Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość shatyn to taki chłopek
18:20 [zgłoś do usunięcia] zniesmaczona. cos mi na łeb padło , przepraszam za te debilizmy " Stary grzyb to umie dowalić. :) Prawdziwy komuch z krwi i kości. Nie podszywaj się shatyn bo i tak wszyscy wiedzą że to twoja robota prymitywie. :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona..
mozesz mnie przeprosic, za obrazenie mnie....to puszcze ci plazem podszywanie sie pode mnie ..:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głosuje na broka.........
jak bronek przechodzi to taki fajny smród gnojówki się rozchodzi. :) Taki swój chłop. Co jabola wypije, babe zbije i bączura puści. Pełna dyplomacja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona..
ja stawiam, ze to obywatel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne .. :classic_cool: psieplasiam :D ludziska co wy tacy tutaj nabzdyczeni wszyscy , polityka to nie wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eSeL w pomarańczach
Maaagdalenka z tego przedzialu to Cage'a i Douglas'a uwielbiam ale tylko i wylacznie za kunszt aktorski a shatyn mnie niemilosiernie wnerwia, czy tego nie widzisz? M... Cage > jest w nim coś ;) Douglas odpada jak dla mnie co do tego że Shatyn Ciebie wk.. > co to za problem olewać Jego posty ? [S...korzystajac z okazji ze nikogo nie ma, powiedz mi prosze co sadzisz o shatynie i o jego zachowaniu .....ale tylko sama prawde (pozniej poprosimy Pania Cenzor zeby to szybko usunela)....] sprecyzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona..
mozesz juz wyskoczyc z zapozyczonego ubranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona..
obsesje, to tutaj raczej ma ktos inny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głosuj na Bronka obsranego
pachołka Moskwy.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do semi w krzakach
18:33 [zgłoś do usunięcia] eSeL w pomarańczach Maaagdalenka z tego przedzialu to Cage'a i Douglas'a uwielbiam ale tylko i wylacznie za kunszt aktorski a shatyn mnie niemilosiernie wnerwia, czy tego nie widzisz? M... Cage > jest w nim coś Douglas odpada jak dla mnie co do tego że Shatyn Ciebie wk.. > co to za problem olewać Jego posty ? [S...korzystajac z okazji ze nikogo nie ma, powiedz mi prosze co sadzisz o shatynie i o jego zachowaniu .....ale tylko sama prawde (pozniej poprosimy Pania Cenzor zeby to szybko usunela)....] sprecyzuj " Ja mogę sprecyzować. shatyn-a można określić krótko. Marksistowska świnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eSeL w pomarańczach
09:17 [zgłoś do usunięcia] biało czerwone b "nadaje , że nie było żadnej presji na pilota" No okej, przyjmijmy że facet lubił kozaczyć i zapragnął zaliczyć lądowanie we mgle na wsiowym lotnisku pod Smoleńskiem. Taki ryzykant z niego był, a w wolne łikendy jeździł na skałki i wspinał się bez liny asekuracyjnej. Pytanie jaki psycholog dopuścił do służby takiego ryzykanta? Byłem przed chwilą na forum Michalkiewicza i okazuje się że tamtejsze pisiorki cierpią na taką samą zbiorową psychozę jak te kafeteryjne. Cytat z topiku w którym analizują przyczyny zamachu (bo dla nich to na pewno zamach): "Patrol - nie otrzymałeś dotąd odpowiedzi bo zapewne nikt z dyskutantów nie zna niemieckiego a używanie "tłumacza google" do takich tekstów można polecić najbardziej wyszczekanym towarzyszom-agentom, których na tym Forum bez liku... Ja natomiast zadałem sobie trud przeczytania linkowanych tekstów i wszystko co tam napisano tłumaczy całą tę nierozwiązaną tajemnicę. Jeśli zatem jak sugerują linkowane teksy TU-101 z Prezydentem i delegacją wylądował na lotnisku Smoleńsk-Południe, gdzie cała delegacja została zlikwidowana , natomiast na "zamglonym" Smoleńsk-Siewiernyj (Północny) pokazano całemu światu tylko nieudolne ćwiczenia gaszenia resztek złomu oraz amatorskie zdjęcia z odgłosami strzałów skierowanych dla przypadkowej gawiedzi, co by nie odkryła PRAWDY - no to mamy WTC-bis i Katyń-bis w jednym." o k..... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eSeL w pomarańczach
18:40 [zgłoś do usunięcia] do semi w krzakach smoczuś pytanie nie było kierowane do Ciebie więc się nie wpier....j pomiędzy wódkę a zakąskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eSeL w pomarańczach
offerma "dzizas ufunduję ci tą tirówkę" ufunduj sobie nowy mózg bo ten obecny się najwyraźniej nie sprawdza. no ofermo merytorycznie jak widzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eSeL w pomarańczach
obywatel dzikiego kraju 03.05.2010] 06:45 [zgłoś do usunięcia] iftar - Prezydent nie zaprasza na pokład. Myśmy zaprosili osoby do delegacji - mówił w czwartkowym programie "Fakty po Faktach" Witold Waszczykowski, zastępca szefa BBN. "Fakty" TVN dotarły jednak do imiennych zaproszeń - do wiceadm. Andrzeja Karwety oraz gen. Andrzeja Błasika. Wynika z nich, że Kancelaria Prezydenta zapraszała do rządowego samolotu wiedząc o tym, że cała oficjalna delegacja będzie podróżowała jedną maszyną. "Z racji sprawowania przez Pana funkcji dowódcy Marynarki Wojennej Rzeczpospolitej Polskiej zapraszam w skład delegacji udającej się samolotem specjalnym do Katynia" - czytamy w jednym z zaproszeń. Salam Al-Kutz 06:51 [zgłoś do usunięcia] iftar Nie dość, że jednym samolotem to jeszcze jednego dnia całe dowództwo sił zbrojnych wyjecjało z kraju. Ewenement jakiego nie widział dotąd świat... Salam Al-Kutz POWTARZAM , BO WAŻNE .... a tam ważne :P to jest Polska właśnie > 3 samoloty na krzyż bo jakoś to będzie :P za to pensje i nagrody dla (p)osłów rosną co kadencję bez względu na 'prawą''normalną'czy'przyszłosiciową' propagandę rządzących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eSeL w pomarańczach
Nam ? Nam? Nam ? ofermo jakim Nam ? dzielisz rozmówców na stada wg tego czy się z Tobą zgadzają czy nie zgadzają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do semi w krzakach
18:42 [zgłoś do usunięcia] eSeL w pomarańczach 18:40 [zgłoś do usunięcia] do semi w krzakach smoczuś pytanie nie było kierowane do Ciebie więc się nie wpier....j pomiędzy wódkę a zakąskę " Dlaczego smoczuś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn_powraca2
jestem shatyn i lubie na dwa baty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn_powraca2
bronek i donek wloza kondonek i zapakuja mi w czekoladowy domek oczywiscie bez wazeliny bo donek czyscil w mlodosci kominy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
'Ziobro nie chciał odpowiedzieć, czy córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej Marta, wesprze swojego wuja w kampanii. - Nie mam wiedzy na ten temat, żeby się wypowiadać. Córka Lecha Kaczyńskiego na pewno udzieli pewnego wsparcia prezesowi, co nie musi oznaczać zaangażowania się w kampanię - powiedział.' ale oczywiście na topiku "święte oburzenie i darcie szat", jakoby córka prezydenta AKTYWNIE zaangażowała sie w kampanię - cóż za brak szacunku dla zmarłych , "nawet po trupach PIS sięga po władzę " , wszelkie ludzkie ludzkie uczucia zostały zdeptane , PIS przed niczym się nie cofnie :D manipulacja ...tym razem uczuciami , empatią .... ta szkoła naprawdę nie ma parę miesiecy czy lat ....:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak......
"Kolejki do krypty prezydenckiej na Wawelu W kolejkach ustawiają się na Wzgórzu Wawelskim osoby, które chcą odwiedzić kryptę z sarkofagiem Lecha i Marii Kaczyńskich pod Wieżą Srebrnych Dzwonów. W poniedziałek, pomimo deszczu, kolejki chętnych sięgały Bramy Wazów poniżej głównego wejścia do Katedry. " A co na to forumowy głupek Shatyn ?????:) Pewnie ze złości torbę sobie gryzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seryjny palec mordercy
totalniak znowu nie rozumie, eh tak to właśnie z nimi jest skończ z tym ujadaniem na kościół, bo sam nie jesteś lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seryjny palec mordercy
jak nie pis to kościół i tak w kółko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seryjny palec mordercy
może mi ktoś w końcu wreszcie to wyjaśni, bo szukam odpowiedzi i znaleźć nie mogę, a mianowicie czym się różni Radosław Sikorski z PiS, a czym się różni Radosław Sikorski z PO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seryjny palec mordercy
Shatyn Ty masz jakieś obsesje? Ciągle przesiadujesz na forum. Masz jakieś inne życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×