Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Niestety to był błąd........ --->>>>Spoko ... po twoich wpisach wnioskuję że sam się nakręcasz pisaniem durnot na forum :D mi tam nic do tego :classic_cool: jak miałem nascie lat to też głupoty mówiłem czasem .. więc rozumiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lożę masońsko-cyklistowsko-itakdalejską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety to był błąd........
11:14 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju Niestety to był błąd........ --->>>>Spoko ... po twoich wpisach wnioskuję że sam się nakręcasz pisaniem durnot na forum mi tam nic do tego jak miałem nascie lat to też głupoty mówiłem czasem .. więc rozumiem" Głupoty rzeczesz człowieku ??? :) Nie wydaje mi się. To ty wypisujesz tu jakieś farmazony. A to woje poparcie dla wsiowego bronka to już żałosne. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo przepraszam ale czas
srać. Będę później to poczytam te wasze głupoty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha. Czyli znów "przy muzyce o sporcie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ś W I E T N E
11:03 [zgłoś do usunięcia] trochę długie ale............ 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruby pasztet i 2 cioty
:O nara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nie oznacza, że należy dostosowywać poziom dyskusji do tychże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@iftar Aha, czyli rozumiem rodzaj żeński to "pasztetówa" lub "pasztetowa"? A może "pasztetka"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn nie wiem czy widziałeś ale polecam film Eichmann z 2007 roku, wczoraj sobie zapodałem ... jednakowoż nie nastraja optymistycznie do zycia , ludzie/fanatycy bywają zbrodniarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
ee tam trasy kilkuset do jednego - krótsze ok. 400 km, dłuższe - 10000 km oba przypadki to obrzeża statystycznej krzywej Gaussa . wyrzucając brzegi - otrzymamy to samo :) nie o to tak naprawdę chodzi , tylko o podważanie bezpieczeństwa lotem samolotami - przy sprawnym samolocie , doświadczonej załodze oraz systemie TAWS prawdopodobieństwo , że zginiemy w wypadku samolotowym jest rzędu 1: 53 miliony i dotyczy wszystkich przypadków ( awaria , błąd pilota, zamach , zderzenie w powietrzu choćby z chmarą ptaków...) Wykluczając awarię , błąd i zderzenie - prawdopodobieństwo to jest rzędu 1: setki milionów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oferma nie prowadzę z tobą polemik mogę jedynie wydac komunikat :D ośmieszyłeś się już tym bezrobociem kilka dni temu, dzisiaj się ośmieszasz pisząc że wojsko nie ma wiecej samolotów żeby delegacje na pół podzielic .... :-( bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn ja się szczerze boję PIS ... oni mają autorytarne zapędy ... Gdyby mieli pełnię władzy ( bez przystawek LPR itp. ) zmieniliby Konstytucje , to wolę nie myslec jaki zamordyzm by był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba że na szczescie nie mieliby bezwzglednej liczby głosów w Sejmie... 11:53 [zgłoś do usunięcia] iftar obywatelu a TY to jesteś nowy na kafe??? Niestety ale nie nowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do .............
08:00 [zgłoś do usunięcia] zuch chłopak I to jest własnie cała prawda o naszym ZUCHU JARKU K. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>iftar Nie nowy a dziwisz sie pozostawianiu durnych topów...Faceci są dziwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:57 [zgłoś do usunięcia] iftar Nie nowy a dziwisz sie pozostawianiu durnych topów...Faceci są dziwni Salam Al-Kutz Iftar ... to że tutaj jestem prawie dwa lata nie oznacza że stałem się obojętny na "dziwne " zagrania moderacji. Nie mam znieczulicy i to chyba dobrze że wciąż potrafi mnie taka sytuacja dziwic albowiem na takim dziwnym forum nie przyszło mi jeszcze pisac :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi zjadło pół posta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×