Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość dobranoc wiolinistko
:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Poniedziałek Męski Wtorek Męski Środa :P Czwartek Piątek Sobota.. :P Niedziela.. :P Fakt. Myślę, trzeba zainteresować tym Palikota. :classic_cool: Już mało co mu zostało by łapać się brzytwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucieszę się gdy partia
palikota przekroczy 5% :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. Palikot to nie wiem jaka karta. Ponoć okradł żonę.. generalizując, w polityce jak dla mnie zbyt dużo tego "ponoć". Choć gazety, czy inne media podają to jako pewnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie ponocie sa zupełnie
bez sensu bo przykleić można je każdemu a i tak tylko osoby zainteresowane znają stan faktyczny i swoje prawdy, tu pewnie i żona ma swoją i palikot swoją :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w nazwach miesięcy 12:0
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymczasem w pewnym
mieszkaniu...: ty, heniek, ta hela to niezła bogaczka, musi nieźle grzać w mieszkaniu, słyszysz to bzyczenie? już się u niej mucha jakaś na wiosnę obudziła ale heniek, nie w ciemię bity, swoje wiedział i tylko poirytowany odburknął: śpij stara bo rano wstać trzeba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ale mnie akurat niewiele zdziwi jeśli idzie o Wałęsę i solidarność. Skoro ustrój padł bezboleśnie, musiał to zrobić na ich warunkach. Obalenie rządu Olszewskiego uwypukla wręcz taką tezę. Ba cała góra Solidarności, czy niemal cała, to TW lub agenci WSI, wtedy jakoś inaczej się to nazywało. Tak to dziś wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest! Grzesio Schetyna = TW Radek :) polecam ten link, filmik jest dość długi, ponad 50 min., ale warto obejrzeć w wolnej chwili Grzegorz Braun opowiada o "układzie wrocławskim" - wylęgarni "kolesi" Schetyna, Chlebowski, Sawicka, Dutkiewicz, cała śmietanka i rzuca nowe światło na historię "okrągłego stołu" i nie tylko http://niepoprawni.pl/blog/1489/misja-schetyny-czyli-uklad-wroclawski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolesie muszą się dorobić, to że komuś się nie podoba zadłużanie Polski nie może powstrzymać rozwoju kraju(czyt. nasi muszą zarobić póki jesteśmy u żłobu). Wybudują infrastrukturę, no na coś te 800 mld zł trzeba jednak wydać, a potem ciekawe za coś(spłacając gigantyczne odsetki)trzeba będzie to utrzymać. Ale pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem to z układem.. piszę tu na tym forum od paru lat, jeśli ktoś uważa że to Wałęsa i solidarność zmienili ustrój, jest idiotą. Niemal wszystko po upadku komuny za tym przemawia. Od "grubej kreski", poprzez "nocną zmianę", na zaproszeniu Jaruzelskiego przez Komorowskiego do udziału w posiedzeniu RBN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolicie widzę tę samą
płytę w kółko już chyba setny raz, i tak codziennie do emerytury? wyrazy współczucia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wklejanie artykulików
z pardonu jako jakiejś zauważalności informacyjno - komentatorsko - publicystyczno - politycznej to już niestety poniżej poziomu straganu :classic_cool: tracisz myr w swoim zaślepieniu resztki rozsądku, za jakiś czas nikt nie będzie cię traktował poważnie, poza podobną ci grupką sfrustrowanych oszołomów jak twoi dzisiejsi poranni rozmówcy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgniłe jajo, zgniłe jajo[
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgniłe ale dumne
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po musi oddać wadze
Według prognoz, cena chleba pod koniec roku może wynosić nawet pięć złotych. Produkty spożywcze mają podrożeć ze względu na anomalie pogodowe nawiedzające kraje eksportujące żywność. Rekordowe ceny na światowych rynkach osiąga także bawełna, co wpłynie na wzrost cen odzieży. Do tego należy dołożyć ciągle rosnące ceny benzyny i mediów. Ogólnie podrożeć ma prawie wszystko - dowiadujemy się z programu "Prosto z Polski". Absolutnym rekordzistą podwyżek ma być cukier, którego cena prognozowana na koniec roku ma być większa o 150 proc. Krwawe zamieszki w Libii windują z kolei ceny ropy naftowej, której ten kraj eksportuje rocznie ponad 55 mln ton. Do tego artykuły budowlane i energia. wg straganiarek i przekupek - jak donosi superexpress - za podwyżkami cen na świecie i w konsekwencji w polsce stoi rząd tuska oraz okrągły stół :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie jesteś lepszy
od Myra i porannego towarzystwa (no, może nie bierzmy pod uwagę wielbiciela - to przypadek kliniczny :classic_cool:), bo dajesz się wciągać w bezedurne polemiki, z których nic nie wynika, zamiast się dopytywać co mam na sobie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak miałem dopytać jak nie
cię było? czego nie masz na sobie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonego fartuszka
kara musi być :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiedziałem, wiedziałem
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehe, akurat
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Email Drukuj Przychodzi baba do apteki i mówi do aptekarza, że chce kupić arszenik. - Po co pani arszenik? - pyta aptekarz. - Chcę otruć mojego męża, który mnie zdradza. - Droga pani, nie mogę pani sprzedać arszeniku, aby pani zabiła męża, nawet w przypadku gdy sypia z inną kobietą. Na to kobieta wyciąga zdjęcie na którym jej mąż kocha się z żoną aptekarza. - Oooo! - mówi aptekarz - Nie wiedziałem, że ma pani receptę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisałem sobie na
karteczce z godziną i zrobiłem fote przed wysłaniem posta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×