Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

PIS sie tak samo rozpadnie, jak rozpadla sie aferka o pochowek na Wawelu......shatyn ty chyba tak masz, ze czego sie nie tkniesz to spitolisz:O:O:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn mja diagnoza jest odmienna bo uzyska dobry wynik. Mało tego wyborcy PIS po tragedii jeszcze bardziej umocnili się w swoich przekonaniach i skupią się wokół swojego Prezesa. Jedynie beznadziejny wynik mógłby go "załatwic " politycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona.
ale niektorym tu sie marzy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczynskiego nie ma nigdzie a pieseczki platformiane czekaja tylko na jakas na zaczepke, jak pamietamy w prawyborach 'po' to jedynym programem obu kandydatow byla krytyka PREZYDENTA KACZYNSKIEGO......teraz biedny pan bronek nie moze juz dluzej na tym jechac (czytaj te miliony oplakujace prezydenta) a Jaroslaw nic nie mowi i na czym bidus ma oprzec swoj program?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie ich wzial Jaroslaw Kaczynski, ale wiadomo, ze to doskonaly polityk i strateg, i z kims takim najmniejszych szans nie maja przyjaciele paliglupa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiajace jest to, ze ktos kto po kilkanascie razy na dzien wkleja swoja liste IGNOR .....jednoczesnie caly czas pisze o osobach z tej listy:O:O IGNOR to IGNOR i jak ktos nie wie co to znaczy tp pozostaje.....:P:P psobywatelu to bylo rowniez do ciebie:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorzystajcie jutro chlopcy z WIKI tam znajdziecie znaczenie slowka IGNOR, ktorego jeszcze nie poznaliscie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety offermo zdecydowana wiekszosc taka jest....ale shatyn prekracza wszelkie granice dobrego smaku pod kazdym wzgledem....wystarczy przeczytac pierwszy lepszy jego post.....chamskie obrazanie chyba wyssal z mlekiem matki, te jego KUNDLE< KARALUCHY< KIBLE etc. swiadcza tylko o tym,ze musial dorastac w jakiejs patologicznej rodzinie ....ale jednoczesnie jako jedyny z tego topic-u udziela sie na smietniku....taki z niego hipokryta...obawiam sie, ze u niego z glowa nie wszystko jest w porzadku:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mi offerma
co wiesz o układzie europejskim i jaki on ma wpływ na Polskę? niewiele jest informacji na ten temat, a widzę, że jesteś zorientowany mocno w polityce w sumie ciężko się dowiedzieć o czymś, co owiane jest nutką tajemnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shatyn uwierzyl w propagande platformy.... chlopina chce byc przynajmniej na stare lata cool , jazzy i trendy:D:D dlatego poddal sie mediom, ktore od lat lansuja pisiorow jako tych zacofancow,a platformesow jako tych swiatowych:P:P dlatego tez jada suszi, ma znajomosci wsrod wysokiej finansjery etc.etc. i....... no comment:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jednoczenie jezyk ktorym sie posluguje na co dzien ma duzo wspolnego z patologia.....nie moge sobie nawet wyobrazic, zeby ktorykolwiek ze znanych mi facetow rozmawial z kobietami takim jezykiem .....zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mi offerma
szkoda oferrma, myślałam, że choć od Ciebie dowiem się czegoś więcj będę grzebać w internecie sama, nuż czegoś się dogrzebię :) dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za analfabeta..............
02.05.2010] 23:35 [zgłoś do usunięcia] obywatel dzikiego kraju z czystej przekory nic nie powiem lewacko-masoński propagatorze Tuskolandii" Czy ty kretynie wiesz kto to jest mason ????:O Jak można być tak głupim. To lewacko-masońskie = dodatnie minusy. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za analfabeta..............
Głosuj durniu na Wałęse Bolka.... może bronek dopisze go do listy kandydatów. Bo teraz to może wszystko. :O Tępe komuch !!!!!!!!!!! Do szkoły !!!!!!!!!!!!! a nie do komentowania polityki. I tego starego z nowej huty też się tyczy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kto nami rządzi?
Nie chcę, by notka była za długa więc pewne aspekty pominę, a niektóre uproszczę. Paru chłoptasiów wspólnie grających w piłkę, zauważyło, że władza jest fajna i występy w telewizji też. Zauważyli, że przy pomocy zgrabnej propagandy udaje się narodowi wmówić, co się tylko chce, a samemu kręcić lody, gdzie się da, z kim się da i jak się da. Tak zwanemu koalicjantowi rzuciło się od czasu do czasu parę ochłapów, żeby nie szczekał i było dobrze. Opozycję się spychało do kąta, a przy pomocy zaprzyjaźnionych mediów tłumaczyło narodowi że jest ona, ta opozycja, głupia i tylko by mąciła i dzieliła. Tylko Prezydent notorycznie psuł im tę zabawę, bo coś wygadywał o interesie Państwa, o jakimś przywracaniu pamięci historycznej,a dla Polski (nie wiadomo po co)chciał jakiegoś należnego miejsca w Europie i takie tam dyrdymały.... Zaczęli więc bawić się jego kosztem, wciągając do tego część narodu. A to odmówili mu samolotu, a to obśmiali za granicą, a to ponabijali się z jego dykcji...., a narodowi wytłumaczyli, że Prezydent jest szkodnik. Było wesoło po prostu. Media miały tematy do komentarzy, średnio po trzy dziennie. I się też świetnie bawiły. Zbliżała się rocznica Katynia. Prezydent postanowił wziąć udział w uroczystych obchodach. Jakaż była radocha, gdy Putin przystąpił do gry i chcąc zrobić psikusa głupim Polaczkom,zorganizował obchody 3 dni wcześniej - zaprosił Tuska. To dopiero gratka - można było znów dokopać Kaczorowi. No i wszystko byłoby fajnie, bo impreza 7 kwietnia się udała, były kwiaty, przemowy i w ogóle było dostojnie. I niech sobie teraz Kaczor leci, jak chce. I niech sobie tam zabiera, kogo chce. Paru naszych też się wyśle.... Polecieli. I dopełniło się. POGINĘLI LUDZIE. 96 Osób. ............... I co teraz? Zabawa popsuta, naród się obudził, przynajmniej spora jego część. Oczy się otwarły. Ludzie chcą wiedzieć, kto jest winien. Chłopcy na razie stracili chęć do zabawy. Stoją na boisku i się rozglądają. Co teraz? Ktoś teraz musi za to odpowiedzieć. Wypłoszeni propagandziści nie wiedzą, jak sytuację przedstawić narodowi, by znów uwierzył..... Próbują po omacku różnych chwytów - z miernym skutkiem. Panika. A Naród ma nadal oczy otwarte. http://graz.salon24.pl/177287,kto-nami-rzadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożesz w mordę blablabla
[zgłoś do usunięcia] offerma "kłamiący że napisałem coś czego nie napisałem " ależ przypomnij sobie dobrze. może napisałeś tylko "co innego miałeś na myśli" jak to kiedyś mi tłumaczyłeś. to czesta przypadłość w PO jak widać. shatyn pisząc "inna alternatywa" miał na mysli "inną możliwość" ty pisząc że "nie znasz się na ekonomii" miałeś na myśli że się trochę znasz. rosół pisząc że "min sportu rekomenduje magdalenę sobiesiak" miał na myśli że jej nie rekomenduje. tak to już z wami jest platfusiaki. dzizas:O ufunduję ci tą tirówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożesz w mordę blablabla
powiedz mi offerma co wiesz o układzie europejskim i jaki on ma wpływ na Polskę? niewiele jest informacji na ten temat, a widzę, że jesteś zorientowany mocno w polityce w sumie ciężko się dowiedzieć o czymś, co owiane jest nutką tajemnicy daremny trud :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ przypomnij sobie dobrze. może napisałeś tylko "co innego miałeś na myśli" jak to kiedyś mi tłumaczyłeś. to czesta przypadłość w PO jak widać.shatyn pisząc "inna alternatywa" miał na mysli "inną możliwość"ty pisząc że "nie znasz się na ekonomii" miałeś na myśli że się trochę znasz.rosół pisząc że "min sporturekomenduje magdalenę sobiesiak" miał na myśli że jej nie rekomenduje.tak to już z wami jest platfusiaki.]to jest prawda i tylko prawa, co ci sie S....w tym nie podoba? i o co do tego ma tirowka?:P:Pnie znizaj sie do poziomu shatyna:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktoś zechce oddać głos na
Bronka ???:) Wasala Putina i Donka. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożesz w mordę blablablabla
widzisz M... ja się boję o ofermę każdy kolejny dzień na kafe z komuchami (I-won,Shatyn, TYCjan) cyklistami (iftar,obywatel, Anouk) masonami (echja, WeWo) i Żydami (np Ja) żle wpływa na ofermę tak więc w trosce o zdrowie psychiczne mojego ulubionego prawiczka zadeklarowałam sfinansowanie straty wianku przez Niego bez notariusza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze nie powinnas sie niepokoic o offerme....przede wszystkim nie o niego, widac, ze facet jest bardzo inteligentny......... a jego zycie intymne to jego sprawa, zreszta skad mozesz o nim cokolwiek wiedziec?:O:O a jesli masz taka potrzebe, zeby sie o kogos martwic to chyba nie musze Ci wskazywac palcem, kto takiej opieki i to natychmiastowej wymaga....:P:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzie gdzie twój bambo
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli chodzi o sprawy ........
intymne .....to już nie musi cie się martwić drogie Panie o towarzysza Shatyn-a. :) Wysłałem mu kurierem w pełni zautomatyzowaną, nowoczesną koniobijkę dla seniorów z nawilżaczem. :) Chłopinka wreszcie się odstresuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ten bamabo:O:O niech ci bedzie pomaranczo:P:P moj tak zwany bambo przez pewnego pomylonego sunnite musial udac sie dzis do pracy i...... nie wiadomo kiedy wroci:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×