Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Nie da się zaznaczyć że przeczytałem regulamin. Skakanie tabulatorem omija to zaznaczenie. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co otulona
trafiłaś na paskudne forum więc się tak nie uzewnętrzniaj - dobra rada. I nie cwaniacz. Wali cię to?Ok. Poczekamy zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawa jest powazna: 23:10 [zgłoś do usunięcia] Shatyn Jutro wazny dla mnie dzień.Kto życzliwy niech trzyma kciuki albo się pomodli. Sprawa jest poważna.A jak kto niezyczliwy to niech spada.xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrastwujcie tawariszy
Czy nie widzieliście może starego grzmota, szlachcica łopatę ????? Tego po HUJ. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że to ludzie sami z siebie robią jaja, w końcu Niesiołowski sam się na posła nie wybrał. Więc ten dyszący nienawiścią człowiek reprezentuje elektorat, który na niego głosował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... no ktoś kto widzi nazwisko Niesiołowski i stawia przy nim krzyżyk.. głosuje na partię? Jest na tyle znany że myślący człowiek na pieniacza by nie zagłosował. Niesiołowski jeśli idzie o wściekliznę polityczną jest człowiekiem na tyle "wybitnym" ,że ciężko wyrokować że zawdzięcza, swoją bytność w sejmie tylko dzięki ordynacji wyborczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z polityki najlepsza jest
muza :) wreszcie cos co koi me chore dusze nie dam swoich kawałkow, bo nie lubie sie dzielic "soba" ale Yanna, zname http://www.youtube.com/watch?v=-ZJDNSp1QJA&feature=related mam nie wypastowane butki, a mus wyjsc do urzedu zeby sie jakis pies trafil, to moze glanca zrobi 🖐️ ludki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze mnie nie ublizac
:P ja jestem o stopien wyzej nizli idiota :classic_cool: 👄 kochany Myrevinku :P :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz szybko wklej cos dla
mnie :D lubie3 byc rozpieszczana :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Wykonana przez niego ballada "Ballade pour Adeline" (Ballada dla Adeliny) rozeszła się w nakładzie 22 mln kopii } To co do wykonania Richarda Claydermana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×