Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość pora na odrobinę przyjemności
gdzie mój plastikowy przyjaciel Wacław?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt go nie rozumie.. cóż, nie każdy jest ikoną czegoś czego tak naprawdę nie było. Fakt, ciężko to rozumieć. A już rozmawiać o tym, co pokazuje choćby to forum, Polacy nie potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to troche gorzej,ale i tak jak od 13 masz juz luzik to nie jest zle } Odbieram jakieś zaległe nadgodziny.. nie ma nic za darmo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmierć ze śmiechu... chyba lepsza jak ze złości, zgryzoty czy smutku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56. dzień roku
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to że czas zapierdala
i coraz mniej nam go zostało :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " Nikt go nie rozumie.. cóż, nie każdy jest ikoną czegoś czego tak naprawdę nie było.(...) " } Pewny jesteś ? Napisałeś , bo napisałeś , ale niebardzo wierzę , że tak myślisz . { " Polacy nie potrafią o tym rozmawiać " } Zdecydowanie TAK ! I kochają opluwać ! Wczoraj wkleiłeś link na dobry artykuł o "żołnierzach wyklętych ". Każda okolica w kraju ma takich bohaterów . Niestety wielu z nich to "bohaterzy" w cudzysłowie . Starzy ludzie przy leśnych wioskach często wspominają : " panie z X zrobili partyzanta , bojownika , pomniki mu stawiają a to zwykły szubrawiec był ! Złodziej , gwałciciel , łupieżca .... Niemcy gonili go za przestępstwa pospolite , władza ludowa też ! , a dzisiaj robią z niego bohatera ? "" I gdzie prawda ? Kto ma rację ? Czy lepiej z dwóch pospolitych przestępców zrobić wielkich bohaterów , czy omyłkowo zgnoić jednego ? Ktoś zna odpowiedź ? ? Bo ja nie . Czy szukać prawdy o dowódcy Westerplatte , czy zostawić ten symbol tak jak istnieje obecnie ? Pytań wiele i żadnej dobrej odpowiedzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Pewny jesteś ? Napisałeś , bo napisałeś , ale niebardzo wierzę , że tak myślisz . } Myśleć coś na dany temat nie znaczy mieć opinię. ;) Prawda jest nie do poznania. A jak to dla mnie wygląda.. pisałem wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wypowiedzi o "wyklętych", dorzucę jeszcze, było całkiem nie dawno, wydał książkę, były AKowiec, który wykonywał wyroki śmierci na Niemcach. Czerpał z tego przyjemność itd. Z punktu widzenia psychologii czy psychiatrii ilu jeszcze bohaterów należałby wziąć w cudzysłów? Ja nie wiem. Ale zastanowić się nad tym warto tak jaki i nad upadkiem komuny chociażby. Co nie jest równoznaczne z osądzaniem, bo jak często mawiam prawda nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Definicje prawdy znam. Mam namyśli możliwości poznania wszystkich faktów. Obawiam się że takie nie istnieją. Poza tym jak pokazuje życie fakty można interpretować itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dont goł ołej, Alehandro
:classic_cool: Totalnie popierrdolony dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to leć szybko do kosmetyczki
niech ci nadbuduje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×