Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość sffsaa
Ja nie rozumiem entuzjazmu niektórych ludzi co do kandydatury Pana Kaczyńskiego. Tej ślepej wiary w cudowną przemianę, tego współczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamska orange
dlaczego nie chcesz ze mną rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie udała się wersja z winą
pilota, społeczeństwo nie łyknęło nie udała się wersja z winą kaczyńskiego - społeczeństwo nie łyknęło czas na kolejny ubaw - komórki, łyknie czy nie łyknie - oto jest pytanie! :D :D :D a to też wina kaczyńskiego, powinien przejść się po samolocie i odebraż fanty, po wylądowaniu oddać podróżnikom jestes tak głupi, czy udajesz???? nie mogę wyjść z podziwu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha hi hi hi ....
do ..........sffsaa każdy wierzy w to w co chce wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha hi hi hi .... A masz dowody na to że podzielili? A może to Tuck podzielił? A może byli już podzieleni? A więc byli od wieków jak mamy pokój to się żremy jak wściekłe psy. I prawda jest przykra że nam zamordyzmu trzeba a nie żadnej pseudo demokracji. sffsaa Tak a samolot się rozbił o 8.56 i jeszcze kilka razy wcześniej też..... Co do komórek na tupolewie to one zakłócają system którego w Smoleńsku nie było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sffsaa
"Komorowski to porządny, stabilny facet o ugruntowanych pogladach, o wbudowanym poczuciu sprawiedliwości, wyksztalcony, z dobrą przeszłościa."-- zgadza się. CO dobrego przyniósł nam Pan Jarosław z Bratem będąc u władzy? Co może zaoferować nam człowiek, który żyje ciągle przezsłością, który nie odnajduje się w dzisiejszym świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha hi hi hi ....
do ...nie udała się wersja z winą a ty jesteś tak durna czy udajesz ???????????????? nie wiesz, że to media podają informacje miej pretensje do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moonon
Ja tylko krótko ad vocem kwestii końca wojny. No cóż padło tu wiele detali i wiele ogólnikow. W tym temacie zgadzam się raczej z WeWo. Dla mnie nie wątpliwości,że olbrzymia hekatomba była gwarantem zwycięstwa. I naprawdę nie negujmy roli terroru nkwd w całej akcji. Bo jak tak dalej pójdzie to ktoś jeszcze wypali że na syberię(za starymi podręcznikami)to ludzie za chlebem wyjeżdżali. Był Terror. Było strzelanie w plecy. Strach. Takie są fakty. A kwestię,że nie było w tym pośpiechu nie uważam za uzasadnioną. Niemcy mieli swoje spojrzenie na kwestię zsrr. To był tymczasowy sojusznik.Jest w tej sprawie coraz więcej danych świadczących za tym,że jeśli tego nie zrobi Hitler. Stalin go uprzedzi...... Pod samą granicą z terytorium Polski zajętym przez Niemców znaleziono w niektórych miejscach zakopane rezerwy ekwipunku wojskowego w tysiącach egzemplarzy. Obuwie itd. Przewidziano po przemarszu z głębi zsrr konieczność wymiany właśnie w tym miejscu. Planowano marsze bez dodatkowych obciążeń. Wywiad niemiecki miał informacje,że Rosja prędzej czy później uderzy. To obecnie stanowi nadal przedmiot polemiki historyków i badaczy. Głównie z uwagi na ocenę wydolności armii radzieckiej bezpośrednio po 40r. Ale jeśli przyjąć za fakt,że w 43r. było lepiej to należy żądać sobie pytanie dlaczego? Hitler nie mógł znać szczegółów. Uprzedził atak i zainicjował resztę syfu jaki pochłonął niebagatelną liczbę ofiar po obu stronach. Ja nie chce polemizować ale ten terror na froncie był bo inaczej by nie wygrali. Hitler ich uprzedził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha hi hi hi ....
