Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość pożyjemy, Myruś
a teraz hopsa do barłoga :) ja muszę rano wstać a skowronkiem nie jestem :P Miło mi było :) i tak beztrosko :) jeszce raz dziekuje i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... cóż, takie wieści mnie nie zaskakują, nie dziwią, nie dają do myślenia. Co to za gazeta? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No informatyków to Niemcy i tak już nam sporo zabrali. Czytałem nieraz nawet parę lat wstecz że szukają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W to bezrobocie w Polsce to tak nie wierz do końca. Najniższy ZUS to podajże ponad 500 zł. Mają pracodawcy się czym dzielić z pracownikiem by zaoszczędzić choćby 250 zł. No i jeszcze przy tym analitycy finansowi, którzy twierdzą że na emerytury za parę(nie wiem ile dokładnie)lat zabraknie. Dokładać się, a potem dla mnie braknie? Walcie się.. myślę że dużo osób tak myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie też jest sporo żebraków i grzebiących po śmietnikach. To żadna wykładnia do oceny rynku. Oczywiście że w Warszawie jest więcej pracy. Zasiłek dla bezrobotnych tutaj dostaje się przez pół roku, a poza rok. Najbardziej śmieszne jest to że pracując z kimś z Raszyna czy z Wołomina w tej samej firmie, firma padła ja dostawałem pół roku, koledzy rok. Możliwości zatrudnienia mieli takie same jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ kiedys nawet gdzies przeczytalam, ze Polska jezeli chodzi o skale bezrobocia jest jakby na pol przecieta,tak jak w przypadadku podzialu wyborcow J.K. i hrabiego } No ten podział wynika (tak myślę) jeszcze z komunistycznej polityki ekonomicznej. PGRy, potem wielkie zakłady przemysłowe, w niektórych regionach skupiły ludzi. Komuna upadła, upadł zakład.. ludzie nadal są, ale pracy nie ma bo zakładu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moim podwórku grzebią w śmietniku miejscowi, wiem na pewno. Sąsiad(ponad 50 lat) chodził z nimi do tej samej podstawówki. Jeden z nich był kiedyś znanym sportowcem. Różnie ludziom się układa. Znam też bezdomnego co właśnie przestał być bezdomnym, doczekał się komunalnego mieszkania. Ale on miał fart, bo bez meldunku ktoś go zatrudnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musicie tak napierniczać
od rana? :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie twierdzę nic innego. "Jak ktoś ma pecha to i w drewnianym kościele zarobi w łeb cegłą". :P Mój jeden kolega co z nim do podstawówki chodziłem wyemigrował własnie gdzieś w okolice Sejn.. i ma się całkiem nieźle. Drugi do Wrocławia, ale tam rozwój szybszy niż w Warszawie, a jeden do Łochowa się wyprowadził, też się ustawił lepiej ode mnie. Nie ma reguły, statystyki sobie życie sobie. Potencjał wiadomo większy w Warszawie niż w Łochowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
07:16 [zgłoś do usunięcia] musicie tak napierniczać } Oczywiście że nie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź mnie ze sobą
:classic_cool: Jak się człowiek nażłopie alko, to na drugi dzień raczej powinna boleć głowa, a nie ząb :( Wyglądam jak pół-chomik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź mnie ze sobą
Wiedziałam, że to napiszesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz że na tej podstawie można ci przyznać licencję wrózki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość półchomik
z jednej strony ma całkiem nieźle wystającą kość policzkową i lekko zarysowaną żuchwę, która robi się całkiem przyzwoita przy odwracaniu głowy, natomiast z drugiej strony ma nadmuchane poliko 😭 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie przywitanko?
jakieś miłe słówko na rozpoczynający się dzionek? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stomatolog. Wystarczająco miłe? :P Sorry, nie mogłem sie powstrzymać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pójdę, pójdę
ale teraz muszę ponarzekać, żem bólna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pójdę, pójdę
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się porobiło na tym topiku ? Rozumiem , że od kiedy Kaczyńskiemu całkiem odwaliło , przewodni temat stał się bezprzedmiotowy . Zdezaktualizował się . Może i dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrek, żałosne alkodzifki
pozaginały na Ciebie parole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08:20 [zgłoś do usunięcia] Myrek, żałosne alkodzifki pozaginały na Ciebie parole } Hmm.. no i co z tego? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×