Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość Do .......................
10:01 [zgłoś do usunięcia] Zastępczy Shatynek otulona- jemu jeszcze nikt niczego nie udowodnił i nie przekonał- nawet iftar czy lisica- nie mam złudzeń, że będę pierwszy..... przecież wiadomo, że napoleon w psychiatryku, pozostanie dla siebie Napoleonem.... ale chodzi o to, żeby czasem ośmieszyć idiotę- bo narusza miom zdaniem, coś co nie powinno być naruszane. >>>>>>>>>>>. Jak na razie to osmieszasz się sam i to bardzo skutecznie , dyzurny zakonniku :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
" 21:12 [zgłoś do usunięcia] Do ....................... 10:01 [Jak na razie to osmieszasz się sam i to bardzo skutecznie , dyzurny zakonniku" Cieszę się że spowodowałem uśmiech na twojej buzi, co do zakonnika- mylisz mnie z kim innym. Natomiast, ośmiesza się trochę kto inny i nie na tym topiku- dzisiaj obraził i to perfidnie tak po skurwysyńsku- dwie osoby- siebie nie liczę- bo ja mu dowalam od czasu do czasu- dałem mu szansę na grzeczność, nie wykorzystał, przez swoje wjątkowe wręcz kurestwo- aczkolwiek mogę się mylić bo może to być choroba u tego osobnika, którego usiłujesz w ten sposób bronić. I masz do tego prawo. Ja nawet nie pytam gdzie się ośmieszyłem ani nie piszę, że kłamiesz bo musiałbym shatynieć- więc pisz co chcesz- rzeczywistości i tak nie zaczarujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż wygląda to nienaturalnie... mimo to obawiam się że mamy więcej takich polityków. Otulona.. :P Na nic się nie przerzucam.. zawsze lubiłem jodłowanie. No i oczywiście jak i innej muzyki nie da się tego słuchać na okrągło. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem kto to. Daj linę. :P Jak pierwszy raz w życiu usłyszałem jodłowanie myślałem że będę słuchał na okrągło. Ja nie mogę. Często wracam, ale większość czasu spędzam przy innej muzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niczego nie potrafię słuchać na okrągło. :P Są artyści, kompozytorzy czy zespoły muzyczne do których powracam, ale nie potrafię słuchać żadnego na okrągło. :P Deep Purple.. dawno nie słuchałem, może dziś wieczorem zajrzę do ich dyskografii.. "Made In Japan" chyba mi się kiedyś najbardziej podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na doła dobrze działają Floydzi. Poważnie, wbrew pozorom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się chcę zdołować to faktycznie Osiecka ma parę dołujących kawałków. U mnie też do dołowania używam różnych artystów. Joy Dyvision np też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na doła dobry jest sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda. :o Z miłością czy bez dochodzi do wymiany płynów ustrojowych. :o Higieniczny jest tylko solo. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin, upodobniasz się do Morrisseya. :P Ja go słucham i jak mi smutno i jak miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin, malo wiesz o
sexsie, sex jest dobry na wszystko, odmładza, korzystnie wpływa na zdrowie, skóra nasza staje się jędrna i elastyczna, to niezły wysiłek fizyczny, poprawia humor, przedłuża zycie, opóżnia menopauzę i andropauzę, łagodzi stresy i relaksuje ... widzę same + Sex jest nam potrzebny tak jak powietrze :-D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jestem tak dobrym kochankiem, ponieważ dużo ćwiczę sam." "Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę." "Moje życie jest żałosne. Ostatni raz byłem w kobiecie zwiedzając Statuę Wolności." "Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś kogo się kocha!" Woody Allen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin, malo wiesz o } Nie ucz ojca dzieci robić. Jest niehigieniczny i koniec. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rzecz w tym, że nie którzy nie kochają nawet siebie, czasem przeszkadza sumienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
niehigeniczny psychicznie czasem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin,możesz
nadwyręzyc rękę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin ....................
no i to grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin ...
[ Nie sądzę, trening czyni mistrza. ] i własnie niejeden "mistrz" ma przerąbane do końca życia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ i własnie niejeden "mistrz" ma przerąbane do końca życia } Nie czuję bym miał przerąbane. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeee........
ci panowie to przeżytek, Rewiński to lipa na kołkach, tym panom pozostało tylko śmiać się jedynie z siebie Zawsze trzeba wiedzieć kiedy odejść ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×