[A masz dowody na to że podzielili?] a ty nie masz, chyba żartujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie nie o TAKE demokracje Wałęsa walczył żeby teraz każdy mówił co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
jutro może podadzą kolejną wersję np : -siła wyporu nie była w stanie utrzymać samolotu wraz z załogą w powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sffsaa
Pwie Wam tak. Na początku, po katastrofie było mi przykro. Czyłam smutek i żal. Za tych wszystkich ludzi. I nawet za Prezydenta, którego nie znosiłam. Ale żałowałam ich jako ludzi, że zginęli tak tragicznie, żę mogli dalej żyć, że ich rodziny cierpią. To co póżniej działo się w mediach powolo niszczyło mój żal i smutek, ponieważ mdliło mnie od wyświęcania Prezydenta. Ale była cicho. Bo nie żyje. Bo pomyślałam, że należy zamilczeć nad tą trumną. I chociaż w środku po prostu mnie rozrywało, to nie debatowałąm, nic nie mółam. Ale Wawel to było już przegięcie. Skoro PAN JAROSŁAW w tak chamski sposób umiał wykorzystać żałobę narodową, to i ja stracilam blokady. Kandydatura Pana Kaczyńskiego to jest dla mnie kompletna abstrakcja. A ślepota naszych rodaków całkowicie mnie rozczarowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sffsaa
kimże jest człowek, który w był tym "przynieś, podaj,pozamiataj" kiedy wielcy ludzie walczyli o POlskę. Kimże jst człowiek, który miesza z błotem wielkich, zasłużonych Polaków, jak Lech Wałęsa? Gdyby Jarosław miał jakieś osiągnięcia, gdyby zrobił coś wielkiego w tamtych dniach, to może bym to zaakceptowała. ALe to człowiek chory na władzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sygnał z komórek może zakłócać systemy pokładowe..." Dobra Shatyn napisz które. Wykaż się . A i w tej wypowiedzi którą cytujesz na końcu zostało powiedziane że jest małe prawdopodobieństwo żeby komórki miały wpływ na katastrofę ciekawe czemu tego nie napisałeś. A co do dzielenia to PO oczywiście cały czas chciało łączyć :D i wstrętni Kaczyńscy im przeszkodzili :D Dobre bardzo dobre. Chce zauważyć że od PO w podskokach 2 z 3 tenorów uciekło. Czemu? Skoro to taka partia łączenia? A co sie dzieje w ich młodzieżówkach? Walka o władzę na pięści. Bo pomijam kampanie łączenia polaków poprzez sponsorowane przez PO agresywne wpisy w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha hi hi hi ....
dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sffsaa
Pan Wałęsa nie był dobrym prezydentem. Ale ma niewątpliwe zasługi dla naszego narodu. I wie o tym cały świat. Tylko malutcy ludzie mają odwagę by to niszczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha hi hi hi ....
po prostu trzeba poczekać na wyniki śledztwa i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sffsaa A Wałęsa nie zmieszał z błotem ludzi którzy mu pomagali? a jak najbardziej zmieszał a tak na marginesie to zastanów się co piszesz bo Kaczyńscy byli dość blisko twojego wielkiego Wałęsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sffsaa
Dokładnie. Musimy czekać, aż wszystko będzie jasne. Wtedy prokuratura przedstawi nam to, co ustaliła. Czego Wy oczekujecie po miesiącu od katastrofy? Czy zdajecie sobie sprawę ile czasu bada się czarne skrzynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha hi hi hi ....
oczywiście czy ktoś chce czy nie Wałęsa juz przeszedł do historii i nasze dzieci beda się o nim uczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sffsaa
Wałęsa nie jest moim idolem. Ale uważam, że ludzie, którzy nic nie robili wtedy nie są upoważnieni by wieszać na nim psy w taki sposób. Wtedy możę byli blisko... i co z tego. Chodzi o to, co zrobili teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość High Fedef
Shatyn no przepraszam ale ten tekst o "porządkach na pokładzie samolotu prezydenta prawego i sprawiedliwego"to niestety koleja słowna manipulacja zmierzająca do przypisania winy za tragedię prezydentowi. Pragnę Ci napisać,że jeśli ktoś dzwonił z telefonu,ktoś z tych kilkudziesięciu osób to nie prezydenta zadaniem jest chodzić i wyłączać komórki. Tyle tu było w swoim czasie o uprawnieniach kapitana statku. Że on rządzi na pokładzie samolotu a teraz Ty co chcesz przez to napisać? Że to prezydent za te porządki odpowiada? Odrobinę konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha hi hi hi ....
Kaczy ńscy jak pracowali w Kancelarii to co chwile były awantury jak wiemy potem Wałęsa wywalił ich z Kancelarii to palili kukłę prezydenta Wałęsy, a sami domagali się uwielbienia i uszanowania Lecha jak był prezydentem to wlasnie bracia Ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sffsaa Czarne skrzynki bada się do kilku godzin do kilku tygodni w zależności od ich stanu i systemu w nich zastosowanego. Sporządzenie pełnego raportu z ich analizy może trochę więcej zająć ale w zasadzie z informacji medialnych wynika że są one już zbadane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekk..
nie zostały zbadane w Polsce pod względem spektograficznym ciała ofiar - badania takie przynajmniej wykluczyłyby wersje wybuchu w samolocie czegoś innego , a więc zamachu ( zniszczenia samolotu i ciał uprawdopodobniają tą tezę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sffsaa
Wałęsa przeszedł do Historii bo zasłużył. A Kaczyński...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha hi hi hi ....
na doniesienia medialne trzeba brać poprawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sffsaa
analiza czarnych skrzynek i ustalenie faktów może trwać nawet kilkanaście miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość High fedef
O poza tym nikt nie przesądził że akurat to mogło zakłócić sprawność urządzeń nawigacyjnych na pokładzie. Poza tym bardziej prawdopodobne było że większość korzystała z telefonów w trakcie lotu na pełnej wysokości niż przy samym lądowaniu lub na kilka minut przed katastrofa(nie nawet kilkanaście). No to jak w końcu jest? Czekaćie te kilka miesięcy na wyniki czy już się bawićie w podanie przyczyny(po waszej najwyraźniej myśli)? Powtórzę. Odrobinę konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×