Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Howgh! Z rzeczy na własne oczy widzianych: w sobotę około południa, stoję sobie na cmentarzu na Bardzkiej we Wrocławiu i czekam na babcię wybierającą kwiatki, patrzę w bok i widzę czterech żołnierzy niosących ogromny wieniec w barwach biało-czerwonych. Elegancko sobie maszerują, a ja zastanawiam się któremu z generałów go zaniosą. Zanim się zaczęłam dalej zastanawiać, złożyli go na grobie Natalli-Świat. Ceremonialnie. Na szarfie przeczytałam, że to wieniec od prezydenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myr mógłbyś się przeleźć
do centrum nauki kopernik i zdać relację? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze w tym wszystkim jest to że teraz skarb państwa nic nie będzie miał, a dopalacze będą sprzedawane nadal. Cóż ale społeczeństwo ma wrażenie że rząd coś dla niego zrobił, tak samo zresztą jak marychą czy innymi narkotykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona, gdzieś zapewne polityka czai się w tle, ale to ładny gest. Tym bardziej, że w mediach żadem kanelarista nie wystąpił z info o wieńcach. Przynajmniej ja tego nie widziałam. Tak więc dorzucę punkt za ciszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że sondaże po tej akcji z dopalaczami mu skoczyły lekko do góry. Taka akcja jest bardzo medialna. Nie przeczytałem też nigdzie by media te "działania na pograniczu prawa", potępiły. Jak to działa? Ano tak jak w USA zrobiono takie badania, "do jakiego domu puściłby ktoś swoje dziecko, z basenem czy z bronią". Oczywiście zdecydowana większość że do mieszkania gdzie byłaby broń mniej chętnie. Gdy tym czasem statystyki mówią że więcej dzieci ginie w basenach niż od przypadkowego postrzału. Śmierć przy zabawie z bronią jest medialna, wzrasta oglądalność. A co szokującego jest w przypadkowym utonięciu? Media o tym nie informują i społeczeństwo ma fałszywy obraz rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak jestem
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden zakaz nie spowoduje likwidacji prostytucji czy zażywania narkotyków. Zakazy co dobrze argumentuje J.C. powodują tylko absolutny brak kontroli nad tymi rzeczami. No i czy te zakazy ratują komuś życie? Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Sklepy z dopalaczami przynoszą krociowe zyski - donosi dziennik "Polska The Times". Z wyliczeń gazety wynika, że dla przykładu mieszkańcy Łódzkiego na dopalacze mogli wydać w tym roku nawet 73 miliony złotych. } Całość http://tnij.org/iu82 73 mln z samego Łódzkiego to jest około 16 mln z watu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możecie już przestać
zjeżdżać pod polityke? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo wystraszyliście
nieśmiałą, zagubiona pomarańczkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz dołek że Ci samoocena
tak spadła? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no raczej to ciebie
miałem na mysli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ prosze Cię
Obserwuję tę jakże merytoryczną wymianę zdań lepiąc i podsłuchując INXS :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te pisowe to jakieś zaperzone
takie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie gorsze od peowskich
cfaniaczków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ...........................
14:47 [zgłoś do usunięcia] Myrevin Żaden zakaz nie spowoduje likwidacji prostytucji czy zażywania narkotyków. Zakazy co dobrze argumentuje J.C. powodują tylko absolutny brak kontroli nad tymi rzeczami. No i czy te zakazy ratują komuś życie? Wątpię. >>>>>>>>>>> a ja nie wątpię i jeżeli zakazy uratują chociaż jedno życie - to warto ! Ma ło tego uważam, że należałoby wprowadzic zakaz na durne reklamy , które robią co niektórym sieczkę z mózgu jak np. te płyny, tabletki, proszki na kłopoty z pamięcią, na zachowanie młodości, sprawności fizycznej, na odchudzanie etc. etc. Tabletki, płyny, proszki są dobre na wszystko i tak potem wydaje się ludziom, że wystarczy zażyć i ... świat dla nas stoi otworem Już dzieciom się wmawia, że np. baton to odpowiedznia dawka energii wystarczy kupić i zjeść ... Albo propozycje dla studentów przed sesjami egzaminacyjnymi w celu zwiększenia możliwości naszego mózgu :( Czy ktos pamięta znane hasło ZAŻYWASZ - PRZEGRYWASZ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze odnosiłem wrażenie
że głosujący na po maja bogatsze życie seksualne, nie nawiązuje do tego topu tylko tak ogólnie, w społeczeństwie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to to z pewnością
machamy Ci z drugiej strony tęczy :classic_cool: (((🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz mąkę na klawiaturze
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli coś to fimo
:classic_cool: PS.am 120 zamówień :classic_cool: :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M się zgubiło z podexcyto
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to sie nieźle obłowisz
:classic_cool: ps. jaki jest adres twojego urzędu skarbowego? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ul.Boh. II Armii WP
Muszę Cię jednak zmartwić, wszystko legal, bo to grubsze zamówienie i musi być faktura :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra dobra, sam bym tak
napisał :classic_cool: a anonimka wysłać dla dobrego samopoczucia nie zaszkodzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra, żartowałam
wysyłaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziwię sie panu premierowi
że tak trudno mu sobie poradzic z dziurą budżetową :classic_cool: ps. no ok, uprosiłaś mnie w tym mailu, na razie nie wyślę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedną pąpkę
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×