Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

18:32 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem Puściłem.. z jakiejś listy odtwarzania.. pewno ja słyszałem jedno Ty drugie.. nie ważne.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrek idź do dziupli
w prawdziwym świecie nie masz szans z shatynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętaj o jednym
za kłamstwo cios za zdradę krew otulinko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W prawdziwym świecie nie zdarzyłoby mi się rozmawiać z kimś takim jak Shatyn.. dłużej jak 5-10 minut. Nie mielibyśmy o czym. A jak by był namolny zarobiłby ze łba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klamstwo.. prawda... w jednym stoją domu. Dopiero gdy ktoś kto to zrozumie powinien starać się zrozumieć otaczający nas świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:53 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem} Bo w prawdziwym życiu masz do czynienia z człowiekiem, nie z literkami. Tak, tak, pamiętam, notariusz.. itd. Nie po to tu wchodzę. Mam dość problemów, nie szukam ich virtualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaglądam.. i coraz rzadziej, co chyba widać tam piszę.. z drugiej strony nie ma najmniejszej chęci by osiagnąć choćby konsensus.. cel polemiki nie istnieje, więc staram się nie brać w tym udziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się śmiejesz, a ja nie potrafię iść dalej.. dopóki utwór się nie skończy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiech.. zdrowa rzecz.. nie przeszkadza jeśli .. a tam.. szkoda ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny? Nr1. Dla mnie, król walców.. Rodzina Strauschów robi lekką wysiadkę.. :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu ... Rosjanin, Słowianin ... spróbuj sobie ustawić parytety.. puszczasz coś, przechodzisz po paru sekundach do następnego... ja włączam ten walc czy tam parę innych Mozarta... nie potrafię przerwać.. jak się skończą.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto pamięta lekcje muzyki? Nawet w tym walcu słychać te trójkąciki.. Chyba dziś pobiłbym kobietę, która była moją nauczycielką muzyki.. skutecznie odsunęła mnie na ponad 10 lat od tego co kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze. Potrafiła byś sobie dzis wyobrazić świat bez muzyki? (retorycznie) Muzyka to hałas... kontrowersja.. ale hałas wzięty w jakiś ryzy.. nadano mu kształt.. i nie mogę się od tego hałasu uwolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo myślałem.. walc= Strauss i tu nic już nie napiszę.. de gustibus non est disputandum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też coś tam potrafiłem zagrać na pianinie.. dopóki nie poszedłem do szkoły podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artyści.. Co sobie zrobił gość od słoneczników? Cierpienie uszlachetnia, moje nauczyło mnie dystansu i tego że nic nie jest na tyle poważne by ryzykować życiem swoim czy obcych ludzi, ale nim to inni zrozumieją, minie z 1000 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×