Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość phi, wcale nie jestem zazdrosn
a :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, po prostu wydaje mi się że jak poseł chce obejrzeć film, to powinien to zrobić za własne pieniądze, ale nie wiem kto to finansował no i oczywiście marnotrawione są duże większe ilości kasy. No ale nie jest to tak widoczne jak w tym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posłów powinno byc trzech
i obradować powinni w kawalerce na ursynowie, mamy dość ponoszenia kosztów demokracji :classic_cool: podpisano: prawdziwy narut :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kawalerką to normalnie 12/10
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowny romantyczny
patomorfolog z radomia szuka pani w celu stworzenia harmonijnego związku opartego na wzajemnym poszanowaniu, sex klasyczny niewykluczony po bliższym poznaniu, mile widziane obywatelstwo niemieckie plus lokum :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz to się nie przymilaj
gdyż z nami koniec :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o pilne odesłanie
pierścionka i desus z serduszkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mówi, że pierścionek
możesz sobie zostawic gdyż to przewidziała :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/kkzf I fragment.. { Wyrokiem Sądu Okręgowego w Lublinie został uznany za bandytę i skazany na dożywocie (prokurator domagał się kary śmierci). Następnie Sąd Najwyższy zmniejszył karę do 15 lat więzienia. Na wolność wyszedł w 1971 roku. W grudniu 1998 roku Sąd Wojewódzki w Lublinie oddalił po trwającej pięć lat rozprawie jego wniosek o unieważnienie wyroku z 1962 roku. Jest to tym bardziej niedorzeczne, że Kiszka został przez władze III RP odznaczony Krzyżem Narodowego Czynu Zbrojnego, Krzyżem Partyzanckim, Krzyżem Armii Krajowej, a 1 sierpnia 2007 roku otrzymał z rąk prezydenta Lecha Kaczyńskiego Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski. } Sądy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w filmach bywają
hepyendowe sprawiedliwe zakończenia, w życiu to zazwyczaj rzadkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwafjniejsze są filmy
ze złymi zakończeniami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najfajniejsze*
nic nie piłam, słowo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeważnie japońskie filmy mają porypane zakończenia. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne nikt z nas nie pił
:classic_cool: - Ten rok będzie dla polskiej branży przełomowy - mówi Paweł Marchewka, szef Techlandu, jednego z największych twórców gier w Polsce. Pierwszym hitem był "Call of Juarez" z 2006 r., na świecie rozszedł się w 1,5 mln egz. Jego wynik powtórzył "Wiedźmin" CD Projektu (od 2007 r. sprzedał 1,7 mln egz) Ale to były rodzynki. W tym roku polscy twórcy wystrzelą prawdziwą serią - w tym tygodniu w USA zadebiutował "Bulletstorm" warszawskiego studia People Can Fly (w Europie debiutuje w piątek). Gra powstawała blisko cztery lata. - To największa produkcja medialna, jaka kiedykolwiek powstała w Polsce. I to wliczając "Quo vadis" - mówi Adrian Chmielarz, prezes spółki. Ekranizacja powieści Sienkiewicza z 2001 r. kosztowała 18 mln dol. - Nasz budżet przekroczył 20 mln dol. Ale niezależnie od tego, czy policzymy to w złotówkach i po kursie sprzed dziesięciu lat, i tak będzie to więcej od filmu - dodaje. O finanse się nie martwił - od 2007 r. większościowym udziałowcem firmy jest koncern Epic Games, a wydawcą "Bulletstorm" jeden z gigantów - Electronic Arts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona ty sie tak
nie przechwalaj bo cie w końcu ktos na bipie znajdzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragment ustawy, którą ma zamiar wysmażyć sejm.. { Sprawozdanie Komisji Nadzwyczajnej "Przyjazne Państwo" do spraw związanych z ograniczaniem biurokracji o rządowym projekcie ustawy o ograniczaniu barier administracyjnych dla obywateli i przedsiębiorców. } {Art. 585 1. Kto biorąc udział w tworzeniu spółki handlowej, pełniąc funkcję członka jej zarządu, rady nadzorczej, komisji rewizyjnej lub będąc osobą faktycznie prowadzącą jej sprawy, albo likwidatorem, przez nadużycie udzielonych mu uprawnień lub niedopełnienie ciążącego na nim obowiązku, naraża spółkę na bezpośrednie niebezpieczeństwo wyrządzania jej znacznej szkody majątkowej, podlega karze grzywny lub pozbawienia wolności do lat 3. } Oczywiście wygląda dobrze, ale obawiam się że będzie to też szerokim polem do nadużyć prawa w stosunku do "niewygodnych" takich osób. Oczywiście mnie to średnio obchodzi bo takie stanowisko raczej mi nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak cie wezmą na widelca
to inaczej będziesz gadać, otulona :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam sobie Sprawozdanie podkomisji nadzwyczajnej o rządowym projekcie ustawy o substancjach chemicznych i ich mieszaninach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Art. 4. 1. Substancjami niebezpiecznymi i mieszaninami niebezpiecznymi są substancje i mieszaniny zaklasyfikowane co najmniej do jednej z poniższych kategorii: 1) substancje i mieszaniny o właściwościach wybuchowych; 2) substancje i mieszaniny o właściwościach utleniających; 3) substancje i mieszaniny skrajnie łatwopalne; 4) substancje i mieszaniny wysoce łatwopalne; 5) substancje i mieszaniny łatwopalne; 6) substancje i mieszaniny bardzo toksyczne; 7) substancje i mieszaniny toksyczne; 8) substancje i mieszaniny szkodliwe; 9) substancje i mieszaniny żrące; 10) substancje i mieszaniny drażniące; 11) substancje i mieszaniny uczulające; 12) substancje i mieszaniny rakotwórcze; 13) substancje i mieszaniny mutagenne; 14) substancje i mieszaniny działające szkodliwie na rozrodczość; 15) substancje i mieszaniny niebezpieczne dla środowiska. } :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no, jak wejdzie ta ustawa
to ciebie drugą w kolejności poniosą na drzwiach, zobaczysz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Art. 5. Tworzy się centralny organ administracji rządowej właściwy w sprawach substancji i ich mieszanin, którym jest Inspektor do spraw Substancji Chemicznych, zwany dalej „Inspektorem. } Ciekawe ile nas będzie kosztował cały ten "inspektorat".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myr do roboty bo się
ciotka fkurfi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymasuj mu skronie
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za złosliwa bestyjka
pamięta jak myr kiedys po pijaku pisał, że od masażu skroni ma potężne kilkugodzinne erekcje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic takiego nie pisałem. :P Dmitri Szostakowicz u mnie w radiu leci i mój ulubiony walc. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocho tam być, jajo
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×