Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

shatyn chyba z nocnego wrócił i pisze teraz na pomarańczowo ja lece 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Pisman
Dezinformacje Komorowskiego Bronisław Komorowski podpisał nowelizację ustawy o Instytucie Pamięci Narodowej, która zmienia zasady wyboru władz Instytutu i poszerza dostęp do jego akt. Jak przyznał, jeśli Lech Kaczyński miałby coś naprzeciw tej ustawie, to skierowałby ją do Trybunału Konstytucyjnego, a nie zrobił tego. PiS oraz część środowisk naukowych proponowały, by skierować nowelizację do Trybunału Konstytucyjnego. Taka, ich zdaniem, była wola zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego. BRONISŁAW KOMOROWSKI MIJA SIĘ Z PRAWDĄ, PONIEWAŻ SENAT PRZYJĄŁ USTAWĘ W CZWARTEK, A W SOBOTĘ RANO PREZYDENT LECH KACZYŃSKI JUŻ NIE ŻYŁ. W DODATKU PREZYDENT WYDAŁ POLECENIE MINISTROWI DUDZIE PRZYGOTOWANIA WNIOSKU DO TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO. KOMOROWSKI POWINIEN PRZEPROSIĆ ZA TO OBYWATELI, NIE MOŻNA TEGO TOLEROWAĆ W DEMOKRATYCZNYM PAŃSTWIE! Ale stała się rzecz równie niebywała. Otóż odbyło się posiedzenie Komisji Hazardowej, na której miano podjąć decyzje o terminie zakończenia jej prac. Posłowie debatowali, debatowali i w czasie debaty dotarła do nich wiadomość, że Bronisław Komorowski już ogłosił w Sejmie, ze Komisja zakończy prace do końca września 2010. Poseł Beata Kempa poirytowana zapytała więc posła Sekułę:... Panie Przewodniczący to po co my w ogóle debatujemy? - skoro decyzja już jest i była podjęta przed posiedzeniem komisji....Farsa z Parlamentu i Parlamentarzystów, Farsa z Państwa Polskiego! Kpina z Polaków, wyborców.... B. Komorowski ma nas wszystkich w wielkim "poważaniu"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn ''A podstawowym, nie podnoszonym zarzutem w stosunku do niejakiego Jarosława K. jest to, że naraził Polkskę na niebezpieczeństwo mianując Leppera wicepremierem, tylko po to, zeby być premierem....'' Lepper to pikuś, pan pikuś Leppera juz nie ma dużo gorszy jest monopol na patriotyzm jaki sobie uzurpuje pan kaczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> Pan Pisman bla bla bla IPN jest narzędziem do politycznej walki korzystał PiS teraz będzie korzystać PO i tyle całe te akta już dawno powinny być w internecie ale > zakład że PO akt nie upubliczni ? w końcu z 40% dawnej opozycji miało teczki tyle tam jeszcze można znależć smakowitych kąsków... a cały Twój post aż się prosi o ostatnie zdanie którego w nim zabrakło : "Komorowski jest ze WSI !" nawet offerma lepiej sobie radzi z propagandą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Pisman
Kaczyński jest patriotą i chce go obudzić u innych. To nie monopol a próba uzdrowienia społeczeństwa. Wybitnie antypolska i antypatriotyczna PO nawet nie próbuje ugryźc problemu patriotyzmu.Bo i z kim ? Syjonistycznymi nacjonalistami jak Balcerowicz,Lewandowski czy Bielecki ? Może Rycho,Miro i Grzechu? Nieeee...Gawiedź tego nie kupi. :o Palikot...ueeeee tym bardziej :o Może - przepraszam za wyrażenie - Niesiołowski ? Mocny facet,jadu pajaków sie nie boi /tych czerwonych/ ? nieeee,też jest spalony... No został wyrazisty bajkopisarz Tusk i nijaki agent WSI Komorowski. Reszta w PO to pospólstwo,które jest jeszcze bardziej podatne na decyzyjność szefa niż tłuszcza w wodzowskim PiS-ie na hasła Prezesa. Ale ja wole tego Prezesa. Niech będzie rozkrzyczany,trochę dumny,ale stanowczy,patriotyczny i uczciwy. Na tym przyszłe pokolenia mogą coś zbudować. Oczywiście jesli odsunie sie od władzy pożerającą wszystko PO i będzie z czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn idź już spać
Komorowski nie będzie Prezydentem a PO straci władze. Pogódź się z tym i idź spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shatyn idź już spać
