Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Wypiłem cztery mocne harnasie i dwie tatry normalne. I czuję się jak bym nic wczoraj nie pił. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż dziwne że ta otulona tutaj potrafi zachować się kulturalnie i przymilać siędo Myre, a na innych topikach wyzywa wszystkich i zachowuje się jak pracownica tureckiego domu publicznego w Niemczech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od klimatu/miejsca. Ten sam Harnaś gdy piłem go będąc w Bieszczadach smakuje o wile lepiej niż w Warszawie. Nie sądzę by robili innego w Bieszczady a innego dla Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czuję by się ktoś do mnie przymilał, po za tym skąd ktoś wie jak zachowują się te pracownice? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jgpmdpgd
Mgpja.gmdgp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to kto? Właściciele sklepów pewno. Zważywszy na to że prąd mamy droższy jak w Szwecji np to i wyższe są u nas koszty utrzymania sklepu. Itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wiesz, że
09:41 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem moje zainteresownia po przyjezdzie do PL, koncentrowaly sie glownie na zielonym lechu,aczkolwiek cholernie juz tesknie za niemieckim browarem, bo mam wrazenie ze veltins tutaj w Lidlu ma zupelnie inny smak niz tam >>>>>>>>>>>> coś w tym jest co piszesz np. proszki do prania kupione w Niemczech są lepsze jak te kupowane u nas. tak samo szampony, czy środki do zmywarek ... w Niemczek są to towary o wiele , wiele lepsze jak u nas, chociaż marka ta sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po obejrzeniu zakazanego
owocu czuję się duchowo oczyszczony :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .......... powiem tobie, że
podejrzewam , że komponenty artykulów produkowanych dla Niemców sa inne (lepsze) od tych produkowane dla nas :( W każdym razie artykuły produkowane dla niemców są o niebo lepsze od tech produkowanych dla Polaków. To fakt, nie raz i nie dwa to mialam okazję stwierdzić na własnym przykładzie. :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy artukuł
Policja zatrzymała ofiary księży pedofilów! Co zamierzali? [Tego jeszcze w Rzymie nie było. Dzieje się w Watykanie. The Huffington Post opisuje wczorajsze demonstracje ofiar księży pedofilów pod Zamkiem św. Anioła w Rzymie. Przyjechali na nie ludzie z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, USA oraz całych Włoch. Wszystkich łączy jedno: w dzieciństwie ksiądz lubił ich troszeczkę za bardzo. Zjazd ofiar pedofilów w Rzymie domaga się uznania pedofilii za zbrodnię przeciwko ludzkości przez ONZ. Sami ogłosili Rok Ofiar Pedofilii. Ostro było w czasie demonstracji, kiedy przyszedł do nich rzecznik Watykanu, który chciał wyrazić solidarność z nimi. Niektórzy demonstranci nie chcieli tego słuchać, więc obrzucili księdza rzecznika obelgami. Na koniec planowano marsz na Watykan, ale policja powiedziała "nie". W Watykanie, który nie jest państwem demokratycznym, lecz czymś na kształt monarchii autorytarnej, panuje bowiem zakaz demonstrowania. Za jego mury dostało się w końcu tylko dwóch uczestników zjazdu. Ułożyli oni z kamieni na Placu św. Piotra symboliczną drogę, którą powinien podążać Kościół. Ataku na Watykan w tym roku pewnie już nie będzie, ale jedno uczestnikom zjazdu się udało. Zwrócili na siebie uwagę całego świata. W praktyce oczywiście nic nie zmienią, bo papież jak się nimi nie przejmował, tak się nie przejmuje. A księża jak byli bezkarni tak są. W końcu to są starsi ludzie. Ale im jest głośniej o przestępcach w sutannach, tym większa szansa, że katolik będzie mógł bez obaw wysłać dziecko na katechezę.] To jest dla mnie przykry fakt. Czytając takie fakty zastanawiam się czy księża w ogóle wierzą w Boga ? Czy nie boją się Jego kary za popełnianie tak ciężkich, okrutnych grzechów ? Może ktoś mi wytłumaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety fakt
faktem, że JP II wiedział o pedofili w KK i ignorował ten problem, a dzieci stały się ofiarami ksioęży pedofilów. To nieludzkie. Czy Dziwisz nie ma wyrzutów sumienia ? Jak może dzisiaj ludziom spojrzeć prosto w oczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybacz otulona ...
16:37 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem ciekawy artykul--pedofile sa wszedzie, to schorzenie czy tez nie wiem dewiacja, zboczenie jak zwal tak zwal istnieje od wiekow,i zadna klasa spoleczna ani zadne spoleczenstwo sobie z tym nie poradzilo, podobnie zreszta jest z homosiami, sa i tyle, wsrod ksiezy tez, bo sa tylko ludzmi, nie wiem nad czym sie tutaj rozwodzic wielce >>>>>>>. ale to dla mnie żadne usprawiedliwienie Nie uważasz, że od ksiązy należy wymagać więcej jak od przeciętnego człowieka ? Uważasz, że KK dobrze robi ukrywając księży pedofilów, a karą dla nich ma być przeniesienie do innnej parafii i współzycioe z "nowym towarem " brutalnie mówiąc ? Jak to się ma do tego co głosi KK ? Jak to się ma do tego co nakazuje nam katolikom KK i wymaga przestrzeganie Dekalogu ? Czy to nie zwykła hipokryzja, jeżeli nie potrafią wyegzekwować podstawowych zasad od swoich ludzi ? Nie widzisz sprzeczności ? Nurtuje mnie to cholernie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się tutaj otulona z
16:43 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem dopoki nie zaczelam funkcjonowac w DE, nie wiedzialam jak sie jednak Niemcy potrafia fajnie bawic, ale to zrozumiale czlowiek pracuje, dostaje za swoja robote odpowiednie wynagrodzenie to i mniej sie wszystkim przejmuje i moze sie spokojnie zabawic, gdy jest na to czas i pora teraz jak jestem w PL, widze ze tutaj albo bardzo duzo pieniedzy ludzie maja, albo nie maja ich wcale, klasa srednia nie istnieje, i czlowiek pracuje a bieduje, to mnie bardzo bardzo smuci i denerwuje >>>>>>>>>>>>>>>>> toba, ludzie nie potrafią docenić tego co mają i cieszyć się z tego co zdobyli, osiągnęli. Według mnie brak w ludziach po prostu takiej zwykłej ludzkiej radości życia . Ile by nie było zawsze jest mało. nie zgodzę się z tobą, że u nas nie ma klasy średniej, JEST tylko ci ludzie ciągle uważają się za bidaków chociaż ich konto rośnie. Ale tacy właśnie są Polacy . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Statystyki o klasie średniej nie mówią że se narzeka i się uważa za biedaków. Statystyki są bezwzględne i mowią że taka klasa w Polsce praktycznie nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się tutaj otulona z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam się tutaj otulona z
http://wyborcza.pl/1,75248,8589288,_Szatanskie_sily__Gazeta_Wyborcza__Nie__Fakty_i_Mity_.html No i powiedzcie mi czy nie mam racji ? Zadaję sobie właśnie takie pytania i gryze się z tym wierzcie mi, że naprawde osobie wierzącej trudno jest się pogodzić z tymi faktami, o których pisza media.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masz rację, że w DE
ludzie maja inny start życiowy Nie podlaega to dyskusji, ale przecież my mamy za sobą lata PRLu dlatego ciągle, ciągle gonimy i bedziemy gonić zachód, bo w tym czasie kiedy oni pedzili do przodu my niestety drepciliśmy w miejscu I tak dzięku UE zrobiliśmy wielku krok w przyszłośc, tylko jestem realistą i wiem, że nie da się tak łatwo dogonić zachodu, nawet stawiajac wielkie kroki do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona ... a jak to jest w DE
U NAS Akcja Znicz: 35 ofiar, prawie 1500 pijanych kierowców Od piątku na polskich drogach zginęło 35 osób, a 440 zostało rannych. Doszło do 344 wypadków drogowych. Przez pierwsze trzy dni wydłużonego świątecznego weekendu policjanci zatrzymali także 1495 nietrzeźwych kierowców. A w DE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bóg jest dobrocią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na otyłośc na pewno
oprócz jadła wpływa ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he ....... otulona, jednym
slowem Piolska to dla ciebie bezpłatna kuracja odchodzająca :) widzę, że ty wiesz jak się odpowiednio urządzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre sobie ................
u nas 2 metry przy tych zatłoczonych ulicach, drogach samochodów przybywa, a parkingów niestety nie :(:(:(:( oj oj kiedy my to nadrobimy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację gotowizna
to nie to samo co zrobić własnymi łapami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja osobiście lubię iśc do
restauracji na obiad, ale od czasu do czasu, na pewno nie codziennie domowe żarcie, to jest to co lubię:) nawet zwykłe pyry w domu smakują lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona skarbie
musisz być lacha ze ho ho ho ho:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliknę żeby nie było
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×