Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solansz

POLITYKA/REAKTYWACJA KACZEK/

Polecane posty

Gość oto ludzie właśnie
a nie polska, takie awanturki zdarzają się wszędzie, wyjątkiem jest ten topik - ciszy, spokoju i miłości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie to "wszędzie" , "no , nie zawsze " , " niczym się nie różnimy " , " jesteśmy tacy sami ( chyba tylko z Ruskimi )" itp .... Optymizm i dobre poczucie humoru wskazane zawsze , a już szczególnie w taki piękny dzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękujemy za solidną
porcję wspaniałej muzyki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , wygląda na to , że szykuje się kolejna polsko - polska wojna atomowa o elektrownie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tycjan ...
Ale przede wszystkim widać , że z Rosjanami jesteśmy niemal jak syjamskie rodzeństwo . Zachowujemy się , myślimy , postępujemy , pijemy , oszukujemy , kręcimy , konfabulujemy identycznie jak oni . >>>>>>>>>>> Tylko dlaczego ich tak nie lubimy ? Czyżby ze względu na te nasze wspólne cechy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myr ....
23:17 [zgłoś do usunięcia] Myrevin Następny dowód na to że do wszystkiego się mozna przyczepić. >>>>>>>>>>>>>> Weź się ogani i przestań fanzolić Alkohol jest dal ludzi ok Ale jeżeli ktoś codziennie pije to ... powinien sobie pomóc, a nie o tym mówić tutaj Masz dzieci, a dzieci biora przykład z ojca :( więc daj im dobry przykład, jakie b edą mieć wspomnienia ... ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 i 22 lat, to są dzieci biorące przykład? :P Warszawa, właśnie wróciłem ze spaceru 17 stopni w cieniu i słonce. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie dałem najprawdopodobniejszą odpowiedź . { " Pewnie dlatego ... jak na fizyce " } czyli plus - plusa odpycha i minus - minusa odpycha . Wkurzają nas na maksa bo jesteśmy ich lustrzanym odbiciem . Takimi specyficznymi dzikusami dla świata . I jak tu Myrevin przytaczał prędzej da się przewidzieć wybuch wulkanu niż decyzje polskich i ( dodam od siebie ) ruskich polityków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coś ty otulona
przecież twierdziłaś, że tsunami i trzęsienie to pikuś, ofiar mało i japonia sobie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno widziałam na gazeta.pl opis badań, jakie przeprowadzili na sobie sami dziennikarze, oceniając prestiż własnej pracy. Dramat, dziennikarze nie przykładają się do tekstów, piszą na polecenie szefa, sami nie szukają tematów, etykę dziennikarską mają w czterech literach. Poszukam może później linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak patrząc na te doniesienia z Japonii jestem pełen uznania i ogromnego podziwu dla tego narodu . A ogólnie można powiedzieć , że to potężne trzęsienie było od dawna przewidziane i właściwie oczekiwane . Teraz jeszcze zostało czekać na podobne w San Francisco , New Jork i tereny od Grecji do Poł. Włoch . Plus wybuchy kilku wulkanów , które zgodnie z badaniami mają już znaczne opóźnienia . Wszystkie te zdarzenia właściwie nieuniknione , spodziewane w każdej chwili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam sobie o tym, co Ty, otulona, napisałaś odnośnie Japonii i tego, że kraj sobie poradzi. I tak sobie myślę, że jakiś Kurd może powiedzieć: ponad 100 lat bez państwa, dwie wojny światowe, komunizm, ostatnio kilka powodzi i upadek samolotu z VIP-ami...poradzą sobie, zawsze spadają na cztery łapy. To wersja alternatywna do Twoich rozważań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona.... bez gorączki. Jak pisałam o tym, że Japończycy mają awarię systemu chłodzenia w jednym z reaktorów, odpisałaś mi, że reaktory zostały wyłączone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybuchy wulkanu to też nie jest taka matematyka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden rząd dobiera się do OFE inny do mieszkań za złotówkę . Jedno i drugie czystym skurwysyństwem , bezprawie , niezgodne z umowami społecznymi . Jednakowi ci oni , oj jednakowi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, to lepiej:) Nasze media przy wielkich zagranicznych katastrofach są, że się tak wyrażę, wtórne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy mieć trochę
wyobraźni, żeby zdawać sobie sprawę z tego, że gdy 10-metrowe tsunami uderza w tereny zurbanizowane to ofiary będą liczone w tysiące a nie dziesiątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ktoś podpowie Jonasowi, kraj który ma nadwyżkę budżetową to Nowa Zelandia. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norwegia i chyba w zeszłym roku miała Szwecja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takich katastrofach, to "najrozsądniej" zakładać najgorsze i odpowiednio przygotowywać się do tego.... Procedury, szkolenia ratują życie, pomagają. To też nawiązanie do naszego polskiego ogródka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„włoscy wulkanolodzy przeanalizowali listę erupcji Wezuwiusza od początku naszej ery i ocenili, że cykl jego przebudzenia wynosi około 20 lat. Jak łatwo można obliczyć, Wezuwiusz powinien zbudzić się już trzykrotnie, ale od ponad 60 lat to nie nastąpiło. Czyli mają pełną świadomość , że może wybuchnąć w każdej chwili . Podobnie jest z badaniami nad trzęsieniami ziemi . Te ogromne wg. geologów też następowały w dziejach świata dość cyklicznie . I zarówno te obecne jak i te na zachodzie USA jakoś tam przewidziane były . Tyle , że natura ma nas w d... i daje ogromne tolerancje . Często liczone na pokolenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu się przydaje ta naturalna czy też kosmiczna perspektywa, że wszechświat ma 13 mld lat!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×