Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Penne ale duże rurki, kupuję Barillę, nie wiem, jaki nawet numer. Takie większe penne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalewam! Szpinak zawsze świeży, nie mrożony! Smażony na czosnku szybciuchno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze śledzie w porach. Sama robiłam;) Piątek to u mnie dzień domowy: zakupy, kosmetyczka, gotowanie, pranie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W De jesteś:) Tam to jest stres, żeby zdążyć do sklepu;) Na wakacje jedziesz? Dokąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam taki zamiar po nartach, śmignąć na lotnisko we Franfurcie i na miejscu złapać jakąś super okazję. Myślałam o Tajlandii, Karaibach... Ale sie pochorowałam:( Teraz to mam już w najbliższym czasie tylko miejsce na poplanowane wcześniej narty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grecja zimą jest świetna. i Zielona. Baw się dobrze i (nie) daj się zbałamucic Grekowi:P Bo nie wiem, co wolisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale czas mój jest dość specyficznie poplanowany... W zeszłym roku na miejscu wyrwaliśmy Brazylię ze znajomymi. W karnawał za smieszne pieniądze. 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie! Choć to było z TUI, trochę się męczyłam, bo wolę samodzielne wakacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są straszne.... Lubię Grecję i Greków, maja nieziemską mentalność. I pewnie teraz takie finanse publiczne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnych biur! Ale, że nasi przyjacielie mieszkaja we Frankfurcie i latają w różne odległe zakątki ziemi, decydując o kierunku na lotnisku. To dwa razy daliśmy się namówić. Trochę cierpimy, ale fajnie jest, ciepło, wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaa
Jak tu się miło zrobiło:D Czyżbyście wykurzyły Shatyna i przerobiły jego topik ma modłę kulinarną?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Grecji byłam nie wiem ile razy!!!!! 8? 9???? Po raz pierwszy w roku 1987 na wycieczce z Gromady. Ale to była wyprawa! Zima jest fajna, jest spokojnie, zielono, ciepło, ale nie gorąco. Zimą z Akropolu widać zatokę saratonśką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza sezonem nie jest drogo. Nie wiem, jak teraz kształtują się ceny w Grecji po tych mega cięciach.... Wrócisz, opowiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tacy są Grecy! Jest czas!!!!!Celebrują radość życia w każdym wymiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz wybieram się autem, jak za starych, dobrych czasów:) Ze zwiedzaniem Serbii, Macedonii i Czarnogóry. A potem Istambuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tacy są Grecy:D Udawali, że prowadzą statystyki, udawali, że nie mają deficytu.... Ale i tak ich lubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do podróży: człowiek, gdy nie podróżuje, jest o wiele uboższy i ma świadomość mniejszej różnorodności. Mój brat wybiera się ze swoim najlepszym kumplem w podróż dookoła świata. Ma im to zabrać 14 miesięcy:) Zazdroszczę mu skrycie. Jest jeszcze w takim wieku, że może to jakoś zaplanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Germanotta, strzel sobie kielonka:P Ja ostatnio lodowisko zaliczam bez strat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 3 piwa , chyba je wypiję :) w tamtym roku jakoś się wybroniłam.. ale wszystko ma swoje dobre strony , wstać pomógł mi dość przystojny łyżwiarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ziewwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I odpowiednio młodszy??? Co?;) Ja będę jutro jeździć na łyżwach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×