Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

nie wiem krążą legendy, że moderatorki jeszcze istnieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ wciągająca dyskusja ... o biletach pkp i że drogi są złe....poniosło Cięotulona znowu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
germanotta to zabłyśnij i podnieś poziom dyskusji:P nie zauważyłam żebyś rzuciła jakiś frapujący temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przychodzę tu tylko po tożeby podogryzać otulonej , ten top ma całkowicie przeciwną do mojej orientację polityczną ...przynajmniej takie mial założenie na początku....teraz zmienił się w bloga otulonej która opisuje ty swoje bóle menstruacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosiłam cię o ciekawy temat nie o to, żebyś zaczęła się tłumaczyć :P bo to mnie nie interesuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do shatyna.. też mnie kiedyś wyprowadził z równowagi, ale nie na tyle bym zarobił bana. No i polemika z nim jest bezsensowna. Mamy fakt pan X pośliznął się i wywrócił na lodzie. Ja mówię no wypadek jak setki innych. Shatyn mówi nie wszyscy widzieli pan X pośliznął się i wywrócił na lodzie czym ośmieszył siebie i swoją rodzinę. Czyli to on ma rację a ja kłamałem. No więc ja z całkowitym spokojem z takiej dyskusji rezygnuję. A teraz wychodzę na spacer. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo śmieszne. :classic_cool: Jadę na wolumen, coś zakupić. :P Pięć stopni na plusie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha ...............
ike a co do topu shatyna obie strony pozwalają sobie na bardzo dużo walczą nazwiskami, dziećmi, żonami, dietami i czym popadnie przy nich obrońcy krzyża to piku >>>>>>>>>>>> Nie rozumiem ciebie, jeżeli ktoś chce ujawniać swoje dane osobiste to jego sprawa. Nie wiem kto dał wam prawo do oceniania innych ? Do ...otulona_snem shatyn,tutaj funkcjonuje ponad 4 lata,niejednej osobie zalazl za skore,ja przez tego becwala mialam,3 bany,kiedy w zyciu mi sie nie zadarzylo w ten sposob odzywac do nikogo,a ch*jami w kierunku jego jechalam rowno,zabraklo mi kultury i dystansu,i wkurzona jestem na siebie ze ta dziadyga,mnie z rownowagi tak potrafila wyprowadzic,zreszta nie tylko mnie cale gro ludzi >>>>>>> No widzisz, juz ten post świadczy o tobie i twojej kulturze, ale oczywiście winny jest Shatyn nie ty, życzę zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha ...............
otulona_snem ktos w tym redakcyjnym siedzi w ogole? bo dziwne ze dalej jego top wisi,mimo prosb o kasacje,albo maja go w dupie,albo nikt tam nie pracuje >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> widać, że moderatornia baluje i nie jest w pracy - to u nich norma ale swoją drogą Shatyn zrobił moderatorni niezły kawał :-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D MODERATORNIA nadaje się tylko DO WYMIANY to co dzieje się tutaj na tym forum to SKANDAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny wawcia
napływowy warszawiak, teraz nie bedzie mial co robić na tym bezrobociu:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zastepczy ....
też napływowy warszawiak jak i myrevin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem ciebie, jeżeli ktoś chce ujawniać swoje dane osobiste to jego sprawa. Nie wiem kto dał wam prawo do oceniania innych ? na takiej samej zasadzie ja wypowiadam się o zachowaniu jakiś tam osób na topie jak ty rościsz sobie prawa do komentowania moich wypowiedzi proste:P w dupie mam co kto komu i dlaczego stwierdzam tylko, że wszyscy pozwalają sobie na argumenty poniżej pasa obie strony stwierdzam to jako fakt na zasadzie " pada dzisiaj śnieg"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastrofa w Smoleńsku
Nam lecieć nie kazano, wszedłem do kokpitu i spojrzałem na pole...trzeba brata spytać, jak przekonać pilota w mglistej atmosferze, by odwagą pokonał nieprzyjaciół wieżę, z której Moskal przez radio próbuje dyktować Prezydentowi Polski - gdzie ma wylądować. Przez mgłę dostrzeże prawdę człowiek wielkiej cnoty, co przejrzał dziadów, małpy oraz palikoty. I z czystym sercem powie, że mgły tej przyczyna tkwi w potajemnym spisku Tuska i Putina. Chcą mnie z drogi zawrócić i wysłać do Mińska; już widzę, jak się cieszy pewna morda świńska. Lecz ja się nie ulęknę broniąc racji stanu; już raz mnie zaciągnęli do Azerbejdżanu. Wylądujemy tutaj, żeby zbaranieli jak Tusk, kiedy wkroczyłem na salę w Brukseli. A w najgorszym przypadku - śmierć na posterunku! Przynajmniej cały naród nabierze szacunku. I aby nie mówili "Lechu-Kamikadze", najlepiej, jeśli jeszcze brata się poradzę. "Jarku, jest pewien problem i wygląda ślisko, Ruskie chcą nas skierować na inne lotnisko"! "Ależ to oczywista przecież oczywistość, że kłamią, by nam zepsuć całą uroczystość! Nie będzie nas kontroler wodził po manowcach, bo przecież to samolot na bazie bombowca. Nawet gdy walnie w ziemię, to się nie rozwali, powiedz wieży, że stoi, gdzie zomowcy stali. Będziemy postępować tak jak było w planie, wiesz przecież co masz robić - Wykonać Zadanie! A Błasik niech tam dobrze przypilnuje! Zadzwoń ponownie do mnie jak już wylądujesz. By Ci dodać otuchy - odmówię paciora, I masz błogosławieństwo Ojca Dyrektora". Czego nie powiedziano w tej rozmowie braci, że, by władzę odzyskać, trzeba czasem stracić. "Gdybyś jednak wpakował rękę do nocnika, cały naród Cię uczci jako męczennika".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike różnica jest
ja nie krytykuje ciebie tylko rozmawiam, nie widzisz różnicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike jeżeli opluwanie,
szkalowanie, ubliżanie .... itd., itp. kogoś uważasz za argumenty to widzę , że dzieli nas ogromna przepaść PS widzę, że bez wulgaryzmów nie potrafisz rozmawiać to też pewnie dla ciebie argument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz czym się różni słowo "krytyka" od słowa "komentarz"? ( bo nigdzie nie zarzuciłam ci krytyki) nie wiesz? to jak się dowiesz to pogadamy:) po drugie skro piszę -argumenty poniżej pasa to też sprawdź co oznacza cało sformułowanie a nie wyjęte z kontekstu słowo "argument" mam wrażenie, że zwracasz się do mnie ale po przeczytaniu jakiejś innej wypowiedzi z kosmosu:D i ps. chciałam napisać " mam w pupusi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co robicie udawacze
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ....
15:31 [zgłoś do usunięcia] ike ============= a ta jak zwykle, pieprzy o dupie maryni i jeszcze udaje mundrą, głupia, smarkata zadymiara porąbana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafiłas z lady
prosto we serce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zażartowałam se
widzę, że macie powazne tematy do ogarniecia :classic_cool: mnie gusta innych powiewaja, kicz mnie bawi, poszlam, drapta sie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×