Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość zniesmaczona.
offerma, podziwiam Ciebie za cierpliwosc... te szaraki do pięt Ci nie dorastają ! shatyn znika jak zrobi z siebie głupa, potem robi sztuczny tłum na pomaranczowo i wydaje mu się, ze taki z niego cwaniaczek.. Nawet iftar zamknał buzie, no bo jakby ona mogła miec inne zdanie niz on... on chyba naprawdę wierzy w to, ze jest kims.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatynie... please for second time. Nie warto. Ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wiecie co
jak pisuary mogły wykorzystywać Martę Kaczyńską do swojej kampani, jak mógł tak bez skrupułów po chamsku postapić Jarosław, bo przecież on dał na to przyzwolenie Jak można się aż tak zeszmacic dla zdobycia władzy ??????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podniosę tematu. Wolę z Iftar porozmawiać o Jerusalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim ja tylko na chwilę niektóre pomarańczka są zyczliwe :-) shatyn zrobił wyjątek żeby ostatecznie ośmieszyc ofermę ale słusznie Shatyn : więcej nie ma rozmowy z osobnikami o wątpliwej forumowej reputacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieważne. Let's drink...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona.
dla wiekszosci tez nie ma znaczenia, co tutaj wypisuje niejaki shatyn... ot popisze, powkleja i jakos mu leci dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kościoła przyjdź
z dowodem. Złożysz podpis na Jarosława Mieliście wątpliwości, jak zachowa się Kościół? Upolitycznienie Kościoła to wbrew pozorom nie tylko sprawa ks. Rydzyka czy biskupów zaglądających nam z uporem pod kołdrę. To również małe parafie, do których większość Polaków żadnym cudem nie trafiłaby bez GPS-a. Na Jarosława zbiera się podspisy po mszy Co na to Tycjan ? Czy parafie by się zgodziły żeby zbierac u nich podpisy nie tylko na Jarosława, ale na komorowskiego czy Napieralskiego ??????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i zobaczycie
jak Jaro jeszcze zostanie prezydentem, bo ludzie mają słabą pamięć i się im w głowach przewraca. NIE CHCE KACZYZMU !!!!!!!!!!! BOJĘ SIĘ KACZYZMU !!!!!!!!!!!!!!!!!! precz z kaczyzmem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo jak K.K. wygłupiła się Solidarność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to mnie akurat boli, z powodów ideowych i osobistych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona.
17:54 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) Pisiory maja taka moralnośc... Szmaciarska... Prawie 200 stron, z tego wiekszosc ujadanie na wyborców Pisu, a niejaki mówi o naszej moralnosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar, te z '80 też. A do dziś mnie bolą odbite nerki pewnego Pierwszego Maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak że PACE Iftar...
co to jest PACE???????????????????? wczoraj SUSZI a dzisiaj PACE.:O weź się człowieku nie kompromituj, nie znasz angielskiego to nie uzywaj wyrazów obcych dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perkusista Deep Purple jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona.
13:25 [zgłoś do usunięcia] jelonekk.. "Katolik żyje bowiem zgodnie z naukami Jezusa, a przynajmniej stara się. Katol żyje natomiast zgodnie z naukami mocno upolitycznionego kościółka, wierząc przede wszystkim w świętą wojnę z innowiercami i niewierzącymi. O ile katolik nadstawia drugi policzek, o tyle katol z upodobaniem dokopie bliźniemu swemu. Katolik wybaczy, katol będzie się sądził. Katolik wysłucha, katol zaknebluje." piękny przykład manipulacji - najpierw wkleja się czyjeś wypociny . Wypociny polegają na stworzeniu z jednego pojęcia dwóch odrębnych ( pierwsze - właściwe i pierwotne , drugie - stworzone , negatywne i zaprzeczające pierwszemu ). Teraz należy to drugie przypisać grupie ludzi , której się nienawidzi , dowodząc ich obłudy, zdrady i sprzeniewierzenia się wartościom . Pożniej ich się określa - katole w tym przypadku ....a jeszcze póżniej uogólnia się tezę , że katole to właściwie wszyscy a katolików prawie nie ma . Stara UBecka szkoła hehe wzorowana na pewnych naukach Takim wlasnie maniuplanctwam posługuje sie niejaki shatyn! Az sie niedobrze robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eSeL w pomarańczach
oj ofermuś... skomentuj może post TYCjana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polityka... cel uświęca środki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eSeL w pomarańczach
ps dlaczego ten topik jeszcze istnieje ? tyle tu antypolskości, żydostwa i masońskiej propagandy... :D do M.... coś pewnie wczoraj odpisałaś poczekaj poszukam ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona..
az tak zaboaly kogos moje wpisy, ze zajal mi nick?:D załosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn w pomarańczach
pace to jest pokój sieroto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Iftar... Dziadek bił się u Maczka (KW i VM), drugi u Andersa (2 razy KW), brat dziadka jest na liście katyńskiej. Babcia z Mamą przeżyła KL Płaszów. Druga Babcia karmiła wszy, żeby przeżyć z moim Tatą. To dla mnie świętości. Nie pozwolę ich szargać. A tak w ogóle może porozmawiamy w spokojnym miejscu? Bo to coraz bardziej mnie mierzi. Namiar na mnie (gg) семнадцать, семнадцать нулю один

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn to taki chłopek
roztropek. :) Na czyta się jakiś bzdur w internecie, na słucha na ławce podczas spożywania jabola a później wpada tu na forum i wypisuje głupoty na komputerze , który otrzymał z opieki społecznej (MOPS ) dla rodzin alkoholików. :O I na to idą nasze podatki. Na utrzymywanie takiego menela. :O UJ nie skończył tylko raz był w kiblu jak przechodził plantami i cieć nie zauważył że przechodzi. W środowisku artystycznym działa w ten sposób że Dańcowi czy Nowickiemu sraj taśmę w szalecie teatralnym podał. :) Znajomość ekonomi zdobywał czytając artykuły w gazecie sraczowej wydawanej przez żydów dla Polaków. I reszta też bajki dziadka obesrałka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona..
baw sie jesli ci sprawia to przyjemnosc, dla mnie to zachowanie niedowartosciowanego chlopca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko :D ale mi pojechałaś ... za poważnie bierzesz to co się dzieje na forum , weź na luz i nie dopowiadaj do wszystkiego sobie jakiegoś sensu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×