Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość uparta to jestem ja
wstajemy. czas na karmienie. Myrevin, co zjemy na obiad 💤 lub kogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga! Uwaga! Tu-154 lata nad Wrocławiem, hałasuje, podrywa się przy zejściu. Eksperyment w końcu się odbywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektyw mąk
anouk jest z wrocławia! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lot na kóółczkowym
gniazdem. jutro nad domem Anouk, zakołuje bociek :classic_cool: znaczy wiosna tusz tusz 🖐️ nie mylic z zabobonem, ze Jej wrzuci bobaska przez komin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompletnie jest mi obojętne skad jesst Anouk, jak bym podal info z Japonii, wreszcie byłby, japońcem? :classic_cool: Jestem pijany. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C do wkleiki Tycjana.. przypomina sie mi głośno komentowany wypadek busa, w którym zginęło więcej osób niż dopuszczają przepisy. Na tym filmiku widać, jak osoby będące świadkami zaraz po zdarzeniu po prostu odjeżdżają... nie tylko u nas, jak widać, każdy ma swoje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sobie moja niemoc
jak na pijanego :classic_cool: trzeźwo myslisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następny dowód na to że do wszystkiego się mozna przyczepić. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sobie moja niemoc
Ciężko Ci ? :P to juz sie odczepiam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sobie moja niemoc
zachowujesz się nienaturalnie :classic_cool: jakies dodatki ktos Ci zaserwowała w tym piwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sobie moja niemoc
ucho mnie piecze i to to, od str Wawy :classic_cool: pora chyba przytulic sie do jasia, bo Myrevi gotów mi dzis ulec :classic_cool: a ja taka nie ubrana dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sobie moja niemoc
w tej chwili moje zmysły nastawione sa calkowicie na odbiór Ciebie :P serce mi łomoce ze mało nie wyskocze :P jak myslisz czego moze słuchac w sobotnia noc, zakrecona kobieta ? :) spoj dobrze. bo skoro wchodzisz ze mna w pogawedke to musowo mi stad wiac :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. kolejny pomysł. na to by wytłumaczyć sobie czemu ktoś jest sam.. ja nie potrzebuję tłumaczeń. To wybór, a świadomość wyboru to już zupełnie co innego. Krótki ten utwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sobie moja niemoc
:classic_cool: wiesz z czym to skojarzyłam:P ck dezerterzy i nie wiem , dlaczego akurat ide, bo zamule Ci mozg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ " 23:09 Myrevin C do wkleiki Tycjana.. przypomina sie mi głośno komentowany wypadek busa, w którym zginęło więcej osób niż dopuszczają przepisy. Na tym filmiku widać, jak osoby będące świadkami zaraz po zdarzeniu po prostu odjeżdżają... nie tylko u nas, jak widać, każdy ma swoje problemy. " } Ale przede wszystkim widać , że z Rosjanami jesteśmy niemal jak syjamskie rodzeństwo . Zachowujemy się , myślimy , postępujemy , pijemy , oszukujemy , kręcimy , konfabulujemy identycznie jak oni . Pewnie dlatego ... jak na fizyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam o wczorajszej kłótni na żywo w TVN 24 naszych profesorów . Oto Polska właśnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×