Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Po prostu kiedyś byliśmy młodsi, nie przeżarci zepsuciem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex z solansz jest całkiem
przyjemny, może chwilami trochę monotonny :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to fakt no i w robieniu
laski mistrzynia nie jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi laske zrobila zupelnie
poprawnie, daje plus za pelen polyk :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko piosenka. :classic_cool: Z tego co wiem Kiepura spędził życie z jedną kobietą. A czy miał jakieś romanse to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo tacy jak ja, mam pecha, niemal zawsze zauroczy mnie kobieta, z którą związek jest niemożliwy do skonsumowania i mniejsza o przyczyny. Co z tego że uważam się i mnie uważają za rozsądnego.. serce zawsze zrobi bardzo głupiego psikusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś silve podczytywał
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pożyjemy zobaczymy. Z drugiej strony ten mój pech to mocne usprawiedliwienie samotności. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.... Nie wiem jak działa podświadomość. Natomiast moim marzeniem jest się już tak nie ... nawet nie wiem jak to nazwać. Wolałbym żeby mnie już coś takiego jak w ostatnią niedzielę nie spotykało. Strata czasu na myślenie o. I wyprowadza mnie z równowagi fakt że mimo że wiem że nic z tego, to jednak o niej myślę. A mniejsza z tym. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za misterne budowanie
obrazu osoby dyskretnej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nozyce szczęku szczęku
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza i jak dla mnie fundamentalna przeszkoda ma męża. Więc nawet nie dam jej żadnego sygnału że mi się podoba czy coś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a może ona ma ochotę
na ognisty romansik i gdy spojrzała ci w oczy i powiedziała, że nic sie nie zmieniłeś to poczuła wibracje w kroczu, sercu i duszy? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej mąż napisał mi własnie
na maila, że ma rozległą dysfunkcjonalność narządu kopulacyjnego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myr, nie podawaj tylko
otulonej danych osobowych tej laski bo wiesz... ludzie znikają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałem stan cywilny to jest poważna przeszkoda. Sam przeżyłem zdradę żony więc romans też w grę nie wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj na flache i problemik
sie załatwi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ lepiej nie wiklac sie w nieuczciwe lub klopotliwe uklady,przy okazji raniac kogos innego,na tym sie szczescia nie buduje,wiec niestety pozostaje( wiem ze to latwo powiedziec a trudniej uczynic),ulokowac uczucia w cos co nie spelnia tych kryteriow powyzej } "Kłopotliwe układy." :D Jak napisałem nie zamierzam uderzać do mężatki. Co do lokowania uczuć, tego NIESTETY nie da się zaplanować i wykonać. Oczywiście szkoda że tak to nie działa. Mam jedną znajomą.. facet ją totalnie olewa, ostatnio wyjechał z kraju, a ona nawet na pulpicie w swoim laptopie ma jego zdjęcie. No i całkiem do rzeczy kobieta jest samotna. Ciekawe jakie miała plany nim ją to spotkało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myr no wiesz
facet wyjechał, ale widocznie oni podjęli taką decyzję, a poza tym dla niektórych ważne są tylko pieniądze i dla floty zrobią wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myr co do zdrady to
różnie w zyciu bywa, nikt nie jest idealny i każdy z nas pope łnioa jakieś błędy ... zdrada nie zawsze oznacza koniec uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oni podjęli taką decyzję a facet, na sylwestra też miał do niej przyjechać. Więc zamiast z nami została w domu i na niego czekała, a on nie odbierał telefonów i oczywiście nie przyjechał. Sytuacja nieciekawa, a ona jeszcze wymyślała jakieś teorie na jego obronę. Nie istotne. Otulona... myślę że dobrze wiesz że ja to wszystko wiem, tylko co z tego. Rozum, plany rozsądek, jedno a uczucia potrafią wszystko pogrzebac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli się ktoś zakocha
i mu zależy, to o rozsądku, można pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś wiem o tym. ;) Ale w przypadku mężatki dam radę nic nie robić. :classic_cool: Zresztą i z pierwszą miłością poradziłem sobie jak zaczęła przesadzać z pewnymi rzeczami. Bolało.. ale dałem radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×