Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość
Germanotta kojarzy mi się z Niemcami. A zjednocznie i tak musiało nastapić bo podział był sztuczny i Niemcy na pewno przetrwają w odróżnieniu od UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To straszne !!! Białystok jeszcze przed Śląskiem stał się niemiecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Tobą shatyn że musiało , ale ja nie o tym mówiłam, tylko o tym że dużo kosztowało . Ci z zachodnich Niemiec nie byli tak strasznie zadowoleni z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Shatyn już zdrowy i sprawny, jak dawniej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No i wykrakałaś otulona.... Germanotta- to watpliwy zaszczyt- ale nie jestem Shatynem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Shatyn mógłby się zalogować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ 14:12 [zgłoś do usunięcia] a tymczasem } Kolejny gniot prawny, PO w tym celuje. Mogę nie planować wyjazdu na ponad sześć miesięcy. A jak się okaże na miejscu że jednak to co mam zachrzaniać tysiące kilometrów by poinformować o tym fakcie gminę? Niepraktyczne i nic nie wnoszące do życia prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no tak, przypomniałaś mi o robocie- idę kontynuować malowanie kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin jesteś nieporadny
Platforma Obywatelska nie lubi ciebie, bo jesteś głąbem kapuścianym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 100% nikogo poza rodziną i znajomymi o takim ewentualnym wyjeździe nie zamierzam informować. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia w ogole nie jarzy
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://tnij.org/jgot I okazuje się że nie trzeba być muzułmaninem by mieć dwie kobiety. :classic_cool: http://tnij.org/jgov No a ich zwierzchnik, Jaruzelski jest gościem prezydenta, nie dziwi nic. { Jak dowiedziała się gazeta, byli milicjanci są wzorowymi więźniami, dzięki czemu często wychodzą na przepustki. Niektórzy spędzają w sumie 2 miesiące w roku na wolności. } O jakże surowo potraktował tych zabójców nasz wymiar sprawiedliwości. :classic_cool: http://tnij.org/jgoy Tylko idiota nie widzi że żyje się lepiej. :classic_cool: Itd. Itp. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek, który siedzi bądź co bądź za zabicie człowieka, spędza dwa miesiące w roku na wolności? Ktoś coś rozumie z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upicie patologiczne
A słyszeliście o tym facecie co miał wypadek i porosił o opieke nad starą matką a policja pojechała i nic nie zrobiła .. ? kobieta zmarła z głodu i chyba na zapalenie płuc ...była lekarzem, całe życie niosła pomoc innym tym policjantom tez nic nie zrobią !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się kocha to nie taka łatwa sprawa z tym "wypier". Rozsądek widzi kwestię jasno. Co prawda ja potrafiłem przerwać taki związek, ale łatwe to nie było i nie potrafiłbym tego skwitować jednym słowem. ;) Mistrzu... czegóż to rząd nie robi dla naszego dobra, nawet strzeże nas przed hazardem, przed dopalaczami, narkotykami, zbyt wysokim kursem złotego, i wiele, wiele innych rzeczach. Dbają o nas dlatego muszą podnosić podatki i akcyzy. Będa mieli więcej pieniędzy będą mieli za co lepiej o nas dbać. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z tego że był niepoczytalny? O_O Znowu się nachla, kogoś zadźga i nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narkotyki , dopalacze , grzybki , mieszanki różnych lekarstw , kleje itd... A w tle upadek podstawowych wartości . I takich przypadków będzie z każdym dniem przybywać . List o. Ludwika Wiśniewskiego przeczytali !? O grzecHach polskiego kleru ? To też pośrednio przyczynia się do powstawania takich patologii . Nasza młodzież jest bardzo słaba psychicznie , a wzrost agresji widoczny na każdym kroku . Prawo , choć mówi się , że w Polsce bardzo restrykcyjne jest bezradne . No chyba , że policjanci złapią podpitego rowerzystę chyłkiem przemykającego się po osiedlowych uliczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narkotyki , dopalacze , grzybki , mieszanki różnych lekarstw , kleje itd... A w tle upadek podstawowych wartości . I takich przypadków będzie z każdym dniem przybywać . List o. Ludwika Wiśniewskiego przeczytali !? O grzecHach polskiego kleru ? To też pośrednio przyczynia się do powstawania takich patologii . Nasza młodzież jest bardzo słaba psychicznie , a wzrost agresji widoczny na każdym kroku . Prawo , choć mówi się , że w Polsce bardzo restrykcyjne jest bezradne . No chyba , że policjanci złapią podpitego rowerzystę chyłkiem przemykającego się po osiedlowych uliczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:35 [zgłoś do usunięcia] otulona_snem } Nie zamierzałem wpływać na czyjeś zdanie. :P Zasugerowałem tylko że każdy z nas jest inny, więc jakąś dozę zrozumienia dla tkwiących w takich chorych związkach, w sobie noszę. :classic_cool: Oczywiście nie pochwalam w żadnym stopniu, jestem w stanie to rozumieć. Tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem w Grecji jak zachowują się nastoletnie brytyjskie lochy:) Znajoma powiedziała, że jak patrzy na to co wyrabiają to ona nie chce mieć córki:) Sodomia i Gomoria-, że tak klasyka zastosuję w cytacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty skurwysyński szowinisto
kto daje ci prawo do określania kobiet mianem loch, ścierwojadzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam kto to powiedział.. "historia uczy jednego, że jeszcze nigdy, nikogo i niczego nie nauczyła". To mi się przypomniało słuchając w radiu o tym co się dzieje na drogach. Czy to pierwsza taka zima w Polsce? Nie, mimo tego w każdą taką zimę są takie same kłopoty. Oczywiście niezależnie od rządzących partii. Logistyka zawodzi czy odwieczny bark kasy? Retorycznie się pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×