Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość uprzejmie donosze otulona
że Myr stuka do ostrej siostry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol- Ta osmiornica co przepowiadala mecze nie zyje !!! KORAL- serrio? karol - zaloba w niemczech xD ! KORAL- tez bym zarzadzil zalobe jakby zdechla najladniejsza samica w kraju ;P karol ... :D Więcej.. http://bash.org.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie mam... kiedyś sobie założyłem na nk fałszywy profil, chciałem się skontaktować z parom dawnymi kolegami i koleżankami. Niestety nikt z nich nie ma tam profili. A moja pierwsza miłość mnie po prostu olała. :o :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie kupiłem na razie na allegro.. w ogóle nic nie kupiłem przez internet. Ale planuję założyć sobie konto na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadałem jej pytanie(pierwszej miłości) czy mnie w ogóle pamięta. Odpisała że tak, oczywiście pamiętam cię. Na wszystkie następne(ze trzy, wszak do trzech razy sztuka) wiadomości nie otrzymałem już odpowiedzi. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " 09:46otulona_snem w Newsweeku,jest fajny artykul o agencie Tomku,kilka razy okazalo sie ze tozsamosc agenta jest zagrozona, " } W każdym normalnym kraju świata , taki agent "Tomek" po tym co teraz robi i mówi w ciągu co najwyżej 24 h uległby nieszczęśliwemu wypadkowi , a pogrzeb odbyłby się w ciszy i spokoju ... Dziki kraj to i śmieszne od kilku lat "NOWE" służby . A jeśli już specjalne to chyba "specjalnej troski "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie, że słynny ów agent jest z mojego miasta i chodził do klasy pływackiej w podstawówce na Jastrzębiej, potem VIII LO i policja.... Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie nie do przełknięcia...otulona, ale do rzeczy: a mieszkał na Borku :P:P:P Znajomi znajomych myśleli, że padną, jak się okazało, kim jest Tomuś:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak też słyszałam... niczym się nie wyróżniał. W obu szkołach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie???? Bo pisał u Shatyna.... Tomcio jest dwa lata od nas starszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, wyposzczone kobiety i siła młodości w ozdobnej oprawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:51 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem Moze ma meza,faceta,nie chce bsie grzebac w przeszlosci,moze ma sentymenty i boi sie ze odzyja i nie chce komplikowac sobie zywota, rozne moga byc powody } Oczywiście że ma dzieci, mąż mieszka w innym mieście, ale co ja tam wiem. Poza tym ja nie powoływałem się na sentymenty, zwyczajnie chciałem pogadać. No ale to jej sprawa, może faktycznie kiedyś nasz związek przedstawiła mężowi w takim świetle że zabronił jej kontaktowania się ze mną. Jasne, to jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mój były walnął na światłach.... ale miał minę, jak przyszedł do drzwi:D:D:D:D:D A jaką mój mąż:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, w jakim miejscu. Na Hallera....:(:(:( Zamietli i przesunęli go do CBŚ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jechałam autem mojego, a nie moim:P:P:P:P Normalnie, fiu, fiu:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak mój wycedził przez zęby: miałaś stłuczkę, nie Twoja wina, ale czy w tym całym mieście musiał Cię od tyłu on stuknąć??? Coś takiego..... :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , wiesz, musiała być jakąś bajera... a że starsza, to chwali się mu, że dobrze dobrał strategię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddany służbie i państwu...inna forma prostytucji:P Otulona, a to moje wspomnienie odnośnie odnowienia kontaktów z byłym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam w łóżko nie będę słynnemu agentowi zaglądać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ kichaj to i tyle nie to nie,niech spada } No nie całkiem o to mi chodziło.. ;) Przecież mogła po prostu napisać, "nie życzę sobie byś mnie zaczepiał", czy "nie chcę z tobą rozmawiać". A nie zachowała się jak obrażona nastolatka. Tylko tyle, to że może nie chcieć mieć ze mną kontaktów rozumiem. Każdy ma do czegoś takiego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Od tak się zastanawiam. Nie przejmuję się, po prostu jestem zaskoczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem jej że to fikcyjne konto i podałem swoje prawdziwe Imię i Nazwisko. :classic_cool: Dobrze dość o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×