Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość potem i z powrootem a z tym to
00:46 [zgłoś do usunięcia] Myrevin Dziś jest już za późno. A naród wybiera spokój, sądząc że to go uchroni przed konsekwencjami rządów socjalistów i postkomunistów. A najbardziej wkurza mnie to, że ja też za to beknę. To mnie wyprowadza z równowagi w demokracji. Głosują idioci, i głosują rzecz jasna na idiotów. No i mamy co mamy. To powinno być urządzone inaczej. Ci co głosowali na partię rządzącą powinni płacić podatki . Wszyscy inni powinni być od nich zwolnieni. Taki system szybko by zweryfikował skuteczność polityków. ciekawy tok myślenia głosują na paltformersów czyli POlszewię po to żeby się uchronić przed rządami paltformersów ps Ty nie bekniesz tzn bekniesz ale po sześciopaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potem i z powrootem a z tym to
00:50 [zgłoś do usunięcia] leb powinien mu spasc nigdy nie jest za pozno , na wyrownanie rachunkow równaj dam ci adres tego ciecia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leb powinien mu spasc
won mendo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leb powinien mu spasc
rak sie gownem nie brudzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beknę, dobiorą sie do mojej kasy w OFE, koszty zadłużenia już ponoszę. Żyję tu, ale obserwując to co robi obecnie rząd w Polsce, kombinują jak tu się wyprowadzić z tego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się chyba wyprowadzę, za kilka m-cy. Źle się dzieje, a jestem pewny, że będzie znacznie gorzej. Jak Donek wejdzie na drugą kadencje, a wejdzie na 99%, nie będę miał dylematów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym bardziej, że polityka miłości chyba dobiega końca ;) " Tusk zachował się skandalicznie, to było niegodne premiera. Ewa Kochanowska zapytała, czy zadawanie pytań dotyczących katastrofy smoleńskiej jest niebezpieczne. I to wyprowadziło premiera z równowagi, który wprowadził się w stan niezrównoważenia emocjonalnego, mimo że premier podczas spotkań wielokrotnie prosił o powściągliwość w emocjach. Zaczął krzyczeć do mikrofonu, nakręcał się. To właściwie była słowna napaść przy użyciu obraźliwych słów mówi Rogalski. Tusk miał powiedzieć Kochanowskiej jedno z dwóch sformułowań: „jest pani bezczelna, albo „to Wystąpię do premiera o udostępnienie stenogramów ze spotkania mec. Rafał Rogalski jest bezczelność, a także, że uprawia „obłudną insynuację. Te słowa były wypowiadane w naprawdę dużym wzburzeniu premiera. To było właściwie krzyczenie do mikrofonu i każde kolejne zdanie przynosiło nowe inwektywy w stronę Ewy Kochanowskiej i całej sytuacji mówi Rogalski."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, nie było tam żadnej kamery? Nikogo kto nagrałby to spotkanie? Naprawdę podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt z ludzi nie miał dyktafonu? W końcu to było spotkanie z premierem. Może cos jednak wycieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień bez dobrej wiadomości dniem straconym: Dajcie mi karabin bo nie wytrzymia:) Wprowadzenie nowego, lokalnego podatku rozważa Platforma Obywatelska. Eksperci biją na alarm. Nowy podatek miałby pomóc samorządom remontować sieci energetyczne. Taki zapis może pojawić się w nowym prawie energetycznym - ustaliło "Metro". Eksperci uważają, że samorządy nie powinny inwestować w sieci należące do prywatnych firm. - Inwestowanie w wiele mniejszych linii nigdy nie będzie dochodowe dla firm. Ale to nie znaczy, że można się godzić na to, by ludzie nie mieli prądu. Chcemy, by samorządy włączyły się w tego typu inwestycje - mówi „Metro Andrzej Czerwiński, przewodniczący sejmowej podkomisji ds. energetyki. Jedną z możliwości finansowania remontów newralgicznych sieci mógłby być nowy lokalny podatek, który płaciliby mieszkańcy w opłatach za energię. Specjaliści nie pozostawiają na pomyśle suchej nitki. Henryk Kotuła, ekspert ds. energetyki z firmy consultingowej Energo System zauważa, że rząd za pomocą swojego Urzędu Regulacji Energetyki co roku ustala taryfy za energię. (źródło Metro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w świetle ciągłych doniesień o grupie oszustów , którzy jeszcze niedawno usiłowali nas przekonać , że Kaczyński to człowiek normalny , a teraz nagle przejrzeli na oczy przeszła jakoś bez echa kolejna ustawa "paranoja do kwadratu " o obowiązku 35% umieszczania kobiet ( ewentualnie mężczyzn - ha ha ha ) na listach wyborczych . I nic to , że np. w danym okręgu co mądrzejsze kobiety wezmą się za biznesy i będą miały gdzieś zabawę w politykę . Można brać z łapanki np. gospodynie domowe A co ! Politycy i biurokraci wiedzą lepiej . Straszne to , że ta ustawa to przede wszystkim inicjatywa feministek . Brrr... straszne słowo ..... Rocznica stanu wojennego troszkę zmniejszyła ilość doniesień o "oszustach" co to im niby rozum wrócił . A ze stanu wojennego pamiętam taką głęboką refleksję , która dotarła do mnie 13 grudnia na lotnisku wojskowym w Modlinie ( gdzie akurat przyszło odbywać mi ZSW) . Nawet najwięksi wojskowi idioci , debile , bezmózgi , dręczyciele i sadyści , zarówno z kadry zawodowej , jak i żołnierzy służby zasadniczej , potrafią być grzeczni , mili , kulturalni jak całemu wojsku rozda się ostrą amunicję . Taki nabój w magazynku cudownie uzdrawia atmosferę we wszelkich złych relacjach . Ot , naturo ludzka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubić feministek... ale co tu lubić, przecież feministkom jawnie chodzi o dyskryminacje mężczyzn. No jak nazwać inaczej obowiązkowe umieszczanie kobiet na listach wyborczych, jak nie dyskryminacją mężczyzn? No i rzecz jasna umieści się tam więcej pań pokroju Alicji Tysiąc, która w Warszawie została radną. Ja do tej pani nic nie mam, ale na Boga, jakie ona ma kompetencje by być radną, będzie się dobrze procesować z miastem o pieniądze dla siebie? "Demokracja to ustrój, w którym panuje dziwaczne przekonanie że większość to mądrzy ludzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma w słowniku języka polskiego słowa onego-zatem de facto nie istnieje:) Seksizm gra w tej samej lidze co: antysemityzm, homofobia, ksenofobia, rusofobia. Zresztą same z siebie te wyrazy z końcówka fobia sa niepoprawnie skonstruowane-fobia świadczy że sie czegoś ktoś boi-np pajaków w arachnofobii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kojarzą mi się z Różą Luksemburg , Wandą Wasilewską itd ... Trudno , żebym lobbował na rzecz JKM i lubił feministki . 90 % nieszczęść tego świata zaczęło się od wyjścia kobiet z kuchni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rzuciłbym jeszcze 9% żeby liczba pięknie wyglądała-jak na promocji w Tesco:) Że tez żadna feministyczna flądra nie walczy o 35% miejsc na górniczych listach płac pracowników dołowych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to rozmydlanie tematu , bo nie problem w feministkach . Problem w obowiązku !!! umieszczaniu 35% kobiet na listach . Taki prawny obowiązek do przecież idiotyzm do potęgi . Czasami aż się prosi rozdać znowu ostrą amunicję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam takie rzeczy i nie nażarty zastanawiam się czy nie zostać faszystą. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No idiotyzm-ja to wiem, Ty to wiesz, Myrevin wie ale czy w tym kraju ktoś słucha ludzi myślących zdroworozsądkowo? Nikt. Cięzko zmusic ludzi do myślenia szczególnie gdy idolem ich jest Majewski, Wojewódzki a jedyną rozrywką-Taniec ze szmatami i chlanie na sobotnim grillu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Taki prawny obowiązek do przecież idiotyzm do potęgi . } PO dba o prawa kobiet. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×