Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość dystans to ignorowanie
opinii o samych sobie i innych na nasz temat, szczególnie tych złośliwych i niepochlebnych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam. To że rodzina dorobiła się dworku(drewniany może wieczorem wrzucę fotę) nie oznacza jeszcze arystokratycznych korzeni. :P Dziadek był wykładowcą na uniwersytecie Wieleńskim i dochrapał się tytułu profesora. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgniła inteligencja
sypie piach w tryby robotniczego etosu, złóżcie myrevin samokrytykę za wasze wszawe kułackie pochodzenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesamowite, dzieci są
zdumiewające, ale... to Korea Północna... tam dla "ukochanego wodza" szkoli się dzieci, młodzież, żołnierzy. Dla efektu i lepiej nie wnikać jakimi metodami. Jak tak patrzę na te filmiki, to robi mi się :( . http://www.youtube.com/watch?v=yE7waNi5dc0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgodzę się z tobą IFTAR
05:52 [zgłoś do usunięcia] iftar ...Ocaleni z Zagłady potrzebują rekompensat za mienie utracone w Polsce, aby radzić sobie z problemami starości - mówi sekretarz generalny WJC Michael Schneider.... http://tnij.org/kvku I jak tu nie mają się tworzyć nastroje antysemickie po przeczytaniu takich wypowiedzi??? >>>>>>>>>> Jeste ś po prostu niesprawiedliwa Dlaczego Żydzi nie maja dostać rekompensaty lub zwrotu zagarniętego mienia przez PRL, a KK tak ? Co tutaj ma do rzeczy antysemityzm ? W takim razie można tez powiedzieć o antyklerykaliźmie Żydzi, ktorzy przeszli przez piekło II wojny światowej, mają życ w nędzy na stare lata, a kler żyć w luksusie ? Nie, nie rozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myr ...
10:11 [zgłoś do usunięcia] Myrevin Moja rodzina zostawiła dworek, osiem pokoi, sad, ileś tam drzew, na terenie Wilna. No i mieszkanie dwupokojowe w centrum Wilna. I to państwo polskie ma coś nam zawracać nie Rosja. Dziwne. >>>>>>>>>>>> Wilno to Litwa kolego, a nie Rosja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwrot mienia hehehe
Najpierw trzeba zaspokoić kościół. A to nie ma końca jak wiemy, bo KK zawsze jest malo, zagarnęli to co było ich i to co nie było, a nasza władza, głównie SLD na to pozwoliła i udawała przez 20 lat, że nic się nie dzieje, do momentu, aż media przestały milczeć i zlodziejstwo KK wyszło na wierzch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żydzi, ktorzy przeszli przez piekło II wojny światowej, mają życ w nędzy na stare lata, a kler żyć w luksusie ? } Argumentacja godna kretyna. Oczywiście to z tą komisją majątkową to złodziejstwo, tu nazywam rzecz po imieniu. I nie bardzo rozumiem skąd pomysł że żydzi mają żyć w nędzy? Wojna się skończyła ponad 60 lat temu, to sporo czasu by do czegoś dojść i nie żyć w nędzy. :D Padłem jak przeczytałem o tej nędzy. Tutaj Tusk mówiąc że Polski na to nie stać złapał dużego plusa u mnie. Poza tym sami wielu Polaków nie odzyskało utraconego mienia. Najpierw my, potem możemy się zastanowić czy coś oddawać żydom. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostałeś zgłoszony
do jew protect :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto zna Zyda nędzarza? Ręka do góry :P Zajmijmy się wpierw rekomensatami dla Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam nic przeciwko
żeby polacy się wzajemnie wspierali tak jak żydzi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, wszyscy Polacy dostaną swoje można pomyśleć będzie o obcych. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwrot dostaną orange