Shatyn (Shatyn@chello.pl) "Skoro leciało 5 grnerałów to Klich miał wyznaczyć koordynatora. Jest ślad, że kogoś tam wyznaczył, a ten slad to odręczny dopisek na kopii dokumentu. Nawet wasza wyrocznia GW to pisała." Klich i MON wiedzieli tylko o tym, że generałowie wyjeżdżają na zaproszenie prezydenta. Kancelaria nie poinformowała ani Klicha ani MON-u o tym, że ci ludzie leca jednym samolotem. A więc to co w cudzysłowie, to jest nic czyli bzdura... Shatyn ciemna pało,Lech Kaczyński nikogo nie zapraszał.Nie on decydował kto poleci. On udostepnił miejsce w samolocie. Odopowiada za to personanalnie min Klich. Nawet Szef Protokolu Dyplomatycznego /ten co zginął/ nie był konsultantem listy pasażerów. Przeciez tym samym samoletem pare dzni czesniej leciał premier Tusk... Wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:15 [zgłoś do usunięcia] Pan Pisman Kaczyński jest patriotą i chce go obudzić u innych.] co do jednego zgoda > kaczor jest patriotą [To nie monopol a próba uzdrowienia społeczeństwa.] wiesz ja nie neguję że kaczor ma/miał dobre intencje ale wyszła groteska > parodia międzywojennej Endecji [Wybitnie antypolska i antypatriotyczna PO nawet nie próbuje ugryźc problemu patriotyzmu.Bo i z kim ?] nie no na takim bezpoziomie nie będziemy rozmawiać :O resztę Twoich wypocin pominę milczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Samanta lisiczka Pozwoliłem sobie założyć nowy wątek, żeby tu nie śmiecić. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wiadomosci.onet.pl/2169074,11,tvp_awans_kuzyna_kaczynskich,item.html TVP: awans kuzyna Kaczyńskich '"Dziennik Gazeta Prawna": Kolejne zmiany personalne w Telewizji Publicznej. Tym razem dotyczą one bezpośredniej rodziny braci Kaczyński. Jak pisze gazeta funkcję w sekretariacie TVP1 pełni teraz Jan Maria Tomaszewski, brat cioteczny Lecha i Jarosława Kaczyńskich. "Dziennik Gazeta Prawna" pisze, że sekretariat "jedynki" to swoiste centrum dowodzenia, gdzie "kolaudowane są wszystkie programy, które idą na antenę". Gazeta przypomina także historię Jana Marii Tomaszewskiego, która opisywała już rok temu, kiedy to nieznany plastyk łączył pracę pracę w stołecznych wodociągach, łączył w tym samym czasie z posadą w koncernie naftowym i etatem w TVP. " ---------------------------------------------------------------------- No to powiedzcie mi teraz PISIORKI :-) czy TVP jest niezależna i tylko TVN i GW są stronnicze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc obywatel 🖐️ i otulona 🖐️ czytałam dzis ten artykuło o obsadach w TV :P a na Komorowskiego sie pluje że jeszcze prezydentem nie jest a ustawy podpisuje :P to dopiero hipokryzja :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D Otulona masz klapeczki na swych oczętach :D czy to Prezes tak ci wypłukał myślenie z głowy ? " w ktorej Michalkowski powolany przez Komorowskiego wlasnie tego tak na ktorego bedziesz glosowal, wypowiada sie na temat kancelarii prezydenta i pracujacych tam ludzi " a co do ma do rzeczy ? Ja mówię o Telewizji Publicznej którą upolitycznił PIS w dodatku mówię o zatrudnianiu rodziny polityków na wysokie stanowiska a TY mówisz o obsadzie stanowisk w urzędach z klucza partyjnego. Dwie różne sprawy. W dodatku to co mówił Pan Michałowski ma być kontrargumentem na to co podałem we wklejce ? Chyba ci się pomieszało w główce .... Insynuacje ???? Podane są fakty Ale ty masz percepcję wybiórczą Jako fanatyczka PIS ( ja fanatykiem PO nie jestem potrafię ich skrytykować- czytaj dokładnie ten topik ) TVP jest stronnicza , dziennikarze tam boją się mówić na głos co myślą ( poczytaj Neewsweeka z Pospieszalskim na okładce ale oczywiście tą gazetę nie uznajesz za rzetelna ) :-O :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona Paranoje to masz ty :D :D bo podobno wg ciebie shatyn i ja piszemy na zamówienie :D nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji , słowo obiektywizm znasz ze słownika :D bez odbioru ... mierzi mnie twoje stronniecze podejście :-O i negowanie