Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość wawcia_powraca3
dobrze wiesz jak to wyglada ze nikt za parawan nie wchodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia_powraca3 grzelak to ciota jak i 3/4 skladu wraz z zarzadem sie nadaja I Ty go nie lubisz???? Kces mydełko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
kces cukiełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
haha ja nie pasuje na stolyce??? hahahaha haahhhhahah :D:D:D tos mnie rozbawil toc mozesz przeciez myslec co chcesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
misiu nie jestem typem czlowieka co przyjezdza tutaj i robi kariere w korpo :D:D a wekendy spedza w klubach :D:D to domena wiesniakow :D:D ktorzy mysla ze zlapali Pana Boga za nogi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia niejeden wiesniak ma dzis wille i merca na posesji w przeciwienstwie do wawiaka z kamienicy warszawskiej :P w której sie menele odlewają :classic_cool: także sie tak nie nadymaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
nie mieszkam w kamienicy a willa i merol to nie jest jakis szczyt osiagniecia kogos kto zrobil z siebie szmate dla kariery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
czemu sie martwisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciekawe wawcia czemu warszawiacy sie tak na wies pchają poza to wspaniałe miasto. I ja tu mnie mówię o wiesniakach robiących w wawce karierę ale o tych co gospodarkę z dziada pradziada prowadzą :classic_cool: jełopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shatyn Z tego wywnioskowałem: 12.05.2010] 21:53 [zgłoś do usunięcia] Shatyn (Shatyn@chello.pl) O porządkach panujących w samolocie prezydenta... Prawego i sprawiedliwego... "Pasażerowie Tupolewa złamali procedury dotyczące korzystania z telefonów komórkowych w trakcie lotu - wynika z informacji, które reporter TOK FM uzyskał w Dowództwie Sił Powietrznych. Komórek można używać tylko wtedy, gdy w samolocie jest zainstalowana specjalna aparatura do ich obsługi. Tupolew nie był w nią wyposażony. Być może błędnie wywnioskowałem- ale swoja drogą ciekawym zagdnienem jest fakt- ile osób 7.04 z delegacji premiera Tuska- korzystało z telefonów na pokładzie tego samego samolotu? Można to wyciągnąć z bilingów od operatorów- jeśli wyjdzie, że nikt- to przyznam- u premiera ( w tym w jego kancelarii)- jest all perfect. A swoją droga już mnie mierzi ten spór- niech wreszcie wygra pan Komorowski- będzie to co chcecie- tylko pozostanie jeden problem- na kogo zwalić niepowodzenia? Ale przecież zawsze można powiedzieć, że to wynika z rządów PiS-u- dlogofalowe efekty zaniedbań 2005-2007. Więc głowa do góry- po co te nerwy- przcież przez 3 lata już prawie trąbią że PiS do władzy nie wróci- bądźcie pewni wygranej najlepszego kandydata, "mniejszego zła"- czy jak tam jeszcze go zwiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>aż strach pomyśleć co będzie jak będą mieli większość w sejmie i prezydenta. Jeszcze to znalazłam. "Nie bojaj się". :) Nie zbiorą większości, jak coś będzie nie w smak. Spokojnie. Szybko powstaną inne koalicje, chociażby na potrzebę jednej ustawy. :) Do zmiany Konstytucji, nigdy nie znajdą większości. Spokojnie. Nie ma co panikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
skoro 3 mieszkania to jest nic to co trzeba robic zeby cos osiagnac :D:D ???? i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawcia do tego argumentu chyba ci było potrzebne świadectwo z gimnazjum :classic_cool: Musztarda kurcze mogliby wreszcie tą konstytucje zmienic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano.... to ciekawe wawcia czemu warszawiacy sie tak na wies pchają poza to wspaniałe miasto. I ja tu mnie mówię o wiesniakach robiących w wawce karierę ale o tych co gospodarkę z dziada pradziada prowadzą jełopie To kto się w końcu na wieś pcha, bo jakoś nie mogę zrozumieć. Albo już przepracowana jestem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego maja zmieniać
konstytucję nie rozumiem ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
te ano to samo nie wie co pisze :D:D pisze bo pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Mustard Returns >>>Musztarda kurcze mogliby wreszcie tą konstytucje zmienic A co chcesz dołożyć albo wyrzucić? >> Prawo do posiadania broni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
a ja za takim prawem nie jestem zbyt wielu idiotow mogloby zrobic komus krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano wie co pisze :classic_cool: tylko teraz brak czasu na wyjasnienie znikam pozdrówka dla pisarzy i wsi warszawa :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co wam broń
???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WeWo>>> jestem przeciw temu prawu. :) I do tego nie potrzeba zmiany Konstytucji. Komisja Przyjazne Państwo proponowała już dawno stworzenie pozwoleń na broń łowiecką, kolekcjonerską, sportową, czy wreszcie do samoobrony, co ma ułatwić dostęp do broni palnej. Idąc w kierunku liberalnych rozwiązań amerykańskich. Nie wiem na jakim etapie i czy w ogóle się nad tym pracuje, nie śledziłam tematu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
Dlatego, że broń posiadaja bandziory. I chce mieć równe szanse jak się z takim spotkam... a gdzie chcesz spotkac takiego bandziora??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
u nas w kraju jesli by mozna legalnie posiadac bron to wzrosla by przestepczosc o jakies 500% :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty nie jesteś
[Dlatego, że broń posiadaja bandziory. I chce mieć równe szanse jak się z takim spotkam...] od tego żeby chwytac bandziorów czy z nimi się rozprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wawcia_powraca3
no nikt tego nie lubi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. Idę. Wrócę jak się sieczka i wodospady skończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×