Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Obawiam się że oficjalne statystyki w niewielkim stopniu obejmują bezdomnych więc będąc konsekwentnym pisanie że są oni wszyscy alkoholikami i że jest ich większość jest niczym nieuzasadnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie nie napisałem że wszyscy bezdomni to alkoholicy napisałem " wielu bezdomnych " gwoli scisłosci. Jezeli nie mam pełnego obrazu problemu ( brak danych o osobach samotnych i bezdomnych ) to nie moge wyciagac wniosków ad hoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałeś/łaś że większość alkoholików nie ma rodzin. Oboje tego nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 08:14 [zgłoś do usunięcia] rewq wielu alkoholików to bezdomni lub tacy których rodzina zostawiła - taka sama prawda objawiona jak to że wiekszosc ma rodziny, podaj jakies wiarygodne źródło swoich danych Myrevin bo mam wrażenie że tak po prosru przyjałeś bez konkretnych danych statystycznych ..." Gdzie masz słowa ze wiekszosc nie ma rodzin ??? pijany jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cięzko sie z toba rozmawia :D albowiem wkładasz rozmówcy w usta słowa których nie wypowiedział , ja prosiłem o uzasadnienie twoich słów i poddałem w wątpliwosc czy mozemy wyciagac wnioski ... to tyle i napisałem WIELU powtórze W I E L U a nie wiekszosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ wielu alkoholików to bezdomni lub tacy których rodzina zostawiła - taka sama prawda objawiona jak to że wiekszosc ma rodziny, } No więc? Bezdomny często ma rodzinę.. że żyje poza nią.. Więc założenie że większość ma rodziny wydaje mi się trafniejsze. Nawet jeśli jestem pijany. I w tym momencie uznaję że nie warto się z tobą wdawać w dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopie słowo WIELU nie oznacza wiekszość :D :D naprawde nie widzisz różnicy ????? no cóż przykro mi że nie znasz znaczenia słów . Nigdzie nie napisałem że stanowią jakąś większosc bo wtedy uzyłbym słowa WIĘKSZOSC a nie wielu :D doprawdy Myrevin zadziwiasz mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. naucz sie czytac ze zrozumieniem bo nie potrafisz dojsc sensu jasnych i precyzyjnych zdań :D to z tobą nie warto rozmawiac , idź może na AA i przestan chlac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cellular
Znaczący procent naszego społeczeństwa nie ma zdolności do samodzielnej oceny spraw politycznych jakie mogą mieć przełożenie na życie człowieka i jego jakość.To co stanowi aspekt czysto polityczny a tyczy się sporów bywa często histeryczne podnoszone przez aktywnych przeciwnikow politycznych czy media do rangi jakiegos działania szkodzącego panstwu czy społeczenstwu.Wielu polityków nie zdaje sobie sprawy z tego jak silne jest oddziaływanie ich ''wysmętniań''z reguły bez głebszego pokrycia w realnych argumentach...jeśli sprawca zabójstwa nie cierpi na chorobę psychiczną,jeśli odpadnie przy badaniu sprawcy kwestia upośledzenia funkcji poznawczych w szerokim znaczeniu jak przy psychozie to żeby nie wiem jak zaburzona była jego osobowość czy też jak silnie traumatyczne były jakies przeżycia,które towarzyszyły sprawcy przy popełnieniu tego przestępstwa...tej zbrodni...to będzie pierwszy poważny sygnał wskazujący na silne i efektywne oddziaływanie medialnego przekazu jakim sie steruje w sposób niedpowiedzialny,tylko po to przykuć uwagę ludzi i sterować gustami czy poglądami na temat pewnych osób publicznych.Myślicie,że sprawca byl w pełni zdolny do samodzielnej oceny związku między jego życiem a polityką?Czy aby polityczna koniunktura ''na określonych wrogów''nie dopomogła jego urojeniom?Czy umysl człowieka ''chorego''to czysta karta,bez wpływów i bez jakichkolwiek ich śladow?Przed chwilą podano informację,że przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu.Miał przy sobie nóż,broń palną,paralizator...na nagraniu z zatrzymania krzyczał dokładnie kogo chce zabić...sensacji co do jego poglądów politycznych nie będzie...będzie jednak pytanie-dlaczego?Bo jeśli byl nawet chory to pozostawał pod jakims oddziaływaniem.A w odpowiedzi na to pytanie co ma wpływ na nasze poglądy mozna przejść do samego początku mojej wypowiedzi. Najgorsze,że większość sporów opiera się na takich schematach-'' PIS jest zły..Pis to brak zgody..itd''kiedy jednak zaistnieje potrzeba tego argumentacji to pustke po niej zaczyna wypelniać agresja...a dziś doszło jeszcze do tego SZALEŃSTWO.Jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czy ci, którzy przysypiając słuchali 3,5 godz. expose Tuska- przypuszczali, że wkrótce- Polskę nawiedzą kilkukrotnie monstrualne powodzie, "irlandzki cud" stanie się mirażem w samej Irlandii, zginie w katastrofie prezydent z 95 osobami, wreszcie dojdziemy do morderstwa politycznego (niezależnie od stanu psychicznego sprawcy). Nie jestem przesądny, ale wydaje mi się że nad Tuskiem, a właściwie Polską, ciąży fatum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cellular
Niwe wiem czy nad nim....ale w wenętrznej sytuacji kraju jest w istocie coś nie tak.Cholernie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
szaleństw?o- tak- to jest szaleństwo- rozpoczętę pewnego dnia 2005 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cellular
Jedyne co ja zaobserwowałem od 2005 to intensywny jazgot pseudoopozycji jaki doprowadził do załamania rządów i w rezultacie wrze dalej...nie jestem pewien jednak czy wrzenie to nadal nie opira się na metodzie zastępczych..:D tematów.......co np z ''księgowoscią kreatywną'' rządu w planie budżetowym?Jakos dyskutować o tym jest passe.No cóż.Zastępczych Ci u nas dostatek nie tylko tematów jak widzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cellular
No chyba że masz na myśli to co zaczeło sie od 2005 po stronie ''oPOzycji''jak dziś koalicji.Jesli tak to sie zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cellular
Sorry Zastępczy ale myślalem,że to jakiś nowy ''zastępczy''.Pare razy wszedłem na ten drugi topik..poczytalem tam trochę. Teraz jak widzę stopke to dopiero wiem,że to TY:D Czasem czytam tam wasze spory ale siły by komus cos tlumaczyc...np zalozycielowi topiku to nie mam:D podziwiam was. Szacunek.HEY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mediom na 100% uda się zrzucić z siebie odpowiedzialność. "My tylko przedstawiamy fakty". Mimo tego że nawet gimnazjalista wie że fakty można różnie przedstawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"19.10.2010] 22:44 [zgłoś do usunięcia] Cellular No chyba że masz na myśli to co zaczeło sie od 2005 po stronie ''oPOzycji''jak dziś koalicji.Jesli tak to sie zgodzę." Dokładnie to mam na myśli- i oczywiście nie masz mnie za co przepraszać. Cieszę się, że jest z kim porozmawiać, że są jeszcze w Polsce normalni ludzie- których mozna spotkać też np. tutaj na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hop na śmietnik.
niezle jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do........ Otulona
ale Myrevin suko cię obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona 🖐️ ten wariat nie wyjdzie poza ramy tego forum- jestem prawie pewny. W głosach tego gatunku ludzi, przebija niekiedy niepokój, czasem histeryczny typu: „strach się bać. Zagłuszają go katolami, chujkami, pizdami, mocherami, gnojami, ale strach powraca. Jak u Kutza który zamknął swoje biuro na Śląsku. Dlaczego? Przecież tak znamienite „autorytety jak Michnik, Niesiołowski, on, Palokot, Tusk, Komorowski, Wajda, Nowak, Nałęcz, Bartoszewski czy Sikorski- już dawno pochowali PiS w odmętach ciemnoty, wstecznictwa, awanturnictwa, tępoty, prostactwa. Czego się boją, przecież społeczeństwo chyba nie jest tak ciemne, żeby wybrać to, zamiast ludzi światowych, pogodnych, wykształconych etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona no kurczę, byłem 31.08, nie pomyśłałem o Kutzu- mogłem zapytać, teraz nie wiem kiedy będę..... mówisz "google" "prawdę" powie..... a wiesz, google to samo google stworzyło samochód który sam jeździ, kilkadziesiąt kamer, czujników, serwomechanizmów i autko przejechało bez ingerencji kierowcy ileś tam tysięcy km czy mil w USA.... no masz rację że tam nie piszesz, ja troche ograniczam, ale ktoś musi poza wawcią...... a w ogóle to prawda jest taka, jak w Twoim poście: 19:30 [zgłoś do usunięcia- cipka rządzi- szkoda, że nie u wszystkich bo to jednak prawie zawsze w którymś momencie taka czy inna miłość- a miłość stępia nienawiść. Shatyn na poważnie?!!!! Za dorze znam Kraków, a nawet jego dzielnicę NH- dość specyficzną do dzisiaj- szlachcice w NH nie pomieszkują, aktorzy też nie bardzo.... A że mu dowalam, to taka moja złośliwość wrodzona- po ojcu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki sobie ten dowcip, zawsze można wziąć rozwód zamiast życzyć matce swoich dzieci zaginięcia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
otulona- jemu jeszcze nikt niczego nie udowodnił i nie przekonał- nawet iftar czy lisica- nie mam złudzeń, że będę pierwszy..... przecież wiadomo, że napoleon w psychiatryku, pozostanie dla siebie Napoleonem.... ale chodzi o to, żeby czasem ośmieszyć idiotę- bo narusza miom zdaniem, coś co nie powinno być naruszane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy wyskoczył z tym tekstem że ma ładną żonę i zna Stuhra ... :D Myślałem że monitor opluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ 13:34 [zgłoś do usunięcia] Shatyn Natomiast ja mieszkam a Nowej Hucie, mam ladną żone i znam Jerzego Stuhra. } :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja wczoraj tam poczytałem, od tego jak wawcia mówił Shatynowi o pielusze- prawie sam jej nie potrzebowałem- to wszystko wnosi trochę humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×