Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

A tam, jeśli już coś go wykończyło to brak odpowiedniego dystansu do forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona a ten post z 19:03 to do mnie??? Napiłaś się czegoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ifcia;) A co, bo nie wiem, w czym rzecz???? ;) Ja o pociągach. A od chyba środy u mojego brata w pokoju wiszą śliczne, świeżutkie nowe rozkłady jazdy z Wro i do Wro:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też nie więc proszę o wytłumaczenie. Ani ponoć coś mam do Ciebie. Tak sugeruje Twoja koleżanka. Wiesz o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar grubaska.
ma ponad czterdziechę .:( spr. und potw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty zawsze masz coś do mnie, a ja do Ciebie. Chociaż to, że czasem się miziamy po noskach, a czasem ciągniemy za kucyki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani z całego serca gratuluję nowej, kafeteryjnej paczki znajomych. Zmywam się bo obsesje nie zawsze odrzucały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka, ja nie odbieram tego w opisanych przez Ciebie kategoriach. Absolutnie. Otulona, Ty nie wiesz, do czego jesteśmy zdolne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iftar grubaska.
Najpierw zazdrosna o szatyna:P:O:P:O:P:O A teraz o Ani?:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona nie pij
stajesz się wulgarna.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej żeby Tobie ząb z ust wyleciał niż brzydkie słowo. Znacie taką ludową mądrość????? Do podlaskiego już trafiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupolinka otulinka
zatkao kakao? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupolinka otulinka
nie dostrzegasz że każdy ma cię tu dosyć, tylko myr odpisuje z wrodzonej grzeczności? :classic_cool: nic dziwnego że faceci od ciebie uciekają :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedz cicho Myrus
popatrzmy se chociaż jak o Ciebie walczą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość El passodoble
Ikto powiedział,że sezon ogórkowy w polityce trwa latem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty q
Niech żyje polityka/reaktywacja!Ch...om precz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce mi sie rzygac
Ja kiedyś zostanę prezydentem i wtedy Kaczyński Jarosław przy mnie to pikuś. Już widzę te nagłówki w Wyborczej i innych takich: Demokracja jest zagrożona. XYZ krzyczy na platformę. Tak. Będę upajać się tymi nagłówkami. To będzie oznaczało, że się boją. Jeśli się boją to dobrze. Muszą się bać. Bezkarni być nie mogą. Może przy tym dojść do jakiś buntów, aczkolwiek myslę, że dopiero wtedy ludzie zdadzą sobie sprawę z tego co się tak naprawdę dzieje. Staną po mojej stronie i w końcu nastąpi uwolnienie. Tak tak tak. To nie są słowa rzucane na wiatr. Wszyscy teraz się bogacimy, aby stworzyć wlasną telewizję. Każdy z nas jest inny, toteż każdy używa innych metod. Korzystamy z życia jak się tylko da. Zdobywamy pewne rzeczy różnymi metodami. Inni fair, inni już przekraczają pewną barierę dopuszczalnych czynów, twierdząc, że cel uświęca środki. Występujemy pod hasłem Najlepsza Droga dla Polski. To jest cel, któremu poświęcamy wszystko. Kto wie może pomożemy też innym krajom. Jeden z naszych ludzi ma teraz pewne kłopoty. Oj bo będzie źle. Nie zniszczą nas. Nasza grupa jest podzielona na kilka podgrup. Każda jest za coś odpowiedzialna, za jakiś odcinek który musi zawojować. Tak, bo to nie jest sport, to jest wojna. Oni chcą wojny, to ją dostaną. W końcu idzie tutaj o wspólną sprawę jaką jest Polska. Do boju! Z Bogiem, Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez die chce
kiedy Ciebie czytam :O dobra, nie czytam, nie chce mi sieę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś tu ogląda Dextera?
pewnie kurde nikt, a szkoda, szkoda... Żałujcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×