Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość a ja tak boję sie sama spać
ojej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żądnej reakcji na moje darcie
ryła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwodniona z powodu
rozpaczy, oddalam, sie w nieutulonym żalu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze ktoś przytula
i mówi dobranoc bo świat jest pełen zwykłych bytów a nie niezwykłych ja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt długo zwlekałeś
jusz poszłam i rycze w poduszkę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie ryczaj
we śnie zagram ci na lirze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wdziekiem nerona ?
a weś 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neron to był pikuś
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sie przestraszyłam, ze On
na harfie żępał :classic_cool: no, to wymienmy sie slinką :P i masz mnie z główki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23. 30
czas kapieli dobranoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To proste, jak przepisy są niejasne Rychowi nic się nie stanie, ale zwykłego obywatela dla przykładu(tak na potrzeby opinii publicznej) będzie można prawnie wybatożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale jak ktoś pisze "ludzie" to takie bardzo niejasne określenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Czym dla nas jest Bóg? - pyta katechetka na lekcji. - Pasterzem - odpowiada Kasia. - A czym my jesteśmy dla Boga? W klasie cisza, nagle Jasiu mówi: - Grupą baranów!? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elo pisiaczki
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryta i matka wygrali
z brajanami joł :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samłer ołwer
Zima, zima, zima pada, pada śnieg , jadę, jadę w świat sankami Sanki dzwonią dzwoneczkami Dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń Jaka pyszna sanna parska raźno koń Śnieg rozbija kopytkami sanki dzwonią dzwoneczkami Dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń Zasypane pola , w śniegu cały świat Biała droga hen przed nami sanki dzwonią dzwoneczkami Dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle pada
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciągle pada
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze Ci tak
niech pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To może trochę prawdy
o KK i wiernych ? Ksiądz gwałcił dziewczynki, a parafianie go bronią! [Jakby tego było mało, sąd wypuścił go za kaucją. W rzeszowskim sądzie rozpoczął się proces księdza Romana J., jednego z założycieli katolickiego radia Via. Były proboszcz jednej z podrzeszowskich parafii jest oskarżony o molestowanie seksualne 4 dziewczynek. Proceder ten trwał od 2003 do 2008 roku. W obronie księdza stoją parafianie, którzy nie wierzą w winę księdza. Pomimo tego, że ten przyznał się do części zarzutów. To jednak nie pomogło - ksiądz nie jest już ich proboszczem, ma nawet zakaz mieszkania w miejscowości, w której tak gorliwie i dogłębnie służył mieszkańcom. A przecież to dzieci parafian były krzywdzone przez księdza. Broniąc go, mieszkańcy tak naprawdę pogłębiają krzywdę tych dziewczynek, które będą musiały pewnie zniknąć z rodzinnej wsi tak szybko jak to możliwe. Trudno im będzie żyć z piętnem tych, które przegoniły ulubionego księdza i wolę nie wiedzieć jakimi wyzwiskami obdarzają je sąsiedzi. Ciekawe, że Roman J. odpowiada z wolnej stopy. Sąd wypuścił go za kaucją w śmiesznej (w tych okolicznościach) wysokości 20 tysięcy złotych. Pedofile nie będący księżmi nie mają takich przywilejów i zazwyczaj są dowożeni na salę rozpraw w kajdankach. Niezależnie od stanu zdrowia. Natomiast ksiądz Roman dojeżdża sobie elegancko z domu księdza seniora i tam też po rozprawie wraca. Ciekawe, czy sąd będzie dla niego również łaskawy wydając wyrok. Pewnie tak, bo w Polsce wymiar sprawiedliwości jest dla księży bardzo łagodny.] Brak słów, ale cóż "prosty lud" zawsze łatwo ogłupić i każdy wierzy w to co chce, bo oto własnie jest Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buu uuuuuuuuuuuuuuuuuu
W małych miejscowościach tak jest,że ksiądz wciąż jest uważany przez miejscowe ciemniactwo za "świntom łosobe"...W domu pralki,lodówki, komputery,telewizory plazmowe,antena satelitarna na każdej chałupie i wypasione samochody na podwórkach(sprowadzone z Niemiec),a naród jaki był ciemny,taki ciemny pozostał. Ciemny chłop dalej ma wielki szacunek dla bogatego i "uconego",a ksiądz spelnia te warunki. Często społeczność jest w takich zadupiach podzielona,na zwolenników i przeciwników księdza.Czasami,o "respekcie" i "szacunku" dla plebanka decyduje zwyczajna głupota,perspektywa pochowania babki w "święconej" ziemi, ochrzczenia dziecka,zawarcia związku małżeńskiego w kościele,posłania dziecka do I Komunii,więc ciemne chłopki wybaczą swojemu kapelankowi pedofilię,alkoholizm, rozwiązłość seksualną,hazard i upodobanie do luksusu... Jaki ciemny i głupi naród,na takich zasługuje "pasterzy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubuś zawsze mowi
to co mysli, ostatnio tez wspomniał o Dodzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ kazdemu facetowi sie podoba } No mnie nie bardzo.. tz ciało ma ok, ale charakter mnie odrzuca. Co prawda nie wiem jak się zachowuje całkiem prywatnie... no ale oceniać mogę tylko po wystąpieniach publicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerżnąłbyś ją, co?
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×