Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość jednak zagłosuję na PIS
'Pis dązy do tych samych rozwiazań co komuchy w latach pięćdziesiatych. Likwidacja niewygodnych, tych mniej niewygodnych do obozów albo na Sybir, reszta mordy w kubeł i nie bulgotac bo łapu poobcinamy...' jak sie czyta takie teksty platformianych agitatoróff , to rzeczywiście nic innego nie pozostaje . przecież to teksty typu jakiejś czerwonej propagandy z wojny czerwonych z białymi prawie sto lat temu- jak z dawnego ruskiego filmu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarosław to jarosław tamto
a ja mam w d...jarosława na katastrofie najbardziej zyskał PiS i widac że staraja się to masymalnie wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepszy kształt w/g Nycza to pewnikiem 100% Polska tylko i wyłącznie katolicka - tfu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KK zawsze był i będzie u nas uczestnikiem życia publicznego ... zawsze będą się odnosic w kazaniach do tego co się aktualnie dzieje ... ale w swych słowach ksiądz czy biskup powinni byc bardzo wstrzemięźliwi, nie wskazywac na kogo powinno się głosowac itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn --->>>>> Ciekawi mnie jedno... katolicki wyborca PIS , kierujący się tradycyjnym pojmowaniem wartości takich jak rodzina, małżeństwo , nie lubiący gejów itp. będzie głosował na samotnika , bez telefonu i konta w banku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesiołek wesoły
'lepiej wykształcona , lepiej wychowana prawica " :D:P;)....to taki świąteczny kawał ...rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar --->>> nie wszystko mi się musi w Bronku podobac , wybieram mniejsze zło i mam prawo wytykac mu jego ewentualne wpadki czy błedy . To nie jest mój kandydat . Wolałbym innego ale nie jestem dzieckiem w sklepie z cukierkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas przewietrzyć
Do nieprzyjemnego zgrzytu doszło pomiędzy nominowanym przez Bronisław Komorowskiego na Szefa Kancelarii Prezydenta, Jackiem Michałowskim a jedną z urzędniczek - podaje internetowy serwis tygodnika "Wprost". Do incydentu miało dojść kilka dni temu podczas spotkania z urzędnikami zorganizowanego przez Michałowskiego. - Co pan tu właściwie robi? Pan nie ma moralnego prawa do pracy w tej kancelarii! wybuchła nagle jedna z urzędniczek. Według informacji "Wprost", Michałowski speszył się i zakończył spotkanie. W rozmowie z tygodnikiem nie chciał wracać do tamtego zdarzenia. Z ustaleń gazety wynika, że poza tym incydentem współpraca między Michałowskim układa się bez zarzutu. Trzeba przyznać, że jest taktowny, chyba czuje niezręczność swojego położenia twierdzi jeden z urzędników związanych z Lechem Kaczyńskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona 22
" póki co to żadne z was nie wyraziło chęci aby umrzeć za grzechy katolików wobec tego zupełnie niestosowne wydają mi się podejmowane przez was próby rozliczania ich z tych grzechów. " :D :D :D ktoś tu rozlicza ? to tylko spostrzeżenia !! naucz się nie nadinterpretowac czyichś słów :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona 22
czyli nie wolno krytykowac katolików bo to jest rozliczanie.. i takie pomieszanie pojęc panuje u pisiorków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
"Katolik żyje bowiem zgodnie z naukami Jezusa, a przynajmniej stara się. Katol żyje natomiast zgodnie z naukami mocno upolitycznionego kościółka, wierząc przede wszystkim w świętą wojnę z innowiercami i niewierzącymi. O ile katolik nadstawia drugi policzek, o tyle katol z upodobaniem dokopie bliźniemu swemu. Katolik wybaczy, katol będzie się sądził. Katolik wysłucha, katol zaknebluje." piękny przykład manipulacji - najpierw wkleja się czyjeś wypociny . Wypociny polegają na stworzeniu z jednego pojęcia dwóch odrębnych ( pierwsze - właściwe i pierwotne , drugie - stworzone , negatywne i zaprzeczające pierwszemu ). Teraz należy to drugie przypisać grupie ludzi , której się nienawidzi , dowodząc ich obłudy, zdrady i sprzeniewierzenia się wartościom . Pożniej ich się określa - katole w tym przypadku ....a jeszcze póżniej uogólnia się tezę , że katole to właściwie wszyscy a katolików prawie nie ma . Stara UBecka szkoła ;) hehe wzorowana na pewnych naukach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×