Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość meszugene
Kazdy, kto ją popiera to neofaszysta Pis to partia faszystowska Oto niektore elementy wspolne dla PiS i faszyzmu: - głoszenie kultu państwa - totalitarne silne przywództwo - terror państwowy - wrogość wobec liberalizmu i komunizmu - nacjonalizm - militaryzm - imperializm - populizm - rasizm - antysemityzm - homofobia - szowinizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę nie zaśmiecać topa
pierrdoleniem o polityce, załóżcie se swój top :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszugene
Kazdy, kto ją popiera to neofaszysta Pis to partia faszystowska Oto niektore elementy wspolne dla PiS i faszyzmu: - głoszenie kultu państwa - totalitarne silne przywództwo - terror państwowy - wrogość wobec liberalizmu i komunizmu - nacjonalizm - militaryzm - imperializm - populizm - rasizm - antysemityzm - homofobia - szowinizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peezda z Olesnicy się zacięła
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszugene
zabolała prawda pokurczony moherze? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meszugene
nie zesraj sie pedauku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mop moge se zostać
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cv, dwa zdjecia i podanie
na maila :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z rozwianym wlosem na
podłodze te zdjecie :D czy z opadajacym subtelnie na kijka :D z podaniem se dam rade, załatwimy to ustnie, ale to cos na c? i ten mail [ cool] przez to nie dam rady przebrnąć :P o 19 ide na bajke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podanie odrzucone
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może sie jakos dogadamy
co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe .........................
Dlaczego o tym nie trąbią w mediach???? Pawlak nazwał ich "renegatami" >>>>>>>>>>>>>> co za tekst, zaraz się popłaczę ze smiechu, co za pajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź tam pracować to.........
"Dlaczego o tym nie trąbią w mediach???? Pawlak nazwał ich "renegatami" ================================================== się dowiesz dlaczego :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha .......
[zgłoś do usunięcia] moher i koniec http://januszwojciechowski.salon24.pl/250209 ,wstepujemy-do-pis-zeby-wzmocnic-nadzieje Dlaczego o tym nie trąbią w mediach???? Pawlak nazwał ich "renegatami" ............... a ktora to jest z kolei ich partia? ach te wspaniałe polskie chłopki roztropki :-D :-D :-D wciskające nam kit:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D niech ich dundel świśnie :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha .......
[zgłoś do usunięcia] moher i koniec http://januszwojciechowski.salon24.pl/250209 ,wstepujemy-do-pis-zeby-wzmocnic-nadzieje Dlaczego o tym nie trąbią w mediach???? Pawlak nazwał ich "renegatami" ............... a ktora to jest z kolei ich partia? ach te wspaniałe polskie chłopki roztropki :-D :-D :-D wciskające nam kit:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D niech ich dundel świśnie :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha .......
[zgłoś do usunięcia] moher i koniec http://januszwojciechowski.salon24.pl/250209 ,wstepujemy-do-pis-zeby-wzmocnic-nadzieje Dlaczego o tym nie trąbią w mediach???? Pawlak nazwał ich "renegatami" ............... a ktora to jest z kolei ich partia? ach te wspaniałe polskie chłopki roztropki :-D :-D :-D wciskające nam kit:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D niech ich dundel świśnie :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosak zmiażdżył Biedronia
u Rymanowskiego :classic_cool: O Bosaka powinna się zabijać każda prawicowa partia w kraju, bo gnojek miażdży argumentami jak lodołamacz. Nie żeby do mnie to docierało :classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za naładowanie
emocjami do pierwszego prawiczka rp :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sometimes i like you
Ja kiedyś zostanę prezydentem i wtedy Kaczyński Jarosław przy mnie to pikuś. Już widzę te nagłówki w Wyborczej i innych takich: Demokracja jest zagrożona. XYZ krzyczy na platformę. Tak. Będę upajać się tymi nagłówkami. To będzie oznaczało, że się boją. Jeśli się boją to dobrze. Muszą się bać. Bezkarni być nie mogą. Może przy tym dojść do jakiś buntów, aczkolwiek myslę, że dopiero wtedy ludzie zdadzą sobie sprawę z tego co się tak naprawdę dzieje. Staną po mojej stronie i w końcu nastąpi uwolnienie. Tak tak tak. To nie są słowa rzucane na wiatr. Wszyscy teraz się bogacimy, aby stworzyć wlasną telewizję. Każdy z nas jest inny, toteż każdy używa innych metod. Korzystamy z życia jak się tylko da. Zdobywamy pewne rzeczy różnymi metodami. Inni fair, inni już przekraczają pewną barierę dopuszczalnych czynów, twierdząc, że cel uświęca środki. Występujemy pod hasłem Najlepsza Droga dla Polski. To jest cel, któremu poświęcamy wszystko. Kto wie może pomożemy też innym krajom. Jeden z naszych ludzi ma teraz pewne kłopoty. Oj bo będzie źle. Nie zniszczą nas. Nasza grupa jest podzielona na kilka podgrup. Każda jest za coś odpowiedzialna, za jakiś odcinek który musi zawojować. Tak, bo to nie jest sport, to jest wojna. Oni chcą wojny, to ją dostaną. W końcu idzie tutaj o wspólną sprawę jaką jest Polska. Do boju! Z Bogiem, Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz tam naładowanie
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powinnam ale:)
chciałam przeprosci Myrka za moje niewybredne teksty :P nie gniewaj się na mała nieznosną L :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy? tak późno?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powinnam ale:)
dzis, wczoraj, kieedys :P lubie sie czasem pobawić :) śpij dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani przez moment nie czułem się urażony.. :P { Bosak zmiażdżył Biedronia } Jakiś link do poczytania na trzeźwo? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na stronach tefalenu pewnie
jest jakiś link. Pytanie tylko, czy się odważysz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś nie interesuje mnie miażdżenie części rowerowych, ale link odszukałbym sobie np jutro w pracy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×