Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość
Pan Hrabia straszony, będzie nas straszył jeszcze bardziej!!!! Straszne. Jednak Zamek Królewski byłby lepszy- samo otoczenie Belwederu ma niesamowitą aurę- np. wieczorem. Brrrrr, po tym jeszcze co przypomniałaś, dobrze że Hrabia ma jeszcze parę flint ukrytych pod łóżkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czas wyjść w mrok nocy- może wstąpię nałykać się tej aury tajemniczości- mam całkiem niedaleko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ze srebrnym nabojem na wampira da, to może ze złotym przegoni ducha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Coś w tym jest, każdy dworek ma swojego ducha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Może teraz się dowie, jak Shatyn robi to zawodowo- w co wątpię ale kto wie- bo Grabarczyk nasyłał na koleżankę swoją PełOwą Sledzińską- internautów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No to smaż bez przypalania. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pan Hrabia straszony, będzie nas straszył jeszcze bardziej!!!! Straszne. Jednak Zamek Królewski byłby lepszy- samo otoczenie Belwederu ma niesamowitą aurę- np. wieczorem. Brrrrr, po tym jeszcze co przypomniałaś, dobrze że Hrabia ma jeszcze parę flint ukrytych pod łóżkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj oj Myr
06:37 [zgłoś do usunięcia] Myrevin { ale w domu przy kompie to raczej wątpię trzeba wyjść do ludzi i rozejrzeć się dookoła siebie } No .. mamy zimę. >>>>>>>>>>>>>> Po zimie jest WIOSNA Dla mnie wiosna to cudowna pora roku więc ... wszystko przed toba facet Uwierz w siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I tego życzę tobie w Nowym 2011 Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzycie w duchy
??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czat z Korwinem godz 20 chat.korwin-mikke.pl Terroryzm Audycja w Kontestacji godz 21 www.kontestacja.com Jak Unia rozwija nam internet? Przyjrzymy się dziś, na co idą pieniądze z programu 8.1 PARP-u. Poprowadzi Marcin Hugo Kosiński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja nie wiem sam czy wierzę, ale że Miro narko aplikuje- to wierzę. On na to wygląda- ponadto to towarzycho. Kasiaste i ekstrawaganckie- tam koksować to standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja nie wiem sam czy wierzę, ale że Miro narko aplikuje- to wierzę. On na to wygląda- ponadto to towarzycho. Kasiaste i ekstrawaganckie- tam koksować to standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie, napisałem, że wierzę- to forum nie sąd- dowodów się nie przedstawia. Za to widzę, że tu jakiś chuj się zabłąkał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> "Zastępczy ... " ---> tak się przyglądałem dyskusji o seksie i szczęściu małżeńskim. Hm ... i jak się mają wasze poglądy do poglądów socjologów , wsparte opiniami seksuologów , którzy twierdzą , że 90 procent rozwodów ma podłoże czysto seksualnych problemów , a te pozostałe 10 % też , tylko po latach tak sztucznie zagmatwane , że zapomniano o prawdziwej ich genezie . Słuchałem wczoraj pięknego jodłowania , do którego daliście linki . Moja 4 letnia wnusia usłyszała i była zachwycona . Cały wieczór minął nam razem na słuchaniu jodłowania . Dobre było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak a-pro po .... macie kompleksy , że ktoś ma koligacje hrabiowskie , w wy nie !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " 15:25 Zastępczy Shatynek Przy tym wszystkim nie ma szans na zamieszkanie Pana Hrabiego w pałacu na Krakowskim Przedmieściu- przesądy, strach, wyrzuty sumienia? Nie ma też szans na lot prezydenta TU-154M nr 2 przenumerowanym na nr1. Ja się rzekło kiedyś: "prezydent gdzieś poleci i się wszystko zmieni" a teraz jest się samemu prezydentem- a TU-154M spadają w Rosji jak muchy.... Ale otulona- czyż to nie piękne- Sikorski to wszak konkurent Komorowskiego do prezydentury- żadnej zawiści, tylko przyjaźń i uczynność.... " } Ni śmiać się , ni płakać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wywiad był wczoraj z prof. Bartoszewskim w TVN24. Wiele wyjaśnił z upowszechnianych - fałszywie zinterpretowanych - jego wypowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć Tycjan Brałem rozwód- oczywiście nie mogę uogólniać na podstawie siebie- ale moim zdaniem absolutnie nie- seks- nie wiem może 10-20%- reszta niedojrzałość emocjonalna np, problemy egzystencjalne, teściowie czasem, trudny charakter, alkoholizm, narkomania, zdrada, brak chęci ponoszenia odpowiedzialności za dzieci- seks dopiero po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak na razie Komorowskiemu wytknąłem tylko zaproszenie Jaruzelskiego. I nadal to podtrzymuję, to był błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Uwierz w siebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! } Zupełnie tej wykrzyczanej rady nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem po rozwodzie, moje ex twierdziła że ciężko jest mnie zastąpić jeśli idzie o sex. Być może jestem wyjątkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jodłowanie było dobre, wywiad z Bartoszewskim- dla mnie mniej niż średni. Kadził mało zdolnemu i wartościowemu Sikorskiemu. Oczywiście to moja subiektywna opinia. PS nie zazdroszczę tytułu Komorowskiemu- bo po pierwsze on go nie ma, po drugie - naprawdę nie mam aspiracji sobie przyszywać tytuły- pochodzę z rodziny inteligenckiej ale trochę wstecz o korzeniach robotniczych, a właściwie czaladniczych. Moi przodkowie mieli doczynienia z arystokracją- znam to z pierwszych ust i w niczym ci ludzie nie przypominali Komorowskiego. Czy masz się śmiać, z tego co zacytowałe?- jak chcesz. Nie jest w każdym razie zbyt wesoło- ale przecież nie można ciągle smutno ubolewać nad tym czy owym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Myrevin Gratuluję, ja też nie miałem sobie zbyt wiele wyrzucić- na pewno to nie była przyczyna nawet w 1%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem czy jest czego gratulować.. związek się rozpadł mimo tego.. dziś już tego nie żałuję, dostrzegam że to była konieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tzn. moim zdaniem jeśli jest problem z seksem to w 99% przypadków związek się rozpadnie. Ale to nie jest chyba przyczyna tylu rozwodów. A gratulować jest czego- bo opinia kobiety- szczególnie jak ma skalę porównawczą- znaczy wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć Tycjan Brałem rozwód- oczywiście nie mogę uogólniać na podstawie siebie- ale moim zdaniem absolutnie nie- seks- nie wiem może 10-20%- reszta niedojrzałość emocjonalna np, problemy egzystencjalne, teściowie czasem, trudny charakter, alkoholizm, narkomania, zdrada, brak chęci ponoszenia odpowiedzialności za dzieci- seks dopiero po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No to się potwierdza, to co sądziłem. Może najłatwiej zwalić na seks- aby usprawiedliwić siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×