Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Książka tak jak film(dobra, dobry) pomaga się oderwać od rzeczywistości.. wniosek, większości życie codzienne nie odpowiada, ale pijak czy narkoman to podczłowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam trzy siostry... jedna z nich robiła wianki na głowę dla tego zespołu ale ich nigdzie nie widzę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ............
21:58 [zgłoś do usunięcia] Zastępczy Shatynek Mam wrażenie, że seks czy przed małżeństwem, czy nie, ma wpływu na trwałość małżeństwa- jeśli tak to niewielki. ================ też uważam, że nie ma to wpływu na trwałość związku bo wszystko zależy od tych 2 ludzi. ale nareszcie może nastąpi zmiana i pieprzenie mediów, że sex przed ślubem to nic takiego i takie ble ble ble ..., a potem dzieci maja dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ............
08:20 [zgłoś do usunięcia] Myrevin Śluby mam już za sobą. >>>>>>>>> czyli wszystko przed toba :-D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrr okropność
08:23 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem ja sie nachlalam w Sylewestra i na alko nie popatrze dosc dlugo wczoraj nawet nie dalam rady kompa wlaczyc,tzw dalabym moze ale wolalam lezec w lozku i modlilam sie o kazda uplywajaca godzine >>>>>>>>>> jak kobieta może tak się nachlac nie ma nic gorszego jak pijana baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie ....
08:43 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem jasne ze co swoj kraj to swoj kraj,nie ma gadki bez dwoch zdan tak jest,jestes u siebie,wszedzie indziej obcy i nic tego nie zmieni,mimo ze nawet z ichnim czasami paszportem ale obcy i tak juz zostanie >>>>>>>>>>>> nie ma różnicy, zyc i pracować trzeba wszędzie, lubię podróżowac, poznawać nowe kraje .... i nie tęsknię za tym skrawkiem ziemi , za 'ojcowizną" ... ostatnio media trąbią, że niemcy otwierają granice dla polaków, ale nie ma chętnych do pracy, nie wiem dlaczego, jak ktoś nie ma pracy to ma szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jem lejsiki paprykowe
i wszytsko mam w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak nachlać może się ktokolwiek? Ja mogę.. mam za sobą nawet trzydniowe luki w pamięci. A mimo to ci nieznani mi ludzie cieszą się jak mnie widzą. Może i mnie z kimś mylą, w końcu nie pamiętam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.. nie. :classic_cool: Jestem wybitny anty talent jesli idzie o granie na czymkolwiek. Przez nauczycielkę muzyki w podstawówce, spowodowała u mnie, skutecznie, wstręt do muzyki na parę lat. Aż do czasu... http://www.youtube.com/watch?v=KaPqUMkoB4U ósma klasa.. przeżyłem szok.. kocham muzykę? O żesz... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dezerter... zmienił diametralnie moje podejście do społeczeństwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dla kogoś kto nie zrozumiał. :P {Jak wyglądałby Jezus Gdyby żył w naszych czasach Czy chodziłby w sandałach Czy raczej w adidasach Czy piłby coca-colę I korzystał z komputera Czy miałby długie włosy I paszport Izraela Na każde pytanie oczekujesz odpowiedzi Chcesz gotowych recept, oczekujesz nadziei A co zrobisz, gdy rozkaz zabrzmi groźnie Czy będziesz protestował czy podawał gwoździe Jak nauczałby Jezus Gdyby żył w naszych czasach Czy prowadziłby odczyty Na śródmiejskich placach Czy miałby program w radiu Albo show w telewizji Czy chciałby iść do wojska Czy ufałby policji Jaki rodzaj śmierci Jezusowi by zadano Czy umarłby na krześle Czy też by go rozstrzelano Jaki symbol męczeństwa Swojego zbawcy Na złotych łańcuszkach Nosiliby wyznawcy }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym co robi, i wystarczy... ja nie potrafię się zatrzymać jeśli idzie o poznawanie tego co mnie otacza.. czy to bedzie muzyka, fizyka, chemia.. czy picie alkoholu. :classic_cool: Cóż i nie mam kurwa wyrzutów sumienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×