Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

:D {Policjant wysłał swoją żonę i dziecko na wakacje nad morze. Po tygodniu dołączył do nich. Chciał szybko uprawiać seks ze swoją żoną. - Nie, kochanie, nie możemy, dziecko patrzy. - Masz rację, chodźmy na plażę. Po chwili uprawiają seks na pustej plaży. Nagle pojawia się policjant. - Natychmiast włóżcie swoje ubranie, wstydźcie się, nie możecie tego robić publicznie! - Racja - powiedział mąż - to był moment słabości. Nie widzieliśmy się przez tydzień. Widzisz, jestem policjantem i byłoby bardzo dziwnie, gdybyś mnie ukarał. - Nie martw się, jesteś kolegą po fachu i to jest Twój pierwszy raz. Ale już trzeci raz w tym tygodniu złapałem tę szmatę uprawiającą seks na plaży i tym razem zapłaci.}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traumatyczny dofcip
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? Mnie ubawił. :classic_cool: {Staremu żydowi Ickowi urodził się syn. Idzie Icek do rabina. - Rabin, Ja nie dożyje żeby zobaczyć co z mojej pociechy wyrośnie. - jest jakiś sposób żeby to sprawdzić ? Rabin na to: - Pewnie że jest; postaw na stole wódkę, myckę, pieniądze i puść dzieciaka. - Złapie myckę - będzie rabinem. - Złapie pieniądze - będzie biznesmenem. - Złapie wódkę - trudno - będzie politykiem. Icek poszedł do domu, postawił na stole co trzeba i puścił dziecko. Gówniarz dopadł do stołu i zgarnął wszystko. Idzie Icek do rabina. - Rabin, takiej opcji nie było, zabrał wszystko na raz. - Oj niedobrze Icek, niedobrze - to on będzie ksiądz katolicki.}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ - To, jakim samochodem będziecie jeździć w raju, zależy od tego, czy byliście wierni swoim żonom za życia! - mówi Bóg. Pierwszy facet: - O Boże, proszę, bądź łaskaw! Wiem, że zdradzałem żonę, ale na ziemi było tyle pięknych kobiet, a ja chciałem mieć je wszystkie dla siebie! Bóg: - Wstydź się, synu, za karę dostaniesz dwudziestoletnią Nyskę. - Drogi Boże, tylko raz zdradziłem i strasznie tego żałuję, nie bądź zbyt srogi! - mówi drugi facet. Bóg: - Wstydź się, synu, ale dostaniesz BMW. - Drogi Boże, będziesz ze mnie taki dumny - mówi trzeci. - Nigdy nie zdradziłem żony, kochałem ją ponad wszystko, kupowałem jej róże codziennie, sprzątałem cały dom, robiłem zakupy, podróżowaliśmy razem po całym świecie... - Wystarczy! - mówi Bóg. - Jestem z ciebie dumny. Dostaniesz każdy samochód, jaki tylko zapragniesz. Minęły dwa tygodnie. Pierwszy i drugi mężczyzna widzą, jak trzeci facet zatrzymał się na samym środku skrzyżowania swoim nowym, błyszczącym Ferrari. Podchodzą do niego i pytają: - Człowieku, dlaczego płaczesz, przecież masz samochód swoich marzeń! O co ci chodzi? Na to on zrozpaczonym głosem: - Właśnie widziałem moją żonę na rolkach!} :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyczuwam pewną
prawidłowość :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrek, jak się kiedyś umówimy
na wódkę, to będziesz opowiadał dowcipasy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzekają babcie pod blokiem jaka ta dzisijsza młodzież jest niedobra -Palą,piją.. -Narkotyzują się ... Podchodzi trzecia i mówi: -I szkło jedzą... Dwie pozostałe skonsternowane -Jak to szkło jedzą...??? - No przecież słyszałam jak przechodziłam obok okienka od piwnicy, jak jedna taka mówiła "Wykręć żarówkę to wezmę do buzi "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha, bardzo zabawne
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :............................:
Myrevin-twoj "dowcip" jest po prostu KRETYNSKI.Nie dosc ze oczerniajacy ksiezy KATOLICKICH to na dodatek na 100 % wymyslony przez osobnika pokroju t.grossa.Pewnie wiesz co to za jeden:taki klamca historyczny,ktoremu juz kilka lat temu HISTORYCY UDOWODNILI TO ZE JEST KLAMCA-;nienawidzacym Polakow.Na dodatek-sam przez tych Polakow uratowany !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie potrafię ukryć
wzburzenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnief piękności szkodzi
:classic_cool: Mam straszną zgagę od czasu wyjścia od dentysty, chociaż nic dziś nie jadłam. To pewnie cionża :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj otulinko
😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to ma być z a post , otulona ?, chciałaś siępochwalić że masz samochód i do tego z radiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj otulinko
Zastrzyk i jutro do kontroli :classic_cool: Odpierrdol się od naszej otulonej, zakompleksiony pasztecie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azulan lepszy
ale dziękuję za troskę, skarbie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ zimno
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dlaczego?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to gdzie Ty mieszkasz?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z Ciebie to taki podróżniczy
typ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd wiesz, czy u mnie nie
jest zimniej? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ubierasz się ciepło?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ząb fporzo, to coś z dziąsłem
nici nie używam, gdyż mam bardzo ciasne szparki pomiędzy zębami :classic_cool:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możemy nie pisać o dietach?
dziękuję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na radarze ciasna szparka
żółty alarm, powtarzam żółty alarm, wprowadzić kody :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo Cię z nory wykurzyć
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrek no wiesz co
tylko jedno ci w głowie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrka zostaw w spokoju
PS. Znowu olał moją propozycję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×