Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

:classic_cool:🖐️)) Się wyspałem... już o czwartej kontrolowałem temperaturę za oknem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ ale w domu przy kompie to raczej wątpię trzeba wyjść do ludzi i rozejrzeć się dookoła siebie } No .. mamy zimę. :classic_cool:🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie tam pesymizm... realizm często jest mylony z pesymizmem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myr przynudzasz znowu
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a że wisi obama i sarkozy
to ci nie przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przeszkadzałoby dawniej "wszystkim wykształconym" i "salonowi"- jakby wisiał wszędzie Kaczyński. Ale nie wisiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja gdzieś napisałem że mi przeszkadza? A pomysł uważam za dziwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście trzeba na to wydać pieniądze. A przecież Polska ma za dużo kasy. Nie będzie to pewno jakaś zawrotna kwota, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja znowu w tym nic dziwnego nie widzę- jeden z przejawów powszechnie wracającej "gierkowszczyzny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Te koszty będą małe w stosunku np. do bilboardów w całej Polsce- Nie róbmy polityki- budujmy coś tam: drogi, mosty... Teraz się okazało, że nie będzie się jednak budować bo kryzys...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przy tym wszystkim nie ma szans na zamieszkanie Pana Hrabiego w pałacu na Krakowskim Przedmieściu- przesądy, strach, wyrzuty sumienia? Nie ma też szans na lot prezydenta TU-154M nr 2 przenumerowanym na nr1. Ja się rzekło kiedyś: "prezydent gdzieś poleci i się wszystko zmieni" a teraz jest się samemu prezydentem- a TU-154M spadają w Rosji jak muchy.... Ale otulona- czyż to nie piękne- Sikorski to wszak konkurent Komorowskiego do prezydentury- żadnej zawiści, tylko przyjaźń i uczynność....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tylko, że historia nieszczęść Belwederu to co najmniej ponad półwieku wstecz (Bierut), a tu jest teraźniejszość. Jeśli masz rację- to jest to obawa rzeczywiście przed I-szą rocznicą. Tak czy owak życie się zemściło- były z reguły bezpodstawne prześmiewki z prezydenta- to teraz mamy wysyp prawdziwych powodów w postaci licznych "bronków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komorowski jest duzo lepszym
prezydentem niz burak kaczynski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
są różne w tym spiskowe teorie na temat kandydatury- ale ja mam wrażenie, że wybrali Bronka bo Sikorski nie był swój i nie gwarantował takiego poparcia jak Bronek. mi jest wstyd że kiedyś Sikorski był dla mnie kimś- o wiele wcześniej niż był ministrem ON w rządzie PiS. Okazał się rzeczywiście pustym bucem, mającym małe pojęcie o polityce zagranicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak dla kogo, a burak też dla wielu znaczy zupełnie kto inny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komorowski jest duzo lepszym
to pisałem ja,Shatyn:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale widzisz otulona- Nałęcz gł. przydupas prezydenta- napisał razem z małżonką- ostatnio biografię Piłsudskiego- wiele tam takich smaczków- przypuszczam że i coś z tej mrocznej atmosfery Belwederu- Bronkowi przekazał. Zresztą dawno temu za Wałęsy sam widziałem tam za firanką twarz Wachowskiego- zaprzeczano aby tam był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tylko, że historia nieszczęść Belwederu to co najmniej ponad półwieku wstecz (Bierut), a tu jest teraźniejszość. Jeśli masz rację- to jest to obawa rzeczywiście przed I-szą rocznicą. Tak czy owak życie się zemściło- były z reguły bezpodstawne prześmiewki z prezydenta- to teraz mamy wysyp prawdziwych powodów w postaci licznych "bronków".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Znowu się powieliło. otulona 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×