dużo wcześniej od Wałęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do..
obchodzi cie ta otulona, jakbyś sie mial zesrać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do..do..tak
on nie ma szans przy.......... M:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona "Katowice coz..moja milosc..a szczegolnie Piekary Slaskie..i dla mnie wygladaja inaczej niz Ty piszesz.." Ja tam pojechałem nie z nienawiści ani niechęci- tylko też z miłości do tego regionu Polski- to przejście to szczegół- są niesamowite familioki, koścółki, secesyjne ulice, wyrobiska dolomitowe (widziałem z bliska) sama zresztą wiesz lepiej ode mnie... i wspaniali Ślązacy. Poznałem takich- Warszawa działa jak płachta na byka- ale przekonałem ich sobą, że jest warszawka i Warszawa- udało mi się. Kilka godzin gadania było. A na dworcu w Katowicach młode chłopaki- w przejściu brzdąkali- zagrali mi nawet i zaśpiewali na życzenie "Wish You were here" Floydów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do..do..tak
ale to Shatyn ja kocha:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A z aborcją i używkami się zgodzę- zakazy i wyroki sądowe- za 2 gr. marychy- to absurd. Niestety trzeba zacząć od przyczyn, nie skutków. A tam u góry- jeśli to do mnie- to nie "startuję" do otulonej. Po prostu, jest tak co dziwne dla niektórych, ma się potrzebę normalnego dialogu na tym forum też. A osoby, z którymi to się da zrobić, to raczej rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Podobno miłość może sie przerodzić w nienawiść, więc może i odwrotnie- ale u Shatyna- "przypuszczam że wątpię". Dlaczego? Bo tam nie ma miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×