skandalicznych faktów , bawisz się tylko w ping- ponga :-O ------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wiadomosci.onet.pl/2169073,11,kazdy_pis-owiec_zyje_w_poczuciu_fascynacji_j_kaczynskim,item.html " "Rzeczpospolita": - Każdy PiS-owiec - czy to działacz partyjny, czy wyborca - żyje w poczuciu fascynacji Jarosławem Kaczyńskim. Cieszy się on w naszym środowisku absolutną estymą i podziwem - mówi w wywiadzie europoseł PiS Marek Migalski. - Jarosław potrzebuje jeszcze trochę czasu, żeby zabliźniły się jego rany - dodał Migalski. Poseł twierdzi, że lider jego ugrupowania rzeczywiście się zmienił po tragedii smoleńskiej. Nie zmienili się natomiast rywale PiS-u. " ---------------------------------------------------------------- Pan Migdalski co się odezwie to mi się humor poprawia :D :D śmiech , śmiech i jeszcze raz śmiech ... :D :D Bij pokłony ..bij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie Guru :D:D:D Jak Jaro powie popełnijmmy zbiorowe samobójstwo to oni to zrobią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stenogramy... :) Dlatego też przestałem przejmować się pismactwem. Obustronnym zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak każdy. Byle nie popadać w histerię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę i odpowiadam wyłącznie za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona ja się odniosłem do jego komentarzy :D a nie do ałej jego twórczości .. więc jak zwykle nie odnosisz się do meritum. Jego komentarze mnie śmieszą . Co do ksiązek się nie wypowiadam. Rozumiesz ? czy po pisiowemu ci napisac ? :D jak zwykle mieszasz ze sobą sprawy .... :-O lepiej powiedz co sądzisz o wypowiedzi Poncyliusza i jak mogły poczuć się rodziny ofiar gdy powiedział to co powiedział ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"otulona_.." "Tycjan krotko nie wszyscy podpisywali i dawali sie wcielic, moj dziadek nie podpisal i zostal wyslany do obozu pracy w DE, dlatego oboz pracy bo mial juz gdy zaczynala sie wojna wysoki stopien wojskowy i to mu zapewne uratowalo zycie, takze nie generalizuj" Nie uogólniać ? W czym ? Że to była wielka tragedia dla tych ludzi ? Myślę , że sugerujesz nowy wątek o tych , którzy podpisali Volkslisty z własnej nieprzymuszonej woli i znaleźli się w Armii Niemieckiej jakby na życzenie . Zapewne z liczby ponad 0,5 mln i pewien ( może nie mały) procent to zrobił . Ale nie o tych mówimy . Mówimy o tych ponad 10 mln . Polaków , którzy po wcieleniu ziem zachodnich do Rzeszy zostali uznani za bezpaństwowców . Gdyby nie podpisali volkslisty , ich rodziny podlegały deportacji lub skazywani byli na powolną głodową śmierć . To działo się gdzieś na początku lat 40 . ( Wspominałaś kiedyś o nalotach alianckich na Drezno . Ojciec Mamy pochodził z austriackiej rodziny i nosił austriackie nazwisko . W I wś . przez 7 lat był w Armii Franca J. Przed i w czasie wojny prowadził hrabiowski tartak w Woli Ocieckiej . Tuż przy poligonie Blizna . Jak nastali tam Niemcy ze swoimi V1 kazali podpisać mu Volkslistę . Dziadek nie podpisał . Efekt tej decyzji był taki , że Babcię z dziećmi wysłali do obozu pracy w Dreźnie . Moja Mama miała wtedy 10 lat . Dwie najstarsze siostry nie wróciły . Zginęły od alianckich bomb , wychodząc z obozu w poszukiwaniu jedzenia , kiedy Niemcy chowali się w schronach . Do końca życia kiedy słyszała dźwięk syren miała łzy w oczach . Trauma tamtych dni towarzyszyła jej do końca . ) "otulona_ .." wspominamy i stajemy w obronie tylko tych , którzy ratując życie swoje i swoich bliskich byli zmuszeni podejmować takie decyzje . Ludzi , którzy tam na zachodzie walczyli w powstaniach o Polskość , a później musieli ubrać znienawidzony mundur . Była taka historia Władka (chyba) z Podola , który w czasie tej wojny 4x zmieniał mundury . Historia nie znosi polityków . Historia lubi tylko trzeźwo myślących .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×