a czarnuchy zapierrdalać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ "...jakąś tam rację mają ..."} ( niby Żydzi ) Gówno mają - chciałoby się napisać . 1. Kto niedopilnował umów Traktatu Wersalskiego w szczególności dotyczących demilitaryzacji Niemiec . 2. Kto bezkarnie przypatrywał się poczynaniom Niemiec przed 1939 r. 3. Kto wywołał wojnę i doprowadził do gigantycznych strat państwa polskiego tak w ludziach i jak i w majątku . 4. Kto ją wygrał i podzielił świat wg. widzimisie kilku panów ( perfidnie zdradzając nas w Teheranie ) 5. Kto podarował nas bezwzględnemu psychopacie Stalinowi i w pełni tolerował podział Europy aż do 1989 r. wykazując wiele niezadowolenia i faktycznej obojętności przy wszelkich próbach uwolnienia się państw bloku wsch. z przynależności do ZSRR . Po 1989r. też znalazłby wielu prominentów na zachodzie , którzy w tych przemianach i połączeniu Niemiec widzieli tylko destabilizację utrwalonych europejskich porządków i widmo kolejnej wojny światowej . 6.Po II w. św. byliśmy jako państwo teoretycznie suwerennym , a praktycznie przez wiele lat całkowicie ubezwłasnowolnionym - skutkiem nie naszych decyzji i naszej woli . 7 . Żydzi za swoje krzywdy już dość wyciągnęli od swoich oprawców ( i słusznie ) . Teraz zaś - powtarzam za Michalkiewiczem i całkowicie się z nim zgadzam - zrobili sobie z tego czysty biznesholokaust . Taki typowy żydowski geszeft . 8. O Polskich stratach w tej wojnie i odszkodowaniach za nią , szkoda mówić . Jednym słowem - powtórzę za częstym tu zwrotem : Wypierdalać od roszczeń skierowanych do Polski . Nie ten adres . Czepiać się państw Ententy , czepiać się Niemiec , Rosji , Anglii i przede wszystkim USA . Znowu , my Polacy mielibyśmy ponosić ciężar niezawinionych win , które doprowadziły do takich , a nie innych losów narodu żydowskiego . Że Żydzi się domagają - to rozumie . Taka natura . Ale przeciwdziałać ich roszczeniom powinni odpowiedzialni za wydarzenia w Europie przez ostatnie 100 lat . Sam fakt , że ich nielubimy i jak się szepta po opłotkach rzeczywiście wielu wysłaliśmy na "tamten świat " takich roszczeń nieusprawiedliwia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nic do żydów nie mam
więc nie generalizuj, a może cofniemy się bardziej i zaczniemy od rozzjebania przez nas samych własnego państwa bo biznesiki były ważniejsze i chooj tam niech rozbierają byle moje pole i przywileje zostawili :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby polacy własnego
państwa nie opierrdolili to może obu wojen by nie było, hu nołs :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i dostanę , bo już mi dzisiaj ciśnienie podniosła nasza służba zdrowia . ( hm... żona pielęgniarka - ale nie o nią tu konkretnie chodzi ) Trzeba być zajebiście zdrowym , żeby móc się leczyć . Najgorsze , że wina " systemu " jest tu minimalna . Reszta to wina naszego wrednego polskiego charakteru . Lenistwa , bałagaństwa , braku organizacji pracy , znieczulicy itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuć foty żonki
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ......................
17:03 [zgłoś do usunięcia] iftar Kto zna Zyda nędzarza? Ręka do góry Zajmijmy się wpierw rekomensatami dla Polaków. >>>>>>>>>>>> Ja znam A kto zna księdza nędzarza ? PS Widze , że tutaj co niektórzy sa sprawiedliwi po polsku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " więc nie generalizuj (...) " } Ja do Żydów właściwie też nic nie mam . Ba, nawet ich trochę lubię za to , że Arabów trzymają , krótko za pysk . Tu nie ma nic generalizowania . Po prostu . Nie ten adres po roszczenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " 19:59 [zgłoś do usunięcia] wrzuć foty żonki "} Babcie Cię interesują ? ( no są i takie odchyły )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cham z ciebie kolego
może żonie swój wpis pokażesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ......................
no pewnie, co innego jeżeli chodzi o roszczenia KK, to inna inszość Natychmiast trzeba je spełnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " 20:03 [zgłoś do usunięcia] cham z ciebie kolego może żonie swój wpis pokażesz? "} ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " 20:04 [zgłoś do usunięcia] Do ...................... no pewnie, co innego jeżeli chodzi o roszczenia KK, to inna inszość Natychmiast trzeba je spełnić "} ( wiem , że ironia ale ..) Niby dlaczego trzeba je spełnić ? Wprost przeciwnie ! Nie wolno było tego robić ! ( dało się Żydom ogromny argument do ręki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×