Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość no wiesz, cuda
czasem sie zdarzaja. i co jesli Cię zabiorą ? a My nawet nie zdążylim sie zakumplowac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te nie w te strone
miala pojsc dyskusja :D miales napisac, ze jeszcze nie wszytsko stracone :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki żyjemy.. coś tam się traci, młodość, choćby.. Generalizując, poza okresem gdy byłem w związku małżeńskim, żyłem mało święcie.. stąd nie podejrzewam by Bóg mi sprzyjał. W związku z tym mam pretensje wyłączne do siebie, ale.... zbyt leniwy jestem by znowu heroicznie wyciągać wnioski na przyszłość. :P:D Wygodniej jest mi zyć z tym co mnie zastało. W końcu nie zaprowadziło mnie to do miejsca czy sytuacji, z której nie widziałbym wyjścia. :P Tkwię w czymś co bez wyrzutów sumienia pozwala mi napić się piwa, kiedy tylko mam na to ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak, jak inaczej mozna
sobie tlumaczyc swoja milosc do czteropaka :) dlaczego piszesz mi o tak prywatnych sferach swojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znow przegięłam
:P jakby co, to dobrej i grzesznej nocy, Myruś. nie dam nuty bo wciaz sie napawam linkiem wrzuconym przez Ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myr ... może włącz
swoja wyobraźnię ;) Codzienne picie piwa to esencja twojego życia ???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie idź ta drogą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurka wodna polityka
padla 😭 ale mi bedzie smutno:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:09 [zgłoś do usunięcia] Myr ... może włącz swoja wyobraźnię Codzienne picie piwa to esencja twojego życia ???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie idź ta drogą ... } Tłumaczenie takich rzeczy osobie w moim wieku nie ma sensu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalem post i zapuściłem se film "Lincz". Nie mam powodu by olewać czy wręcz odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złość do kogoś kto cię nie zna(i vice versa).. jaki w tym sens? Nie pozwól by jakiś wirtualny byt źle wpływał na twoje samopoczucie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ideologia.. ? Ideologię se doprawiam? Hmm.. Wątpię bym był ideologiem czy człowiekiem, który ma jakąś ideologię, ale przyznaję może wygodne być wciśnięcie mnie w taką ramkę. Nie mam z tym problemu, jestem przyzwyczajony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, piwo to jest coś do czego nie mam pretensji. Dobrze że jest, parafrazując, świat bez piwa jest nie do przyjęcia. :P Chociaż to już przerabiałem, gdzieś ro po tym jak wyprowadziła się żona ode mnie.. mało brakowało a po pól roku trzeźwości bym założył rodzinę. :o Całe szczęście tak się nie stało. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, spoko na razie w ogóle mnie to nie w głowie. :classic_cool: O, mam czas jakiś odcinek serialowy obejrzeć.. :P House sezon siedem siem skończył mam ochotę na "4 pancernych" tam mnie nic nieprzyjemnie nie zaskoczy. :classic_cool: 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No buziak.. :o Wirtualny? Bez sensu. Musisz się z tym pogodzić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się tu porobiło
A taki to był dobry topik . Same uczone anty-pisiory tu przebywały . Można było sobie na Jara popsioczyć i być zrozumiałym . A teraz ? Myruś to , Myruś tamto . Nie pij , nie pal , nie marszcz "freda", słuchaj muzyczki , odpręż się , zmień się itd... Topik terapeutów czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .... ;)
21:53 [zgłoś do usunięcia] Myrevin 17:09 [zgłoś do usunięcia] Myr ... może włącz swoja wyobraźnię Codzienne picie piwa to esencja twojego życia ???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie idź ta drogą ... } Tłumaczenie takich rzeczy osobie w moim wieku nie ma sensu. >>>>>>>>>>>>>> Każdy wiek jest dobry, jak wiesz człowiek uczy się całe życie, ... również na własnych błędach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za tłok, przez dobę
nikomu nie chciało sie przepychać,celem wpisanie się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciało , chciało
, ale tu Mervin teraz karty rozdaje i jego trzeba pytać o pozwolenie ! Wygryzł solansz i teraz jak niepodzielny król spija śmietankę popularności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrek znalazł sobie inne forum
:classic_cool: na kafe juz nie ma równych sobie do pogawędki, dlatego udaje, że wygrywa i sie nie wpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pora karmienia
szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawcia the best
gdzie sa najmadrzejszi z tego forum musztarda anouk iftar jakies inne debile no i bohatier szmatyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrek nie tak szeroko
bo kiedy tak sie smiejesz, wszystkie plomby Ci